Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Czyli piraci w tym mój "kumpel'''' już się mogą cieszyć TDU... Niech ich piekło pochłonie. Piractwu mówimy NIE!!!

PS Nie, jednak to nie jest mój kumpel... przynajmniej się do paskudnego pirata nie przyznaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:25, Draco X napisał:

Mam takie pytanie pochodzące z mojej niewiedzy. Czy TDU jest już oficjalnie na półkach sklepowych
za granicą?

Można kupić w każdej chwili na Direct2Drive za 39$, od początku miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:38, Draco X napisał:

Czyli piraci w tym mój "kumpel'''' już się mogą cieszyć TDU... Niech ich piekło pochłonie.
Piractwu mówimy NIE!!!

PS Nie, jednak to nie jest mój kumpel... przynajmniej się do paskudnego pirata nie przyznaję...


tak samo dzis koledze mowilem ze mam zamiar TDU kupic tylko kase musze uzbierac, a no sie mnie pyta ile ?
to mu mowie ze ok. 80zl a on do mnie "co ty glupi jestes, przeciez mozesz miec za darmo"
hmm... czy ja jestem glupi ?? stanowczo nie, ale on tak. Jak mozna w ciagu roku miec 10 telefonow ??
on kupuje co miecha karte za 30zl a ja wole kase taka wydac na gierki czy na cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:38, Draco X napisał:

Czyli piraci [...]'' już się mogą cieszyć TDU...

Generalnie... nie bardzo ;). 90% komentarzy do plikow torrent czy postow na forum to teksty w stylu: ''dajcie mi dobry serial'', ''czy wam ta gra dziala?'', ''czy to fake?''. Najwyrazniej tworca gry wprowadzil jakies zabezpieczenie, ze gre najpierw trzeba aktywowac przez siec by dzialala (cos ala Steam. Choc zapewne jednorazowe). Nie musze pisac, ze nie bardzo chce to dzialac na piracie ;P? A cracka z tego co wiem na razie nie ma...
PS. Kurcze, chyba jednak kupie ta gre w ciemno... Najwzyej wywale kasiore w bloto. Ktos chce mnie dofinansowac ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak czytałem to działają głównie seriale z bety, tak więc to co jest w p2p prawdopodobnie jest betą, tylko nie ma ograniczenia czasowego i ma trudne do złamania zabezpieczenie antypirackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>|ciach|

miejmy nadzieje :) Niemoglbym zdzierzyc widoku mojego kolegi na Ohau wiedzac ze on ma pirata a ja nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem z piratem również. Serial code''y mu nie działają. A ja się wycwaniłem i zamówiłem pre-order:) i mi bedzie działać, a jemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko nam, uczciwym ludziom życzyć niecenzuralnych rzeczy śmierdzącym piratom. A komentarze typu ''''ale jesteś głupi, po co czekać na TDU i jeszcze płacić za nie 80 zeta, przecież już jest w necie" puścić mimo uszu. Zrekompensuje nam to chwila kiedy rozpakujemy opakowanie i uświadomimy sobie że dołożyliśmy kolejną cegiełkę do kapitału naszej branży. Mam tylko nadzieję, że piraci nie zagrają sobie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co gorsza, qmpel wyskakuje do mnie jeszcze z tekstem "masz szybkiego neta (2mega) ja bym na twoim miejscu to wszystko sobie sciagnal" takie teksty to mnie po prostu dobijajal. TAK, miejmy nadzieje ze piraci nie pograja chociaz przez neta bo dopiero tam gram rozwija skrzydla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:20, Draco X napisał:

Racja..., maże o dniu kiedy ktoś mądry wymyśli zabezpieczenie które uśmierci piractwo...


mysle ze takowe nigdy nie powstanie :( zabezbieczenia sa po to aby je lamac.
przyklad ?? super zabezbieczony windows VISTA zostal juz rozpracowany i jego najbardziej rozbudowana wersja jest dostepna za 8 dolarow. Na dodatek kupujac taki system dostajesz kod aktywacji produktu na stronie Microsoft

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:31, Darth ZajceV napisał:

> Ja jestem ciekawy jak będzie chodzić na moim kompie
> Procesor: Intel DuoCore 6300
> Pamięć: Geil 1GB 800 MHz
> Grafika: Radeon X1950XTX Saphire 512 Mb
> Już zamówiłem gierce i czekam


Musi na full detalach w każdej roździałce na takim sprzęcie śmigać. A wy przesadzacie z tymi
wymaganiami. Sam mam radka 9600 pro w i betę pograłem i jestem w miarę zadowolony... chodzi
główni o ram i czysty system jeśli idzie o płynność ... na słabszych kartach po prostu nie
będzie HDR''u.



To jestem zadowolony mam nadzieje ze nie będę żałował że zainwestowałem w sprzęta (chociaż jeszcze giga ramu by się przydało) :)

Czy ktoś orientuje się kiedy jest konkretna data tej premiery polskiej wersji kin owej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:33, sopel22 napisał:

Czy ktoś orientuje się kiedy jest konkretna data tej premiery polskiej wersji kinowej


nie wiem kiedy bedzie polska premiera, z reszta dopiero w kwietniu bede mial moja nowa maszynke do gier, a mysle ze gierke kupie moze na koniec kwietnia (oczywiscie przy dobrych ukladach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem problem z kumplem. Mówie mu że sobie zamówiłem pre-order TDU ale on mi: '''' ty głupi jesteś. Możesz mieć to za darmo ale kupujesz, ja se torrenta sciągne a ty bedziesz kase bulił '''' No i mu za taki tekst wjechałem
w tube. Pomyślcie: Wybiłem piratowi głupiemu 4 zęby. Nie wiem dlaczego ale zrobiło mi sie jakoś tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze mu tak, chociaz nie jestem zwolennikiem bicia ludzi.
dobra skonczmy ten offtop o piratach.

CZy w tej grze bedzie mozna posmigac np. bmw m5 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:46, Zauri napisał:

i dobrze mu tak, chociaz nie jestem zwolennikiem bicia ludzi.
dobra skonczmy ten offtop o piratach.

CZy w tej grze bedzie mozna posmigac np. bmw m5 ??


Będzie można. A tak przy okazji to gry mi wypaczyły psychike :) To wszystko wina gier!:) No to wiesz dlaczego go
trzepłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować