Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 22:14, Doktor14 napisał:

Bardzo dziękuje za pomoc, co czerwonych krzyżyków to jest ich więcej niż 50%, ale sprzęt mam
już wysłużony i ma już swoje lata. Niemam spałnionego absolutnego minimum, a na zakładkę "Zalecane"
nawet bez sensu było patrzeć.

U mnie większość jest dokładnie na minimum, ale kartę graficzną mam za słabą. Ale cieszę się, że mogłem pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:05, Michał Raven napisał:

> A ten odcinek to bombowy jest!Wystarczająco długi,by poczuć wiatr we włosach przy kompie
;D
Tak, jest dłuuuugi, ale ma jedną wadę: miejscami jest wyboisty, co z resztą widać na tych filmikach:
http://tdu.ferrari.enzo.patrz.pl/
http://tdu.ferrari.enzo.cz.2.patrz.pl/



Nieźle grzejesz na filmikach.Zauważyłem,że Enzo ma kosmiczne przyśpieszenie.Przy 385 km/h wypaść z trasy to rzecz niezapomniana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak grę można było dziś dostać w sklepach typu Empik... ;)
Przed chwilą zainstalowałem, grałem i muszę przyznać, że gra się w nią wspaniale! Muszę jeszcze tylko stworzyć konto do grania w sieci i ... :D Na moim sprzęcie gram na prawie maksymalnych ustawieniach. Muszę jeszcze powiedzieć, że jest to pierwsza gra samochodowa, w której zdecydowałem się na widok z kokpitu! Po prostu dla mnie wygląda on najlepiej ze wszystkich pozostałych i oddaje tą prędkość. Na początku dosyć trudno wejść ładnie w zakręt, ale jeszcze pojeżdżę sobie trochę i będzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:57, Przemoo08 napisał:


> Jak dla mnie Enzo, szybkie po tuningu wyciąga max 391 km/h, świetnie trzyma się drogi
i ten
> wygląd.
Tak a Koeningseggiem jechałem 430 km/h hehe ;D



Tylko jest jedno ale, jadąc EnZo te 391km/h mogę nadal manewrować po drodze i skręcać bez takiego ryzyka jak w Koenim który lekko podskoczy i jest na drzewie :/ najlepiej porównać te auta w wyścigu za 200K $ co ma 189km do przebycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem juz 150km i dałbym 12/10, gdyby nie to, ze kierownica nie działa :/ Z reszta nie tylko mnie, prawie wszyscy sie na to skarżą.

Atari, chcemy patcha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:58, MaZZeo napisał:

Przejechałem juz 150km i dałbym 12/10, gdyby nie to, ze kierownica nie działa :/ Z reszta nie
tylko mnie, prawie wszyscy sie na to skarżą.

Atari, chcemy patcha!!!


Co znaczy nie dziala? Moze nie przestawiles ustawien z klawiatury na kierownice. Samo wlaczenie kiery nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wieczorze z TDU naszła mnie chęć do napisania paru słów o multiplayerze. Widać od razu że goście nie mają pojęcia o mmo. A można byłoby to naprawdę fajnie zrobić.
1. Nigdzie nie znalazłem wyszukiwanie graczy online - fatalnie, w domku powinna być dostępna lista graczy online z serchem i dodawaniem do znajomych.
2. Dodawanie do znajomych graczy, którzy nie są online - po nazwie - nie zauważyłem żeby była taka możliwość. Może ktoś mnie oświeci jak się dodaje przyjaciół.
3. Zawody w Dinner club - kompletna paranoja, serch nie lepszy niż tu na forum, nie ma sortowania po klasie samochodów. A ja na przykład pojeździłbym sobie w klasie F.
4. Sprzedaż/kupno używanych aut - bez sensu, nikt tego nie używa z prostego powodu, można pchnąć autko normalnie do sklepu a ceny siedmiocyfrowe to dla jaj są i właściwie tylko takie widziałem, nic tak naprawdę z tego nie będzie chyba, żeby zlikwidowali całkowicie sprzedaż i auto można byłoby tylko zezłomować i to za odpowiednią opłatą.
5. Chat, niefunkcjonalny, wogóle cały kod sieciowy się tnie. Działa podczas wchodzenia do wyścigu. (tylko) Fajnie by było jakby było coś w rodzaju CB Radio z kanałami działające zarówno w chacie jak i w rozmowach głosowych.
6. Rozmowy głosowe, nie wiem jak u innych ale tu cała obsługa dźwięku jest totalnie skopana, u mnie na zintegrowanej Realteka jest klasyczny błąd z balansem, a wogóle to słychać tak, że dźwięki własne mam w lewym kanale a te z sieci z różnych dziwnych przebić (jakieś odgłosy silników etc.) w prawym. Ogólnie chodzi strasznie.

Podsumowując niby takie super fajne multi miało być a nie ma podstawowych mechanizmów które mogłyby zrobić z tej rozgrywki naprawdę fajną grę.
Krótko mówiąc jestem trochę zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:09, Pabloz90 napisał:

Na jakich ustawieniach grasz?? Tzn. się na jakich ustawieniach były te screeny robione?? Wysokie?? Średnie??

Detale na High, rozdziałka 1024x768x32, włączone AAx4 i AFx16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie: Mam samochód klasy D i trzeci poziom mojej postaci: Zawodowiec. Teraz chciałbym kupić samochód klasy C, i tu moje pytanie kiedy pojawią sie wyścigi specjalnie przeznaczone dla klasy C: po moim kupnie lepszego samochodu czy po zdobyciu wyższego levelu przez moją postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:35, Wiciu88 napisał:

Witam. Mam takie pytanie: Mam samochód klasy D i trzeci poziom mojej postaci: Zawodowiec. Teraz
chciałbym kupić samochód klasy C, i tu moje pytanie kiedy pojawią sie wyścigi specjalnie przeznaczone
dla klasy C: po moim kupnie lepszego samochodu czy po zdobyciu wyższego levelu przez moją postać?


Cóż. Ja zakupiłem samochód klasy B (Ferrari F430 Spyder) i trudno znaleźć jakiś wyścig odpowiedni dla niego. Jednak są wyścigi bez ograniczeń pojazdów. Więcej wyścigów pojawi się wraz z awansem twojej postaci ale także z odkrywaniem terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 00:28, SwenG napisał:

Po wieczorze z TDU naszła mnie chęć do napisania paru słów o multiplayerze. Widać od razu że
goście nie mają pojęcia o mmo. A można byłoby to naprawdę fajnie zrobić.
1. Nigdzie nie znalazłem wyszukiwanie graczy online - fatalnie, w domku powinna być dostępna
lista graczy online z serchem i dodawaniem do znajomych.
2. Dodawanie do znajomych graczy, którzy nie są online - po nazwie - nie zauważyłem żeby była
taka możliwość. Może ktoś mnie oświeci jak się dodaje przyjaciół.
3. Zawody w Dinner club - kompletna paranoja, serch nie lepszy niż tu na forum, nie ma sortowania
po klasie samochodów. A ja na przykład pojeździłbym sobie w klasie F.
4. Sprzedaż/kupno używanych aut - bez sensu, nikt tego nie używa z prostego powodu, można pchnąć
autko normalnie do sklepu a ceny siedmiocyfrowe to dla jaj są i właściwie tylko takie widziałem,
nic tak naprawdę z tego nie będzie chyba, żeby zlikwidowali całkowicie sprzedaż i auto można
byłoby tylko zezłomować i to za odpowiednią opłatą.
5. Chat, niefunkcjonalny, wogóle cały kod sieciowy się tnie. Działa podczas wchodzenia do wyścigu.
(tylko) Fajnie by było jakby było coś w rodzaju CB Radio z kanałami działające zarówno w chacie
jak i w rozmowach głosowych.
6. Rozmowy głosowe, nie wiem jak u innych ale tu cała obsługa dźwięku jest totalnie skopana,
u mnie na zintegrowanej Realteka jest klasyczny błąd z balansem, a wogóle to słychać tak, że
dźwięki własne mam w lewym kanale a te z sieci z różnych dziwnych przebić (jakieś odgłosy silników
etc.) w prawym. Ogólnie chodzi strasznie.

Podsumowując niby takie super fajne multi miało być a nie ma podstawowych mechanizmów które
mogłyby zrobić z tej rozgrywki naprawdę fajną grę.
Krótko mówiąc jestem trochę zawiedziony.


I tu się mylisz! Tryb multi jest (prawdopodobnie) najlepszy w grach wyścigowych. Nie cieszysz się jak jedziesz autostradą i mijasz jakiegoś laika z prędkością 300 km/h. Kompletnie zadziwił mnie punkt "4". Tutaj chyba nie próbowałeś go używać. Oczywiście są żarty, ale ja kupiłem Ferrari F430 za 99 tys. dolarów! W salonie kosztuje on (około) 200 tys. Tak samo można czasami nawet o połowę taniej kupić Lambo czy McLarena. Co do komunikacji głosowej - nie jest tak źle. Na pewno wyjdzie patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jester --> kiedy podłączam kierownicę to w ogole do gry nei chce wejść, wyskakuje błąd ze program wykonał nieprawidłową operację :(

Zapraszam na mój gramsajt - fotorelacja z TDU w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:44, Gray-Man napisał:

I tu się mylisz! Tryb multi jest (prawdopodobnie) najlepszy w grach wyścigowych. Nie cieszysz
się jak jedziesz autostradą i mijasz jakiegoś laika z prędkością 300 km/h.

Może i jest najlepszy w grach wyścigowych ale do dobrego systemu multi to mu wiele brakuje.
Co do pytania... nie, nie cieszę się, praktycznie w ogóle nie zwracam uwagi. Nie odniosłeś się do moich pozostałych punktów. Czat, dodawanie znajomych, wyszukiwanie ludzi, sprawdzanie graczy online. TO WSZYSTKO BYŁO JUŻ W DIABLO ! :/
>Kompletnie zadziwił

Dnia 06.04.2007 o 09:44, Gray-Man napisał:

mnie punkt "4". Tutaj chyba nie próbowałeś go używać. Oczywiście są żarty, ale ja kupiłem Ferrari
F430 za 99 tys. dolarów! W salonie kosztuje on (około) 200 tys.

Rzadkość, za tyle po prostu można odsprzedać w salonie. Wkrótce mało kto będzie cokolwiek sprzedawał i/lub kupował. Ceny salonowe odsprzedawanych aut są po prostu za duże.

Dnia 06.04.2007 o 09:44, Gray-Man napisał:

Tak samo można czasami nawet
o połowę taniej kupić Lambo czy McLarena.

Gdyby to jeszcze działało z rozsądną prędkością...

Dnia 06.04.2007 o 09:44, Gray-Man napisał:

Co do komunikacji głosowej - nie jest tak źle. Na
pewno wyjdzie patch.

Jest źle, w ogóle z dźwiękiem jest źle. Na połowie kart nie działa albo działa źle. Efekty już opisywałem. Ostatnio mi się w połowie wyścigu dźwięk totalnie posypał i z głośników dobiegały do mnie jakieś pierdy. Czy goście nie potrafią obsłużyć normalnie direct sound ? Zwykłe rozwiązania systemowe by to załatwiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wóz którym teraz przemierzam większość tras to Saleen S7 Twin Turbo + tuning. Ma 1000 KM więc jest w co depnąć, wyciągnąłem nim maxymalnie 418,17 km/h, czyli więcej niż jest na papierze z tego co pamiętam, jest jedno świetne miejsce, potem dam screena, gdzie można przyspieszać do woli, długa prosta, praktycznie bez samochodów innych no i równiutko. Ale tak jak wyżej było pisane, ten samochód także jest super do ciśnięcia na prostej, ale hamowanie albo skręcanie to już niestety sprawia problemy, szczególnie przy prędkości 300+. W tej chwili akurat musze zebrać kase na enzo bo prowadzi się rewelacyjnie no i brzmi ładnie, ale najpier musze dobić do 46% gry aby harcore mode odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jka oceniacie grę?Warto wydać 79,90 zł? Miałem kupować na 100 % ale teraz mam pewne wątpliwości, mam nadzieję że Multi się nie nudzi. A i ile osób maksymalnie może jeździć z toba po wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować