Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 12:35, scott napisał:


> A mogłbyś mi powiedzieć jaką najlepiej kupić? taka nei za droga ... bo moj doplyw gotowki
nie
> jest duzy:/

na 100|% masz płytę pod agp - więc wybór mały tylko ile masz kasy ?

nie wiem ile<lol> napisz jakies konkrety to Ci powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 12:39, scott napisał:

np gf 7600 gt - ok 500- 540 zł

lub radeon x1650 pro od 420 - 500 zł

co lepsze ?? chyba ten Gf 7600


GF 7600GT Palit mozna kupic za ok.400-450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszy jest Gf7600gt. Ma lepsze częstotliwości pracy GPU i Ramków. Poza tym mojego 7600gt bez problemu kręce nawet o 20%. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzieliscie jakie slajdy mozna w TDU wyczyniac ?? :D mozna lepiej driftowac niz w wszystkich NFS razem wzietych. Z reszta w TDU model ajzdy nadaje sie do wszystkiego a NFS`ach w drifcie byl calkiem inny niz ten w wysciagach.

http://www.youtube.com/watch?v=8xCqSkqnKTM
http://www.youtube.com/watch?v=ueZO-Gjx7fA&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=HGp45WV8NP0
http://www.youtube.com/watch?v=l1opxCyTuxw&mode=related&search=

maie tu kilka filmikow i zobaczcie co mozna wyczyniac w Hardoce mode :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam prośbie czy jest w internecie jakieś spolszczenie do tej gry? I jeszcze jedno jak dojeżdżam na miejsce wyścigu i kończę wybieranie opcji i klikam start gra zastyga niby samochody przejeżdżają przez monitor ale nic sie nie dzieje tak jakby zawieszka. Prosze o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:31, Dj Rudy napisał:

Witam
mam prośbie czy jest w internecie jakieś spolszczenie do tej gry? I jeszcze jedno jak dojeżdżam
na miejsce wyścigu i kończę wybieranie opcji i klikam start gra zastyga niby samochody przejeżdżają
przez monitor ale nic sie nie dzieje tak jakby zawieszka. Prosze o pomoc :-)


Kolejny raz powtórzę ci jak w temacie o STALKER-ze że spolszczenie będzie dostępne jak gra w polskiej wersji językowej będzie miała swoją premierę i trafi do sklepów.Tu nikt ci raczej nie pomoże, zwłaszcza jak masz wersję od "dobrego wujka z ameryki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kwestia wymagań sprzętowych była wielokrotnie poruszana na forum, ale czuje się lekko rozczarowany. Mój sprzęt to Intel Celeron D 2.8GHz @ 3.6GHz, GeiL 1GB DDR2 667Mhz CL4 RAM, MSI Radeon X1600 Pro 256MB DDR2. Test Drive powinien bez problemu działać na takiej konfiguracji w rozdzielczości 1024x768 75Hz, z ustawionymi detalami na medium i AAx2. Jednak w moim przypadku takie ustawienia nie są możliwe, gra wtedy strasznie się wlecze. Za to gdy zmienię AAx2 na HDR to gra od razu działa płynniej, ale co jakiś czas są lekkie szarpnięcia. Gdy ustawię detale na maksimum i włącze HDR gra działa także płynnie, ale tylko w miastach, poza nimi widać co jakiś czas delikatne spowolnienia bądź szarpnięcia. Mógłby ktoś mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje i czy można jakoś temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:51, sir Alfred napisał:

Mógłby ktoś mi wyjaśnić dlaczego tak
się dzieje i czy można jakoś temu zaradzić ?


byc moze spowodowane jest to slba konfiguracja sprzetu. Celerony to raczej procesory do prac biurowych a nie do gier. Mimio iz sa wysoko taktowane to i tak nie zmienia to faktu ze sa slabsze niz np. ahlon 2800+. Cos mi sie nie chce wiezyc ze prz AA ci sie tnie a jak masz wlaczony HDR iizde szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:51, sir Alfred napisał:

Wiem, że kwestia wymagań sprzętowych była wielokrotnie poruszana na forum, ale czuje się lekko
rozczarowany.

...

Zmiana między trybami low/medium/high prawie nic nie daje , może na słabszych sprzętach ale ogólnie to nie widzę dużych różnic, HDR może działać Ci lepiej w TDU antialiasing bardzo spowalnia karty przynajmniej ja tak mam. Co nie zmienia faktu, że wolę grać z aa niż mieć hdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:43, maciekujek napisał:

Czy myślicie że będę mógł zagrać płynnie na full detalach ze wszystkim wlaczonym?
Mój komp:
Intel Core 2 Duo E6400
2GB RAM
GeForce 8800GTS


Hehe jeszcze sie pytasz :P Taki sprzęt masz, że hoho :P
Jest malutka szansa, że może przyciąć coś ze wszystkim na full, ale malutka, maluteńka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:43, maciekujek napisał:

Czy myślicie że będę mógł zagrać płynnie na full detalach ze wszystkim wlaczonym?
Mój komp:
Intel Core 2 Duo E6400
2GB RAM
GeForce 8800GTS



Bedzie ciezko. Uswiadczysz napewno sporo szarpania ale generalnie powinienes miec te 30 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:42, Zauri napisał:

Cos mi sie nie chce wiezyc ze prz AA ci sie tnie a jak masz wlaczony HDR
iizde szybciej.

Owszem tak jest. HDR w TDU jest zdecydowanie szybsze niż AAx2 nie mówiąc już o x4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:02, SwenG napisał:

Owszem tak jest. HDR w TDU jest zdecydowanie szybsze niż AAx2 nie mówiąc już o x4.


czyli gra dziala szybciej i jednoczesnie jadniej wyglada. Superr :D ja tam AA nie lubie, wszystko takie cukierkowe mi sie wydaje i jakby zaraz mialo wyplynac z ekranu, blee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować