Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Hejka. Mam wielki problem z grą. Tyczy się on grafiki. Mam GF 7600GT i gdy włącząm grę to podczas rozgrywki grafika szaleje: modele znikają, tekstury migają, cienie niepoprawne... w dwóch słowach jeden wielki bug. Ratunek przynosi jedynie chwilowa zmiana rozdzielczości na inną. Gram na wysokich detalach z Antyalisingiem 2x bez HDR. Pomożecie mi?

PS. Zjawisko to występuje też po zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu okienka z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz wszystkie opcje gry,by nie było nic specjalnego.
2.Sprawdź sterowniki karty grafiki.(jak masz stare,zaaktualizuj).
3.Jak nie pomoże,zgłoś się do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:21, koeningsegg napisał:

Hejka. Mam wielki problem z grą. Tyczy się on grafiki. Mam GF 7600GT i gdy włącząm grę to podczas
rozgrywki grafika szaleje: modele znikają, tekstury migają, cienie niepoprawne... w dwóch słowach
jeden wielki bug. Ratunek przynosi jedynie chwilowa zmiana rozdzielczości na inną. Gram na
wysokich detalach z Antyalisingiem 2x bez HDR. Pomożecie mi?

PS. Zjawisko to występuje też po zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu okienka z grą.

podobno gra ma problemy z grafiką na kartach Nvidii .... pozostaje ci czekac na patch''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:21, koeningsegg napisał:

Hejka. Mam wielki problem z grą. Tyczy się on grafiki. Mam GF 7600GT i gdy włącząm grę to podczas
rozgrywki grafika szaleje: modele znikają, tekstury migają, cienie niepoprawne...


Taki sam problem był w czasie bety, gdy ją testowałem miałem GF''a 7300GT i dokładnie tak samo było, czasem pare razy trzeba było zmieniać ustawienia aż gra "zaskoczy" i wtedy dopiero działa pomyślnie. Teraz gram na radku i one nie mają z tym problemu, a to ciekawe ... pierwsza gra ostatnio która lepiej idzie na radkach niż na GF''ach - widać brak intra nVidii w tej grze zobowiązuje :DDD Naszczęście zapowiedziany jest patch usprawniający działanie grafiki, więc zapewne chodzi o kompatybilność z GF''ami.

Jeśli chodzi o ustawienia ja gram z HDR + AAx4 i wygląda ładnie, choć niewiele gorzej wygląda i bez tego.

Ktoś pisał coś ... ale precyzyjnie to określiłem, nie ma co ... na temat tego, że zmniejszenie odświeżania pomaga. Zmniejszyłem z 75 na 60 i fakt, gra nabrała trochę płynności, albo takie wrażenie sprawia, sprawdze ją później z frapsem ponownie i się okaże czy dodaje to parę klatek do puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Wydaje mi się, że odkryłem już wszystkie salony samochodowe a jak chce kupic motor to wywala mi, że są jeszcze jakies do odkrycia. I moje pytanie, są jakieś ukryte salony? Jeśli tak to gdzie. Druga sprawa to salon Lexusa. U mnie jest nieaktywny. Czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy 4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w firke z chęcią bym zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Was zabawną historyjkę... Otóż wczoraj pojechałem z moją żonka na zakupy do Media Marktu. Oczywiście najważniejsza dla mnie była TDU :) Kupiłem ją, ale że mieliśmy jeszcze zrobić zakupy spożywcze w Carrefour, a nie chciałem chodzić po sklepie z siatami (kupiliśmy jeszcze inne rzeczy) postanowiłem je schować w skrytkach, które znajdują się w Media. Wyobraźcie jak się poczułem kiedy obładowany siatami z jedzeniem i nie tylko skierowałem się do skrytek, żeby zabrać swoją gierkę i nie tylko i zobaczyłem, że rolety zamykające Media Markt są ZAMKNIETE..... A w środku oprócz zakupów była też moja kurtka z kluczykami do samochodu i do domu..... Nie potraficie sobie tego wyobrazić ;) Na szczęście moja przytomna małżonka miała drugie klucze do chaty. No więc do domu wróciliśmy taksówką... A ja zameldowałem się o godzinie 8:59 przed Media, żeby odebrać swoje auto i przede wszystkim swoją grę.... Uffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:12, pan m. napisał:

No,nie wiem,czy wystarczy nawet GF 7900GS i X2 3800+...zobaczysz.



Taki sprzęt wystarczy, że hoho. Z tego co czytam jak u ludzi chodzi to na takim sprzęcie po prostu kosa jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam większość problemów już przez innych tutaj podanych. Zazwyczaj muszę kilka razy wciskac alt+tab zanim tło przestanie migać, tekstury nie będą znikać i różne inne cuda. Pomaga też wyączenie aa lub hdr-u.
W każdym razie wiedząc, że gra jest tworzona przez Eden i nieszczęsne Atari i, że jest to w pewnym stopniu konwersja z konsol na PC nie oczekiwałem cudów. Atari już nie raz skaszaniło różne tytuły w podobny sposób.
Największą wadą jest wypuszczanie, nieprzetestowanych, niedopracowanych pod kątem optymalizacji i działania gier czyli jedne ogromny BUG. Taki tytuł jak Test Drive mogli się już postarać zrobić naprawdę porządnie. Zastanawiam się jaki jest sens gonienia z terminem wypuszczenia gry skoro poźniej jest tak zabugowana, że wszyscy muszą czekaćnastępne tygodnie albo miesiące po kolei na 10 patchy które poprawią grę, aby wogóle była grywalna. To chyba lepiej poczekać i nie odwalać gniota. Do samego tytułu nie mam już nic bo model jazdy i inne rzeczy(grafika, fizyka, dzwięk) są ok. I dobrze by było, że skoro już od samego włączenia gry są takie problemy Atari porządnie wzięło się za szybkie wydanie patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura.
Czy ktoś z was wie jak zmienić "kalibrację" przycisków. Tj. tak je dostosować, abym nie musiał na siłę pchać strzałki w prawo/lewo, aby samochód skręcił.

Sprawa wymagań.
Na mojej konfiguracji (Athlon 64 3000, GeForce 6600 TurboForce, 512DDRAM2) gra chodzi bez zarzutów (1024/768, średnie detale). Zacięcia zdarzają się tylko i wyłącznie w scenach fabularnych, tj. w salonie samochodowym, w mieszkaniu. Nie podczas samej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:11, Ujemny napisał:

Witaj,

W opcjach klawiatury zaznaczyłem, że chce operować manualną skrzynią biegów, oraz przypisałem
przycisk od 1-8 odpowiednie biegi (8=wsteczny). Niestety podczas gry nie mogę operować klawiszami
numerycznymi, nie wiedzieć, czemu po wybraniu danego biegu, on nie wskakuję. Przyciski odpowiedzialne
za zmianę biegu w dół/górę o jeden funkcjonują poprawnie.

Co mam zrobić, aby móc operowa klawiszami od 1 do 8?


Numeryczne są przypisane dla menu podręcznego w grze np. dla radia , musisz wpierw zmienić te ustawienia dopiero przypisać je biegom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy 4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w gieirke z chęcią bym zagrał...PANOWIE POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:16, Ujemny napisał:

Klawiatura.
Czy ktoś z was wie jak zmienić "kalibrację" przycisków. Tj. tak je dostosować, abym nie musiał
na siłę pchać strzałki w prawo/lewo, aby samochód skręcił.

Sprawa wymagań.
Na mojej konfiguracji (Athlon 64 3000, GeForce 6600 TurboForce, 512DDRAM2) gra chodzi bez zarzutów
(1024/768, średnie detale). Zacięcia zdarzają się tylko i wyłącznie w scenach fabularnych,
tj. w salonie samochodowym, w mieszkaniu. Nie podczas samej jazdy.



No to ładnie. Więc jak ja sobie za tych 2 miesiące kupie A 380064 X2, 7600Gt to tez powinno równie dobrze, na nawet lepiej działac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pojawia się coś?Jeśli tak to spróbuj zainstalować grę jeszcze raz.

BTW:Co macie w garażach.Nie chwaląc się ja mam:
-Saleen S7 tuning 3
-Ferrari Enzo tuning 3
-Ford Gt tuning 3
-Lamborghini Gallardo Spyder tuning 3
-TVR tuscan tuning 3
-Ferrari 288 Gto
-Nissan 350Z Nismo-Tuning 3
-Audi TT tuning 3
-AC 289 tuning 3
-Aston Martin DB 9 tuning 3
-Kawasaki Ninja tuning 3
-MV Augusta Brutale tuning 3
I to chyba wszystko.Jeszcze mała rada.Jak chcecie szybko kasę kupujcie samochody tanie tuningujcie je i sprzedawajcie za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko..dlaczego na masce auta Ascari ZK1 widnieje Polska flaga? Pamiętam,że w Top Gear było o tym aucie...i spisało się bardzo dobrze...czy ma to coś wspólnego z Polską? Miałem drugie pytanie ale zapomniałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą brykę,ale flagi nie widziałem.Zresztą sprzedałem złoma.Wpadał w poślizgi na zakrętach i strasznie palił gumę/Do klasy B polecam Forda GT i Nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować