Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 10:33, Michał Raven napisał:

Gram na klawiaturze, a żeby było ciekawiej jak nagrywałem filmik Driving Aid miałem ustawione
na Hypersport, ale po mimo tego McLaren dobrze trzymał się drogi. Koszt McLarena razem z tuningiem
lvl 3 to 1.3M $


To musze go nabyć i sprawdzić jak to jedzie, bo mi się udało 431 km/h osiągnąć, ale widać, że wóz jeszcze troszkę da radę, ale brakuje mi równej prostej by pociągnął dalej.

A tak apropo, ktoś ukończył wyścig dookoła, ten dzięki któremu odblokowuje się tą Alfe C8 czy jakoś tak??? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podpowiedź czym jechaliście i ile czasu zajął przejazd. Szkoda, że aby odblokować samochód nie wystarczy dojechać od mety do mety bez konieczności wygrania bo taki wyścig to trochę jednak trudny jest ;DDDD

Dnia 09.04.2007 o 10:33, Michał Raven napisał:

Na klawiaturze ? Swoją drogą nie wyobrażam sobie prowadzenie motoru na klawiaturze z jakimkolwiek
widokiem prócz tego gdzie widać całą postać. Można oczopląsu dostać ;)


No fakt, oczopląsu można dostać, ja próbowałem pare wyścigów na motorach wygrać z widokiem "ze zderzaka" przy pomocy kiery to była zabawa jak w wesołym miasteczku :D Z zewnątrz idzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:48, SwenG napisał:

Na klawiaturze ? Swoją drogą nie wyobrażam sobie prowadzenie motoru na klawiaturze z jakimkolwiek
widokiem prócz tego gdzie widać całą postać. Można oczopląsu dostać ;)

No niestety na klawiaturze, nie chce mi się grać na Joyu, bo to nie F1 Challenge czy GTR2, poza tym nawet przyjemnie się gra, ciekawie się robi gdy się jedzie bez wspomagaczy w Hardcore Mode gdzie trzeba czasami lekko operować gazem, ale da się się grać.;)
Oczopląs? Eeee tam, jakoś wyścig dookoła wyspy zrobiłem jadąc przez połowę wyścigu na kamerze w kasku, na początku było fajnie jednak potem bardzo sie brudził i było ledwo coś widać. ;)

20070409115334

20070409115341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:54, Idzikowski6 napisał:

A tak apropo, ktoś ukończył wyścig dookoła, ten dzięki któremu odblokowuje się tą Alfe C8 czy
jakoś tak??? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podpowiedź czym jechaliście i ile czasu zajął
przejazd. Szkoda, że aby odblokować samochód nie wystarczy dojechać od mety do mety bez konieczności
wygrania bo taki wyścig to trochę jednak trudny jest ;DDDD

Odpowiedź na screenie. ;) A wyścig łatwiutki już po 10km drogi odstawiłem rywali na 1km.

20070409115629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:57, Michał Raven napisał:

Odpowiedź na screenie. ;) A wyścig łatwiutki już po 10km drogi odstawiłem rywali na 1km.


Hmmm, no w sumie ładnie, tylko ja musze się postarać autem jakimś bo motorem to tak mi się jeździ, że hoho :D Chyba wezmę Enzo bo ono się prowadzi świetnie mimo średniej prędkości w tej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:54, Idzikowski6 napisał:

No fakt, oczopląsu można dostać, ja próbowałem pare wyścigów na motorach wygrać z widokiem
"ze zderzaka" przy pomocy kiery to była zabawa jak w wesołym miasteczku :D Z zewnątrz idzie
znacznie lepiej.

Ej, no to miękki jesteś. Ja na motorze tylko widok z zderzaka albo z kasku albo z za kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:02, SwenG napisał:

Ej, no to miękki jesteś. Ja na motorze tylko widok z zderzaka albo z kasku albo z za kierownicy.


Heh, dla mnie motory to zło konieczne w tej grze, a nie coś fajnego, poza tym jadąc motorem nie ma się większych szans z wozami z A klasy. Nie licząc wyścigów z kompem bo niektóre w tej grze są tak ustawione, że wszystkim można wygrać, ale jest parę naprawdę wymagających.
Z kasku są fajne efekty :D można prawie głową się podpierać o asfalt, przy 300km/h :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:01, Idzikowski6 napisał:

Hmmm, no w sumie ładnie, tylko ja musze się postarać autem jakimś bo motorem to tak mi się
jeździ, że hoho :D Chyba wezmę Enzo bo ono się prowadzi świetnie mimo średniej prędkości w tej klasie.

Enzo nie wiele odstępuje od McLarena F1, no dobra jest 45 km/h różnicy w maksymalnej prędkości, ale dobrze się prowadzi i ładnie wygląda. Poza tym jest lepszy od SLR''a i Zondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zająć 1 miejsce w wyścigu milionerów??
Próbowałem Koenigseggem CC8S z maksymalneym tuningiem, niedługo kupie Enzo Ferrari i zobacze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 11:54, Idzikowski6 napisał:

A tak apropo, ktoś ukończył wyścig dookoła, ten dzięki któremu odblokowuje się tą Alfe C8 czy
jakoś tak??? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podpowiedź czym jechaliście i ile czasu zajął
przejazd. Szkoda, że aby odblokować samochód nie wystarczy dojechać od mety do mety bez konieczności
wygrania bo taki wyścig to trochę jednak trudny jest ;DDDD



eee prosty to wyścig :D Enzo 3 poziomowe i 41 minut to chyba mój najlepszy wynik ;) teraz będę atakował poniżej 40, polecam też Pagani , kto lepiej jeździ to CC8S może poszaleć na rekord ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:08, Łukasz007 napisał:

eee prosty to wyścig :D Enzo 3 poziomowe i 41 minut to chyba mój najlepszy wynik ;) teraz będę
atakował poniżej 40, polecam też Pagani , kto lepiej jeździ to CC8S może poszaleć na rekord


Dobra to zaraz wezmę się za niego, wróce pewnie za dłuższy czas, obym dojechał do końca ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:06, Ratefi napisał:

Udało się komuś zająć 1 miejsce w wyścigu milionerów??

Tak, tylko trzeba uważać na ruch uliczny, kilka stłuczek i 3 poziom pościgu co prowadzi do tego, że już nas chwile dzielą od zatrzymania przez policję, co prowadzi, że czas się wyścigu wydłuża...ale wygrać można. ;)

20070409120940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:06, Ratefi napisał:

Udało się komuś zająć 1 miejsce w wyścigu milionerów??
Próbowałem Koenigseggem CC8S z maksymalneym tuningiem, niedługo kupie Enzo Ferrari i zobacze
xD



Do wszystkich długich wyścigów polecam Enzo prowadzi się go najłatwiej , jak się nabierze wprawy to można poszaleć czymś szybszym. Miliona przejechałem właśnie Ferrari w 58m , CC8S miałem trochę ponad 61 minut i bardzooo dużo kolizji :D czemu to tak szarpie po całej drodze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:10, Michał Raven napisał:

Tak, tylko trzeba uważać na ruch uliczny, kilka stłuczek i 3 poziom pościgu co prowadzi do
tego, że już nas chwile dzielą od zatrzymania przez policję, co prowadzi, że czas się wyścigu
wydłuża...ale wygrać można. ;)


Gratulacje ;), ja to miałem z 6 razy 3 poziom pościgu
Jednak widać na sreenie Enzo Ferrari:)), wiem że dobrze sie nim jeżdzi przy dużych prędkościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:05, Idzikowski6 napisał:

Heh, dla mnie motory to zło konieczne w tej grze, a nie coś fajnego, poza tym jadąc motorem
nie ma się większych szans z wozami z A klasy. Nie licząc wyścigów z kompem bo niektóre w tej
grze są tak ustawione, że wszystkim można wygrać, ale jest parę naprawdę wymagających.
Z kasku są fajne efekty :D można prawie głową się podpierać o asfalt, przy 300km/h :DDD

W nocu ścigałem się z Niemcem. Miał Ferrari Enzo i kierę G25, na cztery wyścigi dwa wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało się :D Objazd wyspy zaliczony w Ferrari Enzo, ten samochód jest naprawdę niesamowity! Czas: 42 minuty, może kiedyś próbuję znowu dla frajdy, bo opłacalność samego w sobie wyścigu jest baaaaardzo mała. No, a teraz czas jechać odebrać nową Alfe z salonu :D

Udało mi się go w czasie wyścigu rozpędzić do nieco ponad 390 km/h, sporo fajnych dróg tam było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:40, NyGgA MiLy napisał:

A czy jest w grze Nissan Skyline GTR R34?Widziałem na YouTube Teaser,ale nie jestem pewien
co do jego obecności w grze.A jak ktoś ma,to jaki jest?


W podstawowej wersji gry go nie ma, ale chyba pojawi się w jakimś packu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:40, NyGgA MiLy napisał:

A czy jest w grze Nissan Skyline GTR R34?Widziałem na YouTube Teaser,ale nie jestem pewien
co do jego obecności w grze.A jak ktoś ma,to jaki jest?



Nie , pewnie będzie jako dodatkowe auto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 13:42, rafisport napisał:


W podstawowej wersji gry go nie ma, ale chyba pojawi się w jakimś packu...



Uu,mam nadzieje,że tem pack pojawi się jak najszybciej.Nie przeżyłbym braku Skylina w garazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować