Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 21:14, Kropek13 napisał:

Brak tuningu to dla mnie wielki plus.

No, akurat w tym przypadku, w tej grze to mogę się zgodzić... Wogólę tu tuning nie pasuje, chyba że jakiś naprawdę lekki. Typu malutki spoiler, inne zderzaki... Wiecie, żeby odrazu tu NFS nie robić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:14, Kropek13 napisał:

Bo autor recenzji źle odbiera grę... Po prostu jej nie rozumie, więc jak ją może dobrze ocenić?
Brak tuningu to dla mnie wielki plus.


Ja też się cieszę że tunning będzie bardzo ograniczony, ponieważ mam dosyć undergrandowych ścigałek, ta gra przykuje wielu ludzi bo jest "inna" niż ostatnie kilka części NFS.

A co do tematu to dzisiaj oglądałem powtórkę gram.tv i powiezieli że gra wyjdzie 16 marca, dzisiaj jest 16 i co? Sprawdzam w sklepie i na skrzynce a tu nic, ciągle pisze że w marcu. Zaczyna mnie to wkurzać. Liczę na datę 30 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:14, Kropek13 napisał:

Bo autor recenzji źle odbiera grę... Po prostu jej nie rozumie, więc jak ją może dobrze ocenić?
Brak tuningu to dla mnie wielki plus.



Moze masz racje ale z drugiej strony jakim cuden porfesionalny redaktor nie moze czuc takiej gry, powinien z tamtad wyleciec z hukiem, a tak w ogole to dzis jest premiera swiatowa TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:38, MasterHeroes napisał:

Zaczyna mnie to wkurzać. Liczę na datę 30 marca.


Licz na datę 29-tego, taka jest aktualna data premiery. Oczywiście może się ona zmieniać - ostatnio CDP rzadko dotrzymuje terminów premier tzw. hiciorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam termin wydania TDU w Polsce na połowę, koniec kwietnia. Jakby wyszedł tego 29 marca to byłby cud po prostu. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:17, awesome napisał:

Ja obstawiam termin wydania TDU w Polsce na połowę, koniec kwietnia. Jakby wyszedł tego 29
marca to byłby cud po prostu. Trzeba czekać.


29 już na pewno będzie ;) Bo CDP już za niedługo spolszczy grę, być może właśnie teraz sobie siedzi w tłoczni. Skoro już było o zawartości pudełka, to jak chcą sprzedać te 300tysięcy egz. to musiel już zacząć robienie pudełek, drukowanie dodatków i tłoczenie płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:24, Kropek13 napisał:

29 już na pewno będzie ;) Bo CDP już za niedługo spolszczy grę, być może właśnie teraz sobie
siedzi w tłoczni. Skoro już było o zawartości pudełka, to jak chcą sprzedać te 300tysięcy egz.
to musiel już zacząć robienie pudełek, drukowanie dodatków i tłoczenie płyt.


Masz racje wg mnie TDU juz sie "tloczy" a dla mnie bylo najwazniejsze aby swiatowa premiera sie nie obsunela bo wtedy CDP tez musialby swoja przesunac w czasie, a jak wszyscy wiemy premiera swiatowa odbyla sie zgodnie z planem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:51, Paweł10 napisał:

Chciałbym sobie już pograć w TDU:), ale nie wiem czy będzie mi działać:( (może jakoś się włączy)


Oj z tego co widzę jaki masz sprzęt to będzie bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:11, drapichrust7 napisał:

> Zaczyna mnie to wkurzać. Liczę na datę 30 marca.

Licz na datę 29-tego, taka jest aktualna data premiery. Oczywiście może się ona zmieniać -
ostatnio CDP rzadko dotrzymuje terminów premier tzw. hiciorów.


Myślę że premiery nie przesuną bo w USA już ją mają więc po co opóźniać? Z resztą jak gra wyjdzie w kwietniu to ja wtwale z koszyka i wezme GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Mój kumpel ma problem...
Czy TDU pojdzie na karcie GF 7300 GT 1Gb Ram i Intel PIV 2.66??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 11:15, SKIL napisał:

Witam wszystkich!
Mój kumpel ma problem...
Czy TDU pojdzie na karcie GF 7300 GT 1Gb Ram i Intel PIV 2.66??

Wymagania TDU + lista kart graficznych kompatybilnych byly w poprzednich postach !
Wystarczy poszukac.
Co do tego sprzetu powino isc na detalach medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy ten głos który jest w GPS bedzie przetłumaczony na polski czy zostanie oryginalny angielski ?
Może to dziwne pytanie ale jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Cd Projekt robi TDU Maniakom niespodziankę, a gra jest już na finiszu. Będzie w sprzedaży tego 29 marca, a może wcześniej, chociaż w to wątpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:42, TigerXP napisał:

Mógł by być ktoś tak miły i podać mi przybliżone wymagania tej gry?


Wymagania co do TDU :

OS (Operating System): Windows 2000/XP/Vista
CPU (Processor): Intel P4 @ 2.4Ghz or AMD Athlon 2800+
GPU (Video Cards): ATI Radeon 9800 256MB VRAM or Nvidia 6600 GT with 256 MB of VRAM. Video Cards with vertex/pixel shaders 2.x and above are recommended
SPU (Sound Cards): DirectX 9.0-compatible Sound Card
System Memory (RAM): 512 MB (1 GB recommended)
HDD free space(Hard Disk): 8 GB
DVD drive: 8x minimum
DirectX: DirectX 9.0C (included)
Multiplayer: Internet (TCP/IP) play supported 128 Kbps DSL/Cable Broadband Internet connection required for online play
Input: Keyboard, Mouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:45, Sherlock napisał:

Wymagania co do TDU :

Patrząc na Ciebie można stwierdzić, że jesteś królem wśród spamerów w tym wątku. Zglosiłem to do moderatorów, mam nadzieję, że wreszcie zauważą co tu robisz. Po co kopujesz wymagania i nabijasz w ten sposób posty ?? Daj linka do posta z wymaganiami, a nie wklejaj po raz kolejny!!

TigerXP

Dnia 17.03.2007 o 14:45, Sherlock napisał:

Mógł by być ktoś tak miły i podać mi przybliżone wymagania tej gry?

Skoro jesteś zainteresowany wymaganiami gry to wejdź na google, wpisz ''''TDU'''' i wyskoczy Ci multum stron z wymaganiami ;)

Wojtek_17

Dnia 17.03.2007 o 14:45, Sherlock napisał:

czy zostanie oryginalny angielski ?

Hmm, po CDP możesz sie wszystkiego spodziewać. Pamiętasz historię z Heroes V, czy też FlatOut 2 ?? Wiele rzeczy nei została przetłumaczonych, mimo że na opakowaniu znajdował sie wyraźny napis ''''Profesjonalna Polska wersja językowa''''. Heh, po pierwsze nieprofesjonalna, a po drugie półpolska wersja językowa. Co prawda tutaj chodzi o głos, a wątpie, żeby CDP wpadło do takiej dziury i zostawiło GPS w wersji angielskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:11, speedraid napisał:

> Wymagania co do TDU :
Patrząc na Ciebie można stwierdzić, że jesteś królem wśród spamerów w tym wątku. Zglosiłem
to do moderatorów, mam nadzieję, że wreszcie zauważą co tu robisz. Po co kopujesz wymagania
i nabijasz w ten sposób posty ?? Daj linka do posta z wymaganiami, a nie wklejaj po raz kolejny!!

Po pierwsze, czy da linka czy cały opis i tak napisze posta. Zgłaszając do moderatorów kręcisz sznur dla siebie ;)
Po drugie uważam, że ty tym pouczaniem zachowań na forum spamujesz bardziej.

A teraz wracając do tematu. Podoba mi się, że można zarabiać kaskę na tych samych wyścigach. Można w sumie przy mniejszych umiejętnościach dorobić się tego samego co gracze mający opanowane auta w stu procentach, tyle że zajmie to więcej czasu. Szkoda, że jest ograniczona liczba misji z dostarczaniem aut. No i nie podobają mi się podwożenia. Imho to jakieś przegięcie, że gość, którego bierzemy na stopa wymaga żeby dojechać w dane miejsce na czas. Bzdura straszna. Jeszcze w przypadku tych modelek można to przyjąć za normalne zachowanie kretynek przy drodze, ale gość z plecakiem polujący na stopa będzie mi coś tu wymagał ?!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:35, TigerXP napisał:

Jak masz udzielać takich odpowiedzi to nie udzielaj ich wogóle.

Ooo, wymagania były jak juz napisałem podawane multum razy, więc czy to taki problem zajrzeć na chocby stronę gram.pl ??

Dnia 17.03.2007 o 15:35, TigerXP napisał:

Forum jest od tego zeby pomagać.

Pomogłem Ci, napisałem jak mozesz je znaleźć...

SwenG

Dnia 17.03.2007 o 15:35, TigerXP napisał:

Po drugie uważam, że ty tym pouczaniem zachowań na forum spamujesz bardziej.

Jakby nikt nie pouczał to sam wiesz co by sie tu działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować