Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

/cooper232
Nie pisz tej samej wiadomości 10 razy. To po pierwsze. Po drugie ustosunkuj się do rad innych. Nic nie wspomniałeś, czy zainstalowałeś nowe sterowniki, czy sprawdziłeś zasilacz, etc.

/Łukasz007
Dzięki za odpowiedź. Nie uda mi się skorzystać z twojej rady. Dałem sobie spokój z tą produkcją. Zupełnie nie odpowiada mi zaoferowany przez producentów styl jazdy, tzw. czołgowy. Gdyby nie karoseria pomyślałbym, że kieruje kilkutonowym pojazdem wojskowym (wyłączyłem wszystkie udoskonalenie prowadzenia samochodu). Wybaczcie, ale gdzie tu realistyczne odwzorowanie stylu jazdy?

Nie potrafię się w tej grze doszukać klimatu, jakiegoś zęba fabularnego, czegokolwiek co by przypięło mnie do fotela. Pudełko z grą ląduje na tej samej półce co badziewia ze stajni EA.

Pozostaje mi nadal marzyć o Grand Turismo w wersji na puszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:11, Alexx1 napisał:

Weź sobie mapę i przejedź się do wszystkich salonów z tuningiem to znajdziesz/

Zgadzam się z tobą...niech szuka...nie rozumiem takich ludzi...po co odbierać sobie frajdę z gry? Ja wole sam pojeździć poszukać...no ale cóż...może kiedyś to zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie chodzi o fabułę to jest M.O.O.R.Zresztą w GT też jej nie widzę.Model nie jest zbyt realistyczny to fakt,lecz to nie symulacja.GT też realistic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:50, cooper232 napisał:

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem
wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na
wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy
4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście
mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w gieirke z chęcią bym zagrał...PANOWIE POMÓŻCIE


Szału idzie dostać przez takie posty :/ Gra MINIMALNIE wymaga 256 mb grafiki! Ileż razy to tutaj powtarzano, ale żeby przeczytać inne posty to łaska, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:11, Ujemny napisał:

Witaj,

W opcjach klawiatury zaznaczyłem, że chce operować manualną skrzynią biegów, oraz przypisałem
przycisk od 1-8 odpowiednie biegi (8=wsteczny). Niestety podczas gry nie mogę operować klawiszami
numerycznymi, nie wiedzieć, czemu po wybraniu danego biegu, on nie wskakuję. Przyciski odpowiedzialne
za zmianę biegu w dół/górę o jeden funkcjonują poprawnie.

Co mam zrobić, aby móc operowa klawiszami od 1 do 8?


tez mam ten bol, ustawilem sobie na na galce zmiany biegow wsteczny i pierwszy bieg, niestety nie dziala, wiec najabardziej mi odpowiadaja autka z manetkami, bo zanim sie wrzuci wsteczny na zwyklej skrzyni, to wieki mijaja... ale w sumie i tak szybciej respowna wcisnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:10, Alexx1 napisał:

BTW:Co macie w garażach.Nie chwaląc się ja mam:


Moja lista jakieś 2 strony wcześniej ;-) Dokupiłem przed chwilą Enzo i zrobiłem 3 stopień tuningu. To auto jest chyba the best jeżeli chodzi o hamowanie i prowadzenie się po serpentynach z tego co mam. Świetna skrzynia jest, bardzo szybka co się przydaje, szczególnie w porównaniu do Saleen''a, w którym zmiana biegów trwa wieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:58, Adamoo007 napisał:

Wie ktoś czy Ascari ma jakiś związek z Polską? Bo na masce jest Polska flaga...trzeba zajrzeć
na google:D


Nie. Ascari to brytyjska firma. Ta polska flaga to po prostu taki znaczek. A poza tym on jest szaro-czerwony
www.ascari.net - duża wersja znaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że model jazdy motorami jest... świetny! Może nie realistyczny, ale przyjemny w każdym calu (centymetrze). Chciałem się spytać, dlaczego tak wszyscy źle o nim mówili (recenzenci). Czy jest inny na Xbox''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem za pomocą Frapsa wydajność. Mój komp wyciąga przy najwyższych ustawieniach + HDR + AAx4 w rozdziałce 1024x768 tak 30-35FPS''ów.

Jeżeli natomiast wyłączy się HDR to wychodzi jakieś 35-45 FPS. Przy niższych ustawieniach można dojść nawet do 60-70 przy zachowaniu wyglądu gry na rozsądnym poziomie ;-)

U mnie niestety zawodzi chyba trochę procesor, nie jest w sumie wolny, ale robiłem różnymi programami testy i zawsze wszystkie były spowalniane przez teoretycznie małą wydajność procka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunku!! Ktoś włamał mi sie na konto w grze tdu!! bylo tak: rozwalil mi sie net i nie moglem sie polaczyc z kontem probowalem wiele razy... po naprawieniu internetu polaczam sie na konto wywalilo mnie z gry. Potem wlaczylem jeszcze raz i zaczely sie pokazywac informacje co zdobylem itd. troche sie zdziwilem bo byly to osiagniecia w multi i wygrane w klubie. Najgorsze jest to ze nie jestem w zadnym klubie i nie gralem zadnej gry w multi. Mialem 10% gry przed ta awaria a po tym wejsciu bylo 24% i bylem ekspertem zamiast zawodowcem, mam nie odblokowane sklepy z ubraniami mimo to ze mam 36 kuponow i przedtem mialem odblokowane sklepy. Miałem zmieniony wyglad i wszystkie drogi na calej wyspie byly zwiedzone choc nie zwiedzilem zadnej!! Wszystkie wyscigi byly do przejscie znaczy odblokowane, uruchomienie ponownie gry i konta nic nie dalo!! Co robic?! Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie włamał się Tobie do save, bo to nie możliwe. Jak pisałem wcześniej jest to błąd który powstaje w wyniku uszkodzenia bądź usunięcia pliku ProfileList z folderu z savem z gry. Jedyna rada, to robienie kopii save, bo każdym zakończeniu grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ja robie na całe szczęście zawsze po wyjściu z gry kopie katalogu z save''m.

A jeśli chodzi o samą grę, szkoda, że Enzo nie wyciąga więcej, ale i tak jedzie niesamowicie przy znacznie mniejszej mocy niż niektóre wozy. Musze chyba pojeździć Kenim, bo to jeden z tych superwozów których jeszcze nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za panike, wynikalo to z niewiedzy... nikt sie nie wlamal poprostu krotko mowiac gra sie rozpierdol***... musze zaczynac od poczatku... poprostu zajeb*****, widac jak ATARI i Eden Games znaja sie na robieniu gier... ehh... szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:33, Alexx1 napisał:

Saleen jest bysior wygrałem już nim 12 na 14 wyścigów przez neta


A no jest, jest, jak najbardziej, najczęściej nim się ścigam jak nie trzeba tego robić serpentynami bo on nieziemsko skacze i ma najgorsze hamulce jakie mogą być w samochodzie tej klasy chyba ... no, ale 1000KM to jest to :D Szkoda, że nie można wycisnąć tyle z Enzo. Zaraz sobie pogram i sprawdze reszte wozów z A klasy, może coś jeszcze fajniejszego się znajdzie ;-)))

Dnia 07.04.2007 o 20:33, Alexx1 napisał:

Wie ktoś jak zagrać razem z kumplami przez neta? Bo serwery rozdaje chyba przypadkowo i nie moge sie
zmówić z kolegami.


Fakt, przydzielani jesteśmy losowo do danego "dytryktu", prawie jak w GW :D, więc spotkanie się z kimś znajomym przypadkowo na drodze graniczy z cudem, ale podobno cuda się zdarzają. Chyba, że ktoś wie coś więcej na temat możliwości tworzenia wyścigu/ścigania się z kumplami. Ja póki co skupiam się na singlu i zbieraniu wozów i domów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:02, ..::leŚniak::.. napisał:

Wie ktoś jak zagrać razem z kumplami przez neta? Bo serwery rozdaje chyba przypadkowo i nie
moge sie zmówić z kolegami.


Z tego co pamiętam to trzeba bodajże dodać tych kumpli do listy znajomych. Wtedy będziecie razem na wyspie (chyba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować