Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

No i stało się jak mówiłem. Premiera w połowie kwietnia.
A tak wogóle to w CDA obczaiłem że TDU dostało 10/10. Dla mnie to trochę za dużo. Ja dałbym osobiście mocne 9. 10 to za dużo z deka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:15, Jojti napisał:

Zmiana terminu premiery !!!! A ja już sie tak cieszyłem :(

Cieszyłeś się tak samo jak my wszyscy.Nie martw się.Przynajmniej nie jesteś sam;).Jakoś trzeba przeżyć jeszcze 1 miesiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki można by powiedzieć , że syndrom, przed premierowy, tzn. Gdy do premiery gry w Poslce zostało maksymalnie dwa tygodnie to ciągle o tej grze mysle, wyobrażam sobie co będę mógł w niej robić.Ciągle patrzę na zegarek kiedy ten dzień minie , aby bliżej do premiery. Teraz tym bardziej każdy dzień przeżywałem , bo to przecież już za tydzień premiera,,a tu guzik. I powiem jedno już dłużej czekać nie potrafię, za dużo planów z tą grą miałem związanych, zatem już jutro jadę sobię zakupić gierkę w wersji angielskiej, bo jak już ktoś wspomniał,po co poloska wersja do ścigałki ? ( Nie jestem zadowolony;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY JAK MOŻNA PRZESUWAĆ PREMIERĘ GRY PRAKTYCZNIE CO TYDZIEŃ . SZCZERZE TO WĄTPIE BY UKAZAŁA SIĘ ONA W POŁOWIE KWIETNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:12, DEVILMEN napisał:

TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY JAK MOŻNA PRZESUWAĆ PREMIERĘ GRY PRAKTYCZNIE CO TYDZIEŃ . SZCZERZE TO WĄTPIE
BY UKAZAŁA SIĘ ONA W POŁOWIE KWIETNIE

Nie używaj capslocka to po pierwsze, a po drugie premiera została przesunięta w zasadzie tylko o 2 tygodnie. A chyba wolisz dostać po tych dwóch tygodniach dobrą, pełną wersję gry, a nie jakąś niedorobiona betę która będzie miała problemy z łączeniem z serwerami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:38, tytusgit napisał:

Hmm...a gdzie jedziecie kupić tą angielską wersję TDU ?


SwenG ci już napisał - popatrz trochę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę...
Ale lepiej dostać supercool prodkukt niż tak jak napisał knopfler.(pozdr dla Ciebie:D)
Ale ta gra jest wypaśna...Już się doczekać nie mogę...ufff, 2 tygodnie. Przynajmniej PS3 osłodzi mi oczekiwanie:D

Cheers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:16, Łukasz007 napisał:

20 kwietnia ? :D to sporo czasu jeszcze, to jakaś oficjalna wiadomość ?
Kto jutro jedzie po anglika bo sklep jest w wawie :D ?


Część sklepów w internecie zmieniła parę dni temu datę premiery na 20 kwietnia, więc zakładam, że wiedzą coś więcej niż my ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...myślałem, że ta gra jest taka piękna i jest. Ale myślałem, że realizm w grze i wersja gry "Test Drive" to coś odosobnionego. A tu po obejrzeniu 20 minutowego filmiku na Hyperze jestem innego zdania. Wg MNIE gra ciut za bardzo przypomina serię NFS. Fakt, gra jest innowacyjna ale ma w sobie to coś, jakby połączenie Hot Pursuit''a 2 z Most Wanted. Trochę też nie podobają mi się niektóre ( a to dziwne) "eralistyczne wpadki" typu: motor jadący z prędkością 220 km/h po uderzeniu w tylny zderzak vana jest cały, a van ma uszkodzoną szybę zderzak itp., drugi przypadek to samochód jadący ponad 200km/h zderza się z mini ciężarówką czołowy. Nasza fura jest cała, a mini truck trochę pokiereszowany i odrzucony w powietrze (sic!)...Mam nadzieję, że gra nie ma więcej zauważalnych wad niż 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:03, Ronx napisał:

Nasza fura jest cała, a mini truck trochę pokiereszowany i odrzucony w powietrze (sic!)...

Człowieku, twoje uzasadnienie jest marne. Jak sobie wyobrażasz rozwalonego Jaguara?? Myślisz, że firma zgodziła by sie na to?? Nie, licencjonowany samochód w grze jest dla nich reklamą. W wypadku zderzenia Mercedesa z Audi, każda z tych dwóch firm chciałaby, aby to własnie ich pojazd uległ mniejszym uszkodzeniom. Samochody jeżdżące po mieście (nieaktywne) są to wymyślone pojazdy, dzięki czemu można było zastosowac nawet paradoksalne uszkodzenia, choc w wypadku takich gier jak NFS, czy TD są one zręcznosciowe. No to tyle na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:03, Ronx napisał:

Hmm...myślałem, że ta gra jest taka piękna i jest. Ale myślałem, że realizm w grze i wersja
gry "Test Drive" to coś odosobnionego. A tu po obejrzeniu 20 minutowego filmiku na Hyperze
jestem innego zdania. Wg MNIE gra ciut za bardzo przypomina serię NFS. Fakt, gra jest innowacyjna
ale ma w sobie to coś, jakby połączenie Hot Pursuit''a 2 z Most Wanted. Trochę też nie podobają
mi się niektóre ( a to dziwne) "eralistyczne wpadki" typu: motor jadący z prędkością 220 km/h
po uderzeniu w tylny zderzak vana jest cały, a van ma uszkodzoną szybę zderzak itp., drugi
przypadek to samochód jadący ponad 200km/h zderza się z mini ciężarówką czołowy. Nasza fura
jest cała, a mini truck trochę pokiereszowany i odrzucony w powietrze (sic!)...Mam nadzieję,
że gra nie ma więcej zauważalnych wad niż 10 :)


I po obejrzeniu filmiku wysnuwasz wniosek, że TDU jest połączeniem MW i HP2?? ja bym radził zagrać w betę, a potem wysnuwać jakiekolwiek wnioski, bo ja już widziałem setki fantastycznych trailerów i gameplayów zrobionych z badziewnej gry...
A kwestia zderzeń była już kilka razy wyjaśnia w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:03, Ronx napisał:

mi się niektóre ( a to dziwne) "eralistyczne wpadki" typu: motor jadący z prędkością 220 km/h
po uderzeniu w tylny zderzak vana jest cały, a van ma uszkodzoną szybę zderzak itp., drugi
przypadek to samochód jadący ponad 200km/h zderza się z mini ciężarówką czołowy. Nasza fura
jest cała, a mini truck trochę pokiereszowany i odrzucony w powietrze (sic!)...


No nie do końca, widzisz na początku też chciałem żeby był system zniszczeń np. taki jak w Colinie 2005 ale zagrałem w bete i zmieniłem zdanie ;) prowadź ulepszone autko 400km/h po "wyboistej" autostradzie i mijaj tak samochody które natarczywie zmieniają pas ruchu co 5 sekund :/ ta gra to nie symulator i jest dla mas.
Inny przykład ? godzinny wyścig za 1mln$ w połowie trasy są bardzo kręte drogi i bez kraksy się nie obejdzie, uszkodzonym Ferrari nigdzie nie dojedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobaczyłem tego newsa to się wkurzyłem, anulowałem zamówienie i zamówiłem SupComa. Ale niematwcie się, TDU na 10000000000000% kupie chyba że coś sie stanie (jakiś kataklizm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:29, Przemoo08 napisał:

> Zmiana terminu premiery !!!! A ja już sie tak cieszyłem :(
Cieszyłeś się tak samo jak my wszyscy.Nie martw się.Przynajmniej nie jesteś sam;).Jakoś trzeba
przeżyć jeszcze 1 miesiąc :/

>>Najgorsze jest jeszcze to że w tym samym miesiącu wychodzi S.T.A.L.K.E.R i nie wiem na co sie zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:52, xwx napisał:

test drive dostał 10 na 10 w cda
Chyba trochę przesadzili



Ja bym dał mocne 9 ale na 10 to w żadnym razie nie zasługuje.
Tak sobie to tłumaczę:

brak cyklu dnia i nocy
brak uszkodzeń (każdy woli inaczej)
dziwna jazda motocyklem
w sumie wysokie wymagania
nudzi się po kilkudziesięciu godzinach grania
miejscami niedoróbki graficzne
dziwnie wysokie gdzieniegdzie krawężniki

I tak mimo to gra jest extra ale na 10 nie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie 9+/10 ;) ,a ocena dla CDP za przesunięcie premiery 1/10 :P (mogliby angielską wypuścić.To przecież tylko wyścigi,a nie gra fabularna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować