Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 17:38, ko?nik napisał:

Ale czy można wrzucać MP3, czy OGG? Bo w większości gier właśnie OGG jest obsługiwane, a MP3 już nie...

Ja wrzucałem pliki w formacie MP3 i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie no w CDP chyba chcą nadrobić ten długi czas oczekiwania na TDU bo planowana wysyłka miała być 03.04, a już dzisiaj mam w wysłanych - nie narzekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:49, Adamoo007 napisał:

Heh to u ciebie się pospieszyli bo dla mnie jeszcze pakują a wyślą jutro...ciekawe kiedy w
końcu będzie pierwszy dzień z TDU...czkekamy!!!



Na święta powinniście już mieć i cieszyć soę graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, jak wygląda te ''efektowne pudełko'' wspomniane w jednym z newsów ? Może CDP dałoby jakieś zdjęcie albo coś. Ehh, ta moja cierpliwość. Paczka przyjdzie z parę dni (najgorszy okres oczekiwania), a ja się takimi szczegółami przejmuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:53, Michał Raven napisał:

Ja wrzucałem pliki w formacie MP3 i działa.

Aha. Bo właśnie w większości gier z możliwością dodawania własnych utworów przyjmowane są pliki OGG, a nie MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w TDU można pośmigać Audi S3? I nie wiecie czy Alfa Romeo Brera jest dostępna czy jak w wersji na Xboxa będzie w płatnym rozszerzeniu??

Jak to dobrze, że środa to ostatni dzień na uczelni przed świętami ^_^ Wyścigowe Święta - to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to - estrójeczki nie będzie?? Szkodaaaaaaaa! Bo zwykła trójkę to nawet na filmiku widziałem. A może jednak? To pewna informacja?

PS. Czy na Twoim avatarze jest Jeremy Clarkson? Słabo widać, bo malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co sprawdzałem to nie ma S3 na liście samochodów na żadną z dostępnych platfrom, ale to może ulec zmianie jeśli będą głosy za tym samochodem.

Dnia 02.04.2007 o 20:50, Quatre napisał:

PS. Czy na Twoim avatarze jest Jeremy Clarkson? Słabo widać, bo malutki :)


Tak to Jeremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:50, Quatre napisał:

PS. Czy na Twoim avatarze jest Jeremy Clarkson? Słabo widać, bo malutki :)

Może się tak wtrącę, alenie poznać Jeremiego to juz szczyt granic. Malutki?? 64x64 stary, wystarczająco, aby poznac Jeremiego w rozdziałce 32x32.

Co do gry to szkoda przede wszystkim, że nie ma BMW :] Nie jestem szczególnym fanem tej marki, ale fajnie pojeździc nimi w TDU. To samo o rozgłośnionej sprawie z Porsche, RUF, niby to samo, ale jednak nie zupełnie. Wygląd nie jest seryjny, a zachowanie na trasie znacznie ''''dziksze'''' niż standardowy ''''Porszak''''. Co do Alfy to raczej nic sienei dzieje, chociaż Brera jest cool. Ja mam costakiego, że wolę wolniejszymi samochodami swobodnie pojeździc po terenie niz szaleć z wiatrem we wosach po płaskich jak stół autostadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:10, speedraid napisał:

Co do gry to szkoda przede wszystkim, że nie ma BMW :] Nie jestem szczególnym fanem tej marki,
ale fajnie pojeździc nimi w TDU. To samo o rozgłośnionej sprawie z Porsche, RUF, niby to samo,
ale jednak nie zupełnie. Wygląd nie jest seryjny, a zachowanie na trasie znacznie ''''dziksze''''
niż standardowy ''''Porszak''''. Co do Alfy to raczej nic sienei dzieje, chociaż Brera jest
cool. Ja mam costakiego, że wolę wolniejszymi samochodami swobodnie pojeździc po terenie niz
szaleć z wiatrem we wosach po płaskich jak stół autostadach.


Dokładnie. Wielka szkoda że BMW nie pojawi się w grze. Fajnie byłoby pojeździć sobie nowiutką BMW 5 albo 3...oby w TDU 2 były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:18, rafisport napisał:

Dokładnie. Wielka szkoda że BMW nie pojawi się w grze. Fajnie byłoby pojeździć sobie nowiutką
BMW 5 albo 3...oby w TDU 2 były...


brak BMW mozna jeszcze przebolec, mnie tam bardzije martwia bledy w muti (opisywane w recenzji z CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:10, speedraid napisał:

Może się tak wtrącę, alenie poznać Jeremiego to juz szczyt granic. Malutki?? 64x64 stary, wystarczająco,
aby poznac Jeremiego w rozdziałce 32x32.

Przecież poznałem, tylko się chciałem upewnić :) Po tym jego inteligentnym inaczej wyrazie twarzy wszędzie bym go poznał :D A swoją drogą - nie lubię go, ''Chomik'' jest tysiąc razy bardziej zabawny ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:01, Domon napisał:

TDU jest super gierką. Dużo samochodów , piękna wyspa (Oahu) , niema dziurawych dróg tak jak
w polsce (XD) i to najlepsza ścigałka świata , bo do ideału , moim zdaniem nic jej niebrakuje.


Co do autostrad to jest dużo odcinków gdzie potrafi i na prostych porzucać :D więc takie idealne to one nie są , no i jazda pod górę albo w dół to raczej podskakiwanie :D ale można się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemyslalem to i z wielka szkoda ze niebedzie mozna posmigac sobie nowa czarniutka m5 po autostradach.
A co do dzikosc RUF R-turbo mnie to nawet bardziej odpowiada.
Juz w myslach wyobrazam sobie swoj graraz a w nim : czarne Gallardo, granatowe R-Turbo, czerrrwone F40 i kilka innych cacuszek. Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować