Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Czy u was też wszystkie zdjęcia są spłaszczone? Bo u mnie każde wygląda jakby było robione normalnie, a potem wyświetlane w trybie panoramicznym. Da się to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:16, donard napisał:

Hej macie salon lexusa na PC bo u mnie nie ma????


Póki co nie, salon Lexusa o ile dobrze kojarze doszedł na XBox''a jako jeden z add-onów, tylko nie pamiętam czy płatny czy darmowy był.

Swoją drogą myślę, że dadzą w końcu jakieś dodatki, nawet takie małe płatne, ale to jednak kasa a dorobienie paru samochodów nie jest dla nich zapewne problemem. Tym bardziej, że marki RUF nie ma w wersji na PC, ale jest za to salon tuningowy, który przerabia RUF''y, więc licze na to, że pojawi się ona prędzej czy później.

Pytanko: nie bardzo się orientuję w temacie tego trybu hardcore, filmiki oglądałem i wyglądało genialnie, tylko mógłby mi ktoś dać znać czy to jest tylko w wersji na XBox''a czy może i na PC też ? Szukałem w opcjach tego, ale może kiepsko ;-) Sorry jeżeli pytanie się powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:16, Michał Raven napisał:

Tryb Harcore Mode jest dostępny na PC, ale po zdobyciu rangi Champion (Mistrz), czyli po ukończeniu
46% gry. Tryb ten włącza sie poprzez główne menu w grze.


Dzięki wielkie za odpowiedź, to już mi niewiele brakuje, trzeba się postarać.

Poszperałem trochę w necie szukając info na temat samochodów. Obecnie wychodzi na to, że mamy do dyspozycji 82 samochody (+/-) oraz kilka motocykli. Do 125 obiecanych jeszcze trochę brakuje. Jeśli chodzi o to co doszło na XBox''ie to doszły tak:
1) za darmo:
- Audi RS4 Quattro Saloon
- Nissan Skyline GTR R34
- Corvette C1 1957
- Lexus IS 350
- Cadillac CTS-V

2) płatne:
- RUF RGT
- Koenigsegg CCR
- Noble M400
- Corvette C6 Convertible
- Ferrari 250 GTO 1962
- Lamborghini Countach 25th Anniversary Edition
- Ferrari 612 Scaglietti
- McLaren F1 GT
- Dodge Viper SRT-10 Coupe
- RUF RT 12
- Alfa Brera
- 1971 Dodge Challenger RT
- Edonis
- Ferrari F40
- Chrystler Crossfire SRT6 Roadster
- RUF Rturbo
- Audi S6
- Chevrolet Corvette Stingray Convertible 1971
- Mercedes-Benz CLK-GTR

Ponadto jak ktoś na zachodnim forum zauważył w wersji na PC pojawiają się takie nazwy samochodów jak: Lamborghini LM002, Lamborghini Diablo, Nissan Skyline GT-R R34 oraz G35. Więc może będzie dobrze ;-) Zresztą w grze mamy Download button więc do czegoś musi zostać kiedyś użyty ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mnie już działa....uffffffffff

A mi działa cały czas, ale nie tak jakbym chciał i jak powinno...

Narzekałem, wnerwiałem się od wczoraj na TDU bo mam z tą gierą niezłe probelemy, ale dzisiał wstąpiłem do dealera aut zabytkowych zobaczyłem Maserati 3500 GT odpaliłem silnik i... i... KUPIŁEM! NORMALNIE EKSTAZA! Jeszcze w żadnej grze nie miałem samochodu głównie dla dźwięku jego silnika. Jak ktoś jeszcze tego samochodu nie słyszał niech sprawdzi. U mnie wszystkie żale do TDU natychmiast ustąpiły ;) . Przejechać się tym Maserati po wybrzeżu i nie grzejąc 200 km/h, ale powoli i dostojnie - to jest cała magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ile ten samochodzik stoi? I gdzie jest salonik? bo szczerze powiedziawszy tam jeszcze nei byłem...

A tak od siebie to powiem, ze gra wymiata... Irytuja mnie tylko misje z pasażerami, trudne i nagrody marne (bo przebierac sie nie lubie :) ) I co najciekawsze chodzi naprawde ładnie na wcale nie wypaionym kompie... Fajnie ze w gierce moge sobie zasiasc za kierownica Jaguarka, wziąść do reki pada, pogasic swiatła, i nie patrzac na nic grzac po wyspie z błogim usmiechem na twarzy... Heh mam nadzieje ze pracuja nad sequelem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:27, Marcin08 napisał:

a ile ten samochodzik stoi? I gdzie jest salonik? bo szczerze powiedziawszy tam jeszcze nei byłem...


Screen nr.1 Lokalizacja salonu
Screen nr.2 Cena i wygląd tego samochodziku.

20070405213431

20070405213439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa,ja myślę,bo ten Test Drive jest jakiś dziwny.Zgadzam się że to najlepsza samochodówka,ale czegoś w niej brakuje...przynajmniej dla mnie.Ja już wszystko odkryłem,mam dużo kasy,ponad 20 fur i 3 motocykle i nie mam co już robić ...(narazie grałem w trybie single,więc może multi mnie usatysfakcjonowuje)...chyba dobrze powiedziałem ten ostatni wyraz co?! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh,tak niewiele dzieli mnie od TDU!Wymagało to poświęceń(Sprzedałem kierownice i Worms-Forts),ale dla TDU chyba warto,co nie?Prawdopodobnie jutro kliknę w ten magiczny przycisk ''''Zamawiam''''.Juz to sobie wyobrażam..Jadę sobie 330 na godzinkę(nie zaszkodzi więcej ;)przez wybrzeże.Nie moge się doczekać!

A według tych,co grali-Jakie jest według Was najlepsze auto w grze i gdzie można przydepnąć pedał gazu do podłogi na długo(miejsce na mapie).I jak jest wydana ta gra,tzn. co jest w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:49, NyGgA MiLy napisał:

A według tych,co grali-Jakie jest według Was najlepsze auto w grze i gdzie można przydepnąć
pedał gazu do podłogi na długo(miejsce na mapie).


Jak dla mnie Enzo, szybkie po tuningu wyciąga max 391 km/h, świetnie trzyma się drogi i ten wygląd.
A tutaj (foto 2) można nieźle przydusić gaz do dechy.

20070405215332

20070405215345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hola hola...Najlepsze auto-zależy kto jakie lubi(ja lubię Koeningsegga i Saleena);miejsce na mapie-autostrada,jest ich mnóstwo;jak jest wydana gra-cóż jako tako,zresztą dokładnie masz opisane w sklepe gram.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 21:53, Michał Raven napisał:

Jak dla mnie Enzo, szybkie po tuningu wyciąga max 391 km/h, świetnie trzyma się drogi i ten
wygląd.

Tak a Koeningseggiem jechałem 430 km/h hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Autko wydaje sie byc niezłe.Mnie kręci najbardziej szybkość i drift,więc coś pomiedzy trójką Saleen S7,Enzo i Koensiegg.

A ten odcinek to bombowy jest!Wystarczająco długi,by poczuć wiatr we włosach przy kompie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:01, NyGgA MiLy napisał:

A ten odcinek to bombowy jest!Wystarczająco długi,by poczuć wiatr we włosach przy kompie ;D

Tak, jest dłuuuugi, ale ma jedną wadę: miejscami jest wyboisty, co z resztą widać na tych filmikach:
http://tdu.ferrari.enzo.patrz.pl/
http://tdu.ferrari.enzo.cz.2.patrz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:43, ko?nik napisał:

> Znasz może podobną stronę ale po Polsku??? Bo za młody jestem na tak zaawansowany angielski.

Niestety nie znam po polsku, ale ta strona jest łatwa w obsłudze. Mogę nawet napisać Ci krok
po kroku jak sprawdzić sobie komputer.
Wybierasz z listy grę "Test Drive..." -> Klikasz poniżej przycisk "Can you run it"->
Czekasz, aż przekieruje Cię automatycznie na stronę z tabelką (na tabelkę trzeba chwilę poczekać)
-> I w tej oto tabelce masz zaznaczone: jeżeli masz wszystko zielony "ptaszek" to znaczy,
że twój komputer spełnia wymagania, jeżeli masz coś czerwony krzyżyk to zrób screena, a ja
Ci powiem o co chodzi. Ok?

Bardzo dziękuje za pomoc, co czerwonych krzyżyków to jest ich więcej niż 50%, ale sprzęt mam już wysłużony i ma już swoje lata. Niemam spałnionego absolutnego minimum, a na zakładkę "Zalecane" nawet bez sensu było patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować