Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Wielkimi krokami nadchodzi najbardziej rewolucyjna gra wyścigowa ostatnich lat.W nasze ręce zostanie oddana hawajska wyspa Oahu a wraz z nią 1000 mil dróg na których będą rozgrywane wyścigi.Wyspa nie będzie ograniczona żadnymi "niewidzialnymi ścianami" jak w Need For Speedach.Gra będzie posiadała rozbudowany tryb multiplayer gdzie będziemy zdobywać respekt wśród innych żywych kierowców.Wśród samochodów znajdą się między innymi Ford GT40,Mercedes SLR.Aston Martin DB7,Pagani Zonda i wiele innych.Grafika prezentuje się nadzwyczajnie i nawet najnowszy Need For Speed nie może się z nią równać.Gra ma ukazać się na jesień.To jak ? Chyba warto czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, obiecanki cacanki. Ja przestałem w nie wierzyć, zweryfikuje je jedynie premiera. Czekałem na np. Wiedźmina, ale wiem z zaufanego źródła, że ekipa ma mega problem ze zlepieniem skryptów w całość... A jakie to obiecanki były? Ech, pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy ;] Choć zabardzo kolejne gry z tej serii nie czeszyły się wielką popularnością - oby "Unlimited" to zmienił, bo co do grafy to screeny zapowiadają się wyśmienicie :)
Ja do tej pory mam przed oczami pierwszą część "Test Drive''a", która wymiatała na Amisi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:33, Velociraptor napisał:

Poczekamy zobaczymy ;] Choć zabardzo kolejne gry z tej serii nie czeszyły się wielką popularnością
- oby "Unlimited" to zmienił, bo co do grafy to screeny zapowiadają się wyśmienicie :)
Ja do tej pory mam przed oczami pierwszą część "Test Drive''a", która wymiatała na Amisi ;p


Właśnie na serii Test Drive widać postęp technologiczny gier jak na chyba żadnej innej serii.Porównajcie sobie Testa 1 i Unlimited...kiedys ta grafika wymiatała.Nie do wiary prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:33, Velociraptor napisał:

Poczekamy zobaczymy ;]

Ojj zobaczymy ;). Screeny jakie dane mi bylo zobaczyc wymiataja ^^. No i do tego Aston Martin DB9 - to jest samochod! :)

Dnia 22.04.2006 o 17:33, Velociraptor napisał:

Choć zabardzo kolejne gry z tej serii nie czeszyły się wielką popularnością

Nie da sie ukryc, ze seria byla mistrzem tak do 3ciej czesci. Niestety, pozniejsze odslony zawieraly na tyle slabe elementy, ze marka Test Drive nie byla w stanie pociagnac sprzedazy. No coz - gracze oczekiwali chyba jednak czegos innego i bardziej grywalnego niz to co nam zaprezentowano :/. Teraz jest okazja do podbudowania tej opinni. Oczywiscie, zapowiedzi zawsze pokazuja gre z jak najlepszego swiatla - poczekajmy na sam produkt :)

Dnia 22.04.2006 o 17:33, Velociraptor napisał:

Ja do tej pory mam przed oczami pierwszą część "Test Drive''a", która wymiatała na Amisi ;p

Ja chyba jeszcze gdzies mam dyskietki z grami Test Drive 2 oraz 3. To byly czasy :) - wyprzedzanie na trzeciego czy ucieczka przed policja w deszczu ;-)


Jesli tylko nie skopia fizyki jazdy, spelnia wszystkie albo przynajmniej te najfajniejsze zapowiedzi (1000mil drog - bedzie milo ^^) to czekanie na TDU sie oplaci! Do tego, na screenach widac... motocykle! No no. Tak jak nie wywoluje u mnie emocji kolejna czesc NfS''a tak bardzo mocno czekam na Test Drive''a :)

PS. Na stronce www.3dgamers.com mozna obejrzec duuuuzo screenow z tej pozycji, do tego filmiki promocyjne (z tegorocznego E3 rowniez)
Do tego duzo filmikow tutaj ==>> http://games.teamxbox.com/xbox-360/1160/Test-Drive-Unlimited/
PS2. A pod ponizszym linkiem trailer w High Definition ;):
http://xboxmovies.teamxbox.com/xbox-360-hires/2022/Test-Drive-Unlimited-E3-2005-Trailer-HighDefinition/ (tylko 100mb ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Test Drive istnieje już 19 lat i przez lata doczekała się mnóstwa kontynuacji, w których ścigaliśmy się niezwykle szybkimi samochodami. Każde wydanie zmieniało swoje oblicze. Produkcja jest pierwszą, która została stworzona z myślą również o konsoli Xbox 360. Zmiany w stosunku do poprzedników mają być ogromne, łączące ich cechy.

Zmianą, którą zobaczycie jako pierwszą jest możliwość stworzenia tzw. avatara, czyli zdjęcia lub innego wizerunku kierowcy. Gra zawiera olbrzymią ilość kombinezonów, które odróżnią ich od innych użytkowników Test Drive Unlimited podczas rozgrywek sieciowych. Część ubrań firmowana jest przez prawdziwych projektantów, np. Marka Ecko, a jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie część można ściągnąć z Internetu za pomocą łatwej w obsłudze usługi. Kolejną poważną zmianą jest sposób uczestnictwa w wyścigach. Każdy gracz otrzymuje na starcie swój dom z garażem, który stanowi miejsce oczekiwania albo zakończenie gry (zapisuje sie save) oraz miejsce wypadowe do wszystkich działań podjętych podczas zmagań. Swoje własne mieszkanko umożliwia odbiór poczty elektronicznej, przeglądnięcie stale aktualizującego serwisu informującego o nowych samochodach i wyścigach, a także korzystanie z aukcji internetowych na modłę popularnego serwisu eBay, gdzie inni użytkownicy wystawiają do sprzedaży swoje maszyny. Odpowiedzialny za wydanie gry koncern Atari postarał się również, aby po premierze programu można było ściągać z sieci modele nowych samochodów, a na Xbox360 są to Nissan Skyline GT-R34 oraz Audi RS4 Quattro. To pierwsze jest naprawdę kuszące.
Po wyruszeniu na ulice, gracz ma możliwość udania się do garażu, który nie spełnia tylko tuningu optycznego, ale stwarza również możliwość wyposażenia auta w kosztowne elementy wyposażenia wnętrz. Graczem może również sterować np: obchodzić samochód, przyglądać się mu pod każdym kątem, otwierać pokrywę silnika, drzwi i podziwiać tapicerkę, co stanowczo ułatwi nam zrobienie screena. Jeśli liczy się dla nas różnorodnosć pojazdów (nie że traktor, kosiarka, terenówka, tylko o to ile ich jest) pod uwagę, że w grze standardowo zawartych jest 125 luksusowych samochodów i motocykli, Test Drive Unlimited może służyć jak enclykopedia, a ich ilość po premierze ma wzrosnąć!!!

Jeśli zaś za ważniejsze od czterech i dwóch kółek są trasy, programiści Atari postanowili, że bedziemy mogli przemieszczać się dowolnie w różne miejsca wyścigów. Miejscem zmagań jest hawajska wyspa Oahu, gdzie na przejechanie czeka ponad 1000 mil dróg i szos!!!, wiernie odwzorowanych i stworzonych na podstawie zebranych wcześniej danych satelitarnych.

Dzięki możliwości rozgrywek online, setki!!! i więcej graczy może brać udział w zmaganiach na wyspie w tym samym momencie. Gracze mogą wyzywać na pojedynki innych użytkowników programu, a zarobione w ten sposób pieniądze wydawać np. na tuning samochodów albo kupno przestronniejszego domu, którego garaż będzie w stanie pomieścić więcej niż jeden samochód. Jedną z największych zalet gry jest możliwość dowolnego wyznaczania tras w obrębie wyspy(miejsca startu i mety oraz checkpointów) . Jeżli wciąż za mało użytkownicy Test Drive Unlimited będą w stanie opracować w łatwy sposób wyścigi, które mogą trwać nawet kilka godzin!!! godziny czasu rzeczywistego.

Świetna grafika, znakomity model fizyczny oraz ogłuszajaca (ogluszająca bo aż tak dobra) oprawa dźwiękowa i doceni każdy zwolennik zręcznościowym wyścigów zarowno samochodowych jak i tych motocyklowych. Test Drive Unlimited to gra piękna w każdym calu, a wprowadzenie dużej ilości nowatorskich rozwiązań powoduje, że staje sie jeszcze bardziej efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:11, mike91 napisał:

> toca race driver 3 niepokona

Test drive nie bedzie podobny do Toca RD raczej do starszych NFS..


scree bardzo ładne,myślę że ta gierka powalczy nawet z NFS Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:12, asior34 napisał:

scree bardzo ładne,myślę że ta gierka powalczy nawet z NFS Carbon

Tylko graficznie bo te gry bedzie jedynie łączyć to że to wyscigowki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:15, mike91 napisał:

> scree bardzo ładne,myślę że ta gierka powalczy nawet z NFS Carbon
Tylko graficznie bo te gry bedzie jedynie łączyć to że to wyscigowki....


a co niebędzie ich łączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:16, asior34 napisał:

> > scree bardzo ładne,myślę że ta gierka powalczy nawet z NFS Carbon
> Tylko graficznie bo te gry bedzie jedynie łączyć to że to wyscigowki....

a co niebędzie ich łączyć?


NFS bedzie skupiał sie na tuningu i nielegalnych wyscigach
a TDU bedzie to wyscigowka online jezdzisz po wyspie na hawajach"Niestuningowanym" mercem nowoczesnym albo starym(bedzie duzy wybor ale w porownaniu z carbonem wozy bedą z całkiem innej bajki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:23, mike91 napisał:

> > > scree bardzo ładne,myślę że ta gierka powalczy nawet z NFS Carbon
> > Tylko graficznie bo te gry bedzie jedynie łączyć to że to wyscigowki....
>
> a co niebędzie ich łączyć?

NFS bedzie skupiał sie na tuningu i nielegalnych wyscigach
a TDU bedzie to wyscigowka online jezdzisz po wyspie na hawajach"Niestuningowanym" mercem nowoczesnym
albo starym(bedzie duzy wybor ale w porownaniu z carbonem wozy bedą z całkiem innej bajki)



dlamnie cienko wolę Carbon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU wciagnelo mnie na maxa! Radocha z samej jazdy samochodem w tej grze jest przeogromna. Maserati Gran Sport, manualna skrzynia, klasyka plynaca z radyjka w samochodzie, i moge jezdzic do konca swiata (i bardzo dobrze, bo trzeba w grze nastukac przynajmniej 8000km oraz odkryc wszystkie drogi na wyspie).

Dla mnie to takie nowe NFS/NFS2 - luksusowe supersporty, dlugie podmiejskie trasy, wiatr we wlosach...

A Carbon? W Carbon tez bede gral. Nie musze wybierac jednej z tych gier na szczescie. Rozne, ale obie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 10:23, mike91 napisał:

NFS bedzie skupiał sie na tuningu i nielegalnych wyscigach
a TDU bedzie to wyscigowka online jezdzisz po wyspie na hawajach"Niestuningowanym" mercem nowoczesnym
albo starym(bedzie duzy wybor ale w porownaniu z carbonem wozy bedą z całkiem innej bajki)

No wiesz..to, że nie grałeś a oceniasz nie podoba mi się :D Twiedzisz, że Need for speed ma '''' świetny'''' model jazdy? Przecież to jedna z największych wad nfs'' ów. Po co mieli zrobić grę o tuningu skoro jest już kilka, a kolejny klon to tylko zbytek czasu. Za to ile masz ciekawych pomysłów. Co prawda model ''''zapewne'''' też nie będzie, że tak powiem ultrarealistyczny jak gra GTR 2 której premiera jest dzisiaj. Radziłbym nie oceniać wstępnie, bo to co zaoferuje gra to ocenimy (ale po premierze). Myślę, że będzie hitem tak jak napisało CD-Action. Stwierdziło nawet, że wielkim :D Test drive Unlimited stanowi inny poziom rozgrywek i nie porównywałbym nawet do Need for Speed. TDU to produkcja o ciekawych pomyslach. Służyć będzie do swobodnego poruszania się po wyspie, dłuuuuugich wyścigow i możliwości dokupywania części do samochodu. Coś w rodzaju tuningu, ale takiego leciutkiego, oo :)

Mac Cry
>Pomysł na grę- śwetny. Ale obawiam się o jakość gry. Przez ostatnie lata Atari robi cienkie gry z błędami (np. Driv3r, Terminator 3).

No chłopie.. tylu pomysłów to dawno nie widziałem i w ogóle o jakości może być źle. ATARI ma poważne problemy, od kilku lat spłaca długi, ale nic z tego. Najprawdopodobniej firma zbankrutuje a grywalność tej gry nie powinna być aż taka słaba. Wydali na Xbox360 i podobno znakomita, ale czy taka też będzie na PC? Myślę że tak, bo błędy wyciągnęli z tamtej platformy i na PC może wyjść im to dużo lepiej :D. A ja dla zainteresowanych przedstawiam ciekawą, ale ubogą stronę http://www.testdriveunlimited.com/ ...znajdziecie tam mapę wyspy po której przyjdzie się nam ścigać oraz trailer''a. Wg mnie rywal dla samego NFS Carbon pod kilkoma względami. Po prostu EA brakuje tylu ciekawych pomysłów. Co prawda kanion i gangi ale w porównaniu do tych z Test Driver Unlimited szaro to widzę :D A na koniec kilka screenów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 09:30, Pingus napisał:

Czy jest jakaś informacja o dacie premiery TDU na PC?

Niestety ale nie jest to oficjalna dokładna data. Wiadomo tylko, że ukaże się w Listopadzie zaraz po Need for Speed Carbon. Troche te daty nie spasowały, ale może ktoś się skusi na tą grę :D Wybaczcie, fotek nie zamieszczę bo mi nie wchodzą na serwer:D Moze mnie ktoś zastąpi? No dobra...nie wiem czy mozna ale macie tutaj ciekawe fotki http://images.google.pl/images?q=Test+Drive+Unlimited&hl=pl&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować