Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Opcja HDR oraz antylizing niestety nie mogę być włączone razem ;/ (nom chyba że jest tak tylko u mnie) gra lepiej chodzi jak włączymy HDR a wyłączymy wygładzenie nawet do ok 10 FPS a gorzej wygląda samochód. Opcje ustawienia grafiki są troche kiepskie moim zdaniem opcja pomiędzy medium a hight rózni sie praktycznie tylko ilościa rośliności koło jezdni i szczegułami budynków po za tym nie ma praktycznie żadnej różnicy a ilość FPS przy medium wzrośnie o ok 5-7 klatek ogólnie mogę napisać że jest to TOCA 3 przeniesiona na ulice dla mnie rewelacja fani NFS ojj będą się długo uczyć jezdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:56, Chilid napisał:

fani NFS ojj będą się długo uczyć jezdzić :P

wierze znam takich co uwazaja nowego nfs-a jako najlepszy model jazdy lepiej nie pytac co sie stalo gdy jeden zagral we flatout 1 na handling proffesional.
ciekawi mnie tylko czy policja w TDU jest tak samo tepa ja w carbonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:26, Numenpl napisał:

> fani NFS ojj będą się długo uczyć jezdzić :P
wierze znam takich co uwazaja nowego nfs-a jako najlepszy model jazdy lepiej nie pytac co sie
stalo gdy jeden zagral we flatout 1 na handling proffesional.
ciekawi mnie tylko czy policja w TDU jest tak samo tepa ja w carbonie??

Policja jak na razie cienko sie sprawuje (mam niski poziom ich zainteresowania) ale ogólnie jest nieżle gonią nas np. za przejechanie na czerwonym świetle itp. za prędkość chyba niestety wysokość mandatu jest uzależniona od szkód jakie zrobiłeś i może on sporo wynosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:46, maciekujek napisał:

Ja w Serious Sama 2 na Radku 9800pro z HDR grałem, więc w sumie może będzie mógł zagrać z HDR.


Czy naprawde nikt na tym forum nie potrafi czytac? Napisalem ze gralem w TDU. A skoro gralem to wiem, ze z HDR sobie nie pogra na GF6600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:56, Chilid napisał:

Opcja HDR oraz antylizing niestety nie mogę być włączone razem ;/ (nom chyba że jest tak tylko
u mnie)


To działa tylko na NV serii 8 , ATI X1900 i przyszłych X2xxx

Co do policji to jest najsłabszy element gry :/ ale uciec im jak się ma 3 gwiazdki to spory wyczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:52, Jester napisał:

> Ja w Serious Sama 2 na Radku 9800pro z HDR grałem, więc w sumie może będzie mógł zagrać
z HDR.

Czy naprawde nikt na tym forum nie potrafi czytac? Napisalem ze gralem w TDU. A skoro gralem
to wiem, ze z HDR sobie nie pogra na GF6600GT.



A jak grałeś skoro nie było jeszcze premiery w Polsce? Stara śpiewka o cioci z USA czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 17:10, awesome napisał:

A jak grałeś skoro nie było jeszcze premiery w Polsce? Stara śpiewka o cioci z USA czy coś
innego?



Była beta dostępna dla wszystkich sporo osób jeszcze ją ma i sobie gra , można też zamówić z zagranicy , akurat w tej sprawie bym nikogo nie posądzał tak od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...
Oj kogo ty chcesz oszukiwać. Wiadome jest, że połowa ludzi pójdzie na łatwiznę i sobie ściągnie z neta jakiegoś pirata i nie mów mi że nie bo piractwo to w nie tylko w Polsce problem powszechny. Szkoda że TDU ma takie wymagania z kosmosu. Wróce w takim razie do poczciwych NFSów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:15, awesome napisał:

>>>...
Oj kogo ty chcesz oszukiwać. Wiadome jest, że połowa ludzi pójdzie na łatwiznę i sobie ściągnie
z neta jakiegoś pirata i nie mów mi że nie bo piractwo to w nie tylko w Polsce problem powszechny.
Szkoda że TDU ma takie wymagania z kosmosu. Wróce w takim razie do poczciwych NFSów


Ludzi skonczcie juz z tymi kosmicznymi wymaganiami bo wcale takie nie sa.A jak powszechnie wiadomo jesli ktos chce grac na full i jescze anti i hdr to niech sie przezuci na x360 chyba ze wygral w totka pare milionow zlotych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:15, awesome napisał:

>>>...
Oj kogo ty chcesz oszukiwać. Wiadome jest, że połowa ludzi pójdzie na łatwiznę i sobie ściągnie
z neta jakiegoś pirata i nie mów mi że nie bo piractwo to w nie tylko w Polsce problem powszechny.
Szkoda że TDU ma takie wymagania z kosmosu. Wróce w takim razie do poczciwych NFSów


Masz racje gry są dla nas drogie ale jeśli ktoś zarabia pieniądze to jest większa szansa, że pozwoli sobie na jeden tytuł na miesiąc. Przynajmniej ja tak to widzę, wiadomo nastolatek który ma ograniczony dochód może na takie coś nie mieć pieniędzy. Jest sposób na to:
tańsze gry+większa ilość dodatków których nie da Ci pirat+coś na podobieństwo wPLN ale bardziej użytecznych.
to taki mały ot mam nadzieje, że wybaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:24, gienio0000 napisał:

> >>>...

Ta na full.......phe..mi beta nawet w 640x480 w low miała może 1 klatkę na sekunde albo i mniej. Przegięli z wymaganiami względem karty graf, bo reszta jeszcze ujdzie. NFS, FLATOUT, COMPANY OF HEROES też są kozackie a jakoś działają mi w 1024x768 a tu taki TDU nie. Co za lipa. 0 optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:53, awesome napisał:

> > >>>...


Ja juz sie kilka razy przekonalem ze konfiguracja konfiguracji nie rowna daltego cigle czekam na TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:10, awesome napisał:


A jak grałeś skoro nie było jeszcze premiery w Polsce? Stara śpiewka o cioci z USA czy coś
innego?


A o becie to slyszal? Bo wyglada na to ze nie skoro potrafi tylko rzucac bezpodstawne oskarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:53, awesome napisał:

> > >>>...
Ta na full.......phe..mi beta nawet w 640x480 w low miała może 1 klatkę na sekunde albo i mniej.
Przegięli z wymaganiami względem karty graf, bo reszta jeszcze ujdzie. NFS, FLATOUT, COMPANY
OF HEROES też są kozackie a jakoś działają mi w 1024x768 a tu taki TDU nie. Co za lipa. 0 optymalizacji.


CoH ma zdecydowanie wieksze wymagania niz TDU. A samo TDU ma stosunkowo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:45, Alexx1 napisał:

Chłopie, nie zapominaj,że to była beta, a poza tym jeździsz po ogromnej wyspie i nie przerywa
ci na doczyt danych.



Jak beta działała źle to pełna też będzie :] nie ma co się oszukiwać , to jest potwierdzone przez ludzi którzy grali w pełniaka ( oryginal jak by co :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem zapowiedź w CDA tej gry i już wiem (tak jak każdy) że to będzie wielki hit! Szkoda że mi nie pójdzie na obecnym kompie :( Przydałby się jakiś konkurs na opowiadanie, w tedy miałbym jakieś szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:59, Jester napisał:

> > > >>>...
> Ta na full.......phe..mi beta nawet w 640x480 w low miała może 1 klatkę na sekunde albo
i mniej.
> Przegięli z wymaganiami względem karty graf, bo reszta jeszcze ujdzie. NFS, FLATOUT, COMPANY

> OF HEROES też są kozackie a jakoś działają mi w 1024x768 a tu taki TDU nie. Co za lipa.
0 optymalizacji.
>

CoH ma zdecydowanie wieksze wymagania niz TDU. A samo TDU ma stosunkowo niskie.



COH ma wyższe? To jakim cudem ja na swoim kompie w COHa poginam w 1024x768 w medium (bez AA) a w bete TDU to nawet w 640x480 nie szło? I co tu ma wyższe wymagania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że straszne problemy ludzie mają z wymaganiami ;/ Przecież ta gra nie ma gigantycznych wymagań.

Taki sprzęt jaki jest opisany na gram:
Procesor: Intel P4 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+
512 MB RAM (zalecane 1 GB RAM)
Karta graficzna: ATI Radeon 9800 256MB lub Nvidia 6600 GT 256MB lub lepsza,
ze sprzętowym wsparciem vertex oraz pixel shader 2.0
To raczej nie jest wypaśny sprzęt, mam wrażenie, że takie gry jak choćby oblivion wymagają jednak lepszego kompa aby chodziły przy chociaż 30-40 klatkach.

Ja testowałem TDU (oczywiście betę - żeby ktoś nie powiedział, że pirata ściągnąłem, że już grałem) na sprzęcie:
CPU: AMD Athlon64 3500+
Pamięć: 1024MB RAM (DDR - 400MHz)
GPU: GF 7300GT od Gigabyte''a.
I na takim sprzecie grałem z włączonym HDR''em, ale zgadzam się, że bez niego gra nabierała mocno płynności i zwiewności dlatego go wyłączyłem i wcale nie można bez niego było narzekać na grafikę. Rozdziałka 1024x768. Detale na High.

W serwisie WP.PL testowano TDU na sprzęcie:
CPU: P4 2.8c
GPU: Radeon 9800Pro
Pamięć: 1GB RAM
I nie podejrzewam, aby gra nie chciała im iść w 640x480 ;-))))


> NFS, FLATOUT, COMPANY OF HEROES też są kozackie a jakoś działają mi w 1024x768 a tu taki TDU nie. Co > za lipa. 0 optymalizacji.

A sprawdzałeś może Gothic''a 3 ?

Dziwna sprawa, nie ma opcji by TDU źle chodził skoro inne gry tak super ci działają, chyba, że miałeś bete inną niż wszyscy ;-))) Optymalizacja w tym przypadku jest OK, tym bardziej biorąc pod uwagę, że mapka się nie doładowuje w trakcie, w pełni płynnie przemieszczać się można po niej, gra się nie tnie, no i jak zauważyli to testujący nie ma gigatnycznych różnic między detalami Low/High.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować