Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 22:48, Kropek13 napisał:

Chyba jednak będzie 20 kwietnia, nie wcześniej ;/ A tak byłem nastawiony na 29 marca... Wyobraźcie
sobie- jutro premiera, TDU już jedzie do was... Dobra, nie będę was zasmucał :)


mi tam zwisa kiedy bedzie premiera. Moglaby byc nawet i za 2 miechy :) Jak narazie nie mam odpowiedniego sprzetu ani kasy na TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie... W sklepie jak chce zamówić TDU Ta jest napisane że "Dostawa w wPLN" Tylko że jak składam zamówienie to nic na ten temat nie ma... Nie wiem być może dlatego że jako dostawce wybrałem MASTERLINK Bo chce mieć na święta... Zresztą zawsze zamawiem gry kurierem bo na poczte polską nie można liczyć... Bede dźwięczny za odpowiedź... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ji tam mój listonosz to jak kurier jest, zapyla na swoim motorowerze....Dzień pełen szczęścia Tdu 6 kwiecień,a pochwalić się wam muszę,że zająłem 1 miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-sportowym--------FULL WYPAS MAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za tydzień Test Drive... A jednak CDP się postarał..

Pomyślcie sobie- gra wychodzi za kilka tygodni ;] A jednak.. udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:20, ppajak27 napisał:

Słuchajcie mam pytanie... W sklepie jak chce zamówić TDU Ta jest napisane że "Dostawa w wPLN"
Tylko że jak składam zamówienie to nic na ten temat nie ma...


Tu pisze dokładnie jak mieć dostawę za wPLN: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=35

Co do premiery TDU, nic tylko się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeest!!! Premiera 6 kwietnia, troche czekania było ;) , ale lepiej późno niż wcale. Mam tylko nadzieję, że dojdzie do mnie przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!! Oby premiera była na 100% 6 kwietnia!! Dziękujemy CDPROJEKT, że jednak udało im się pod koniec wziaść się w garść!! Ale mam zajare :D
Ej mam pytanie skoro 6 kwietnia jest premiera to tego samego dnia trafi do EMPIKU gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:36, Omega232323 napisał:

Ej mam pytanie skoro 6 kwietnia jest premiera to tego samego dnia trafi do EMPIKU gra??

Tak...przynajmniej powinna, bo Empik to wielka sieć sklepów więc dostarczą tam grę w pierwszej kolejności. Może w mniejszych sklepach będzie później, ale w Empiku na pewno tego samego dnia co premiera polska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:36, Omega232323 napisał:

Nareszcie!!! Oby premiera była na 100% 6 kwietnia!! Dziękujemy CDPROJEKT, że jednak udało im
się pod koniec wziaść się w garść!! Ale mam zajare :D
Ej mam pytanie skoro 6 kwietnia jest premiera to tego samego dnia trafi do EMPIKU gra??


Hmm, w sumie to proponowałbym wcześniej zadzwonić bo mogą nie dowieść i będą najwyżej dnia następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest już pewna.Po co mówiliby że premiera tak blisko gdyby nie rozwiązali wszystkich błędów??Jeszcze tydzień......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:41, Alexx1 napisał:

Premiera jest już pewna.Po co mówiliby że premiera tak blisko gdyby nie rozwiązali wszystkich
błędów??Jeszcze tydzień......................................


Jakich problemów? Gra już zapewne siedzi w tłoczni i się tłoczy rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy jest i czy będzie demo na PC?Jeśli ni ma,to czy pójdzie na moim kompie(AMD Athlon 3000+,GF 6600 GT lekko podręcony,1 GB ram GeiL,karta Gigabyte K8 Triton).To jak?Uciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:02, NyGgA MiLy napisał:

Mam pytanie.Czy jest i czy będzie demo na PC?Jeśli ni ma,to czy pójdzie na moim kompie(AMD
Athlon 3000+,GF 6600 GT lekko podręcony,1 GB ram GeiL,karta Gigabyte K8 Triton).To jak?Uciągnie?

Niema demo i nie bedzie, bo premiera swiatowa byla juz dawno wiec nie potrzebne demo. Byla beta ale juz raczej nie znajdziesz jej w sieci. pojdzie Ci, nie ma obaw, a premiera za tydzien wiec poczytaj o TDU i przekonaj sie do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Jestem na TDU bardzo napalony!Kupuje napewno,ale chce wiedzieć,czy pójdzie.A jak myślicie,pójdzie mi na low,med czy high?HDR,AA czy co tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy hardcore mode bedzie dostepny od razu czy bedize go trzeba odblokowac ?? Czy kariera w multi i w singlu jest calkiem inna (tzn. czy jak kupisz w singlu bryke to czy jak wlaczysz multi ta bryke nadal bedziesz mial w garazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować