Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Siemka ! Właśnie dostałem TDU i niewiem jak grac przez neta ? co trzeba zrobić żeby sie podłączyć do gry sieciowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:56, Mojok napisał:

Siemka ! Właśnie dostałem TDU i niewiem jak grac przez neta ? co trzeba zrobić żeby sie podłączyć
do gry sieciowej ?


Przeczytac instrkcje obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:01, Jester napisał:

> Siemka ! Właśnie dostałem TDU i niewiem jak grac przez neta ? co trzeba zrobić żeby sie
podłączyć
> do gry sieciowej ?

Przeczytac instrkcje obslugi.

Zakładam Profil i niechce mi cos sie połączyć ,niewiem czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:11, kuko7 napisał:

Hoho, widzę, że niezłe bugi u Ciebie występują... W oryginalnej wersji chyba tego nie ma...
Oczywiście nic nie sugeruję... :)


Ja za to sugeruje żebyś lepiej czytał posty ;) to jest problem który trapi największą liczbę ludzi co prawda jest już specjalny program do zapobiegania ale mi się nie chce już zaczynać od nowa 4 raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:03, Mojok napisał:

> > Siemka ! Właśnie dostałem TDU i niewiem jak grac przez neta ? co trzeba zrobić żeby
sie
> podłączyć
> > do gry sieciowej ?
>
> Przeczytac instrkcje obslugi.
Zakładam Profil i niechce mi cos sie połączyć ,niewiem czemu ?


Na gorze forum masz przypiety topik pomocy technicznej do TDU. Moze przeszukaj go. napewno znajdziesz rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:34, kuko7 napisał:

Sorry za drugiego posta, ale mam jeszcze ostanie pytanko dotyczące kierownicy do TD:U... :)
Poniżej przedstawiam trzy moedele kieronic Logitech i jeżeli się orientujecie, to powiedzcie,
którą najbardziej opłaca się kupić?


Ja posiadam tą środkową, czyli model Formula Force EX, za tą cenę śmiało można brać, naprawdę. W TDU bardzo dobrze się na niej gra i w sumie jest trwała. Mam ją już dłuuugo i nic się nie działo z nią, a przeważnie inne które wcześniej miałem coś trapiło po pewnym czasie.

Dnia 09.04.2007 o 17:34, kuko7 napisał:

A Ty jeździsz z asystą czy bez? Ja jeżdżę z wyłączoną asystą.


I tak, i tak + hardcore mode. Ja nie narzekam, prowadzi się świetnie ;-)

Ps. Udało mi się wykonać wszystkie misje, trochę bonusowych wozów się zebrało, ale nadal musze pograć aby dostać tego Chryslera 850 konnego ;-))))) Ruszam w dalszą drogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleee się wku@#%&%! Znaczy się wkurzyłem... :(
Ostanio dziwne rzeczy dzieją się z moim TD:U ... Przed chwilą nie mogłem podłączyć się do serwerów przez pół godz., jeszcze kiedy indziej od razu po zalogowaniu wywalało mnie do Windy, a teraz ... ( :( ) zalogowało mnie i patrzę, a tu... nie ma możliwości KONTYNUUJ! Tak więc szybko wychodzę z gry patrzę do katalogu gdzie znajdują się sejwy, a tam one dalej się znajdują, ale w grze mi nie działają... :/

Pewny nie jestem czy to są sejwy do gry, czy jakiś tam ustawień, więc prosiłbym Was, żebyście zobaczyli jak u Was to wygląda bo u mnie jest tak : wchodzę to głównego katalogu "savegame" i wybieram aktualny profil, pojawia mi się dwa katalogi - "playersave", "playersave2", w obu znajduje się to samo, czyli dwa pliki. Pierwszy "commontd", a drugi nieco większych rozmiarów - 257 KB - "playersave".

Myślę, że są to właśnie te sejwy, ale w grze nie działają. Proszę o jakieś rady, bo nie chce mi się połowy gry na nowo przechodzić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:38, kuko7 napisał:

Aleee się wku@#%&%! Znaczy się wkurzyłem... :(
Ostanio dziwne rzeczy dzieją się z moim TD:U ... Przed chwilą nie mogłem podłączyć się do serwerów
przez pół godz.


no te logowanie jest strasznie denerwujące. Mnie raz jak sie zalogowałem i pograłem z 3 minutki to nagle zmieniło mi sie gallardo na mastanga (ROTFL) i miałem wszytskie domy kupione lol. po restarcie gry juz było wszytsko ok lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kto wie jak odblokować O''ahu RaceWay (ten tor przy lotnisku), jestem na poziomie Expert a nie mogę się tam dostać ( A gdzieś słyszałem że można tam wjechać już od "zawodowca" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Polećcie mi jakiś wózek który najlepiej się trzyma drogi w klasie E. Mam Nissana upgradniętego ale mam problemy z jedną misją czasową. Taka prosta ale bardzo nierówny teren i ruch uliczny, pod koniec tunel zakręt i meta. Tym Nissanem strasznie rzuca i nie mogę go na drodze utrzymać a nie chcę kupować wszystkich z klasy E żeby posprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:22, SwenG napisał:

Mała prośba. Polećcie mi jakiś wózek który najlepiej się trzyma drogi w klasie E. Mam Nissana
upgradniętego ale mam problemy z jedną misją czasową. Taka prosta ale bardzo nierówny teren
i ruch uliczny, pod koniec tunel zakręt i meta. Tym Nissanem strasznie rzuca i nie mogę go
na drodze utrzymać a nie chcę kupować wszystkich z klasy E żeby posprawdzać.


Zdecydowanie Jaguar XK lub jakieś Audi. S4 jest szybsze od A6 4.2 FSI Quattro ale A6 stabilniejsze. Ja polecam Jaguara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, bo z poradnika wynika, że znaczną przewagę w prowadzeniu i hamowaniu w klasie E mają właśnie Nissany... ;) Potem zdecydowanie Jaguary...

No to nic... przechodzę grę od nowa... :(
Szkoda, że jeszcze nie mam kierownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:22, SwenG napisał:

Mała prośba. Polećcie mi jakiś wózek który najlepiej się trzyma drogi w klasie E. Mam Nissana
upgradniętego ale mam problemy z jedną misją czasową. Taka prosta ale bardzo nierówny teren
i ruch uliczny, pod koniec tunel zakręt i meta. Tym Nissanem strasznie rzuca i nie mogę go
na drodze utrzymać a nie chcę kupować wszystkich z klasy E żeby posprawdzać.


Ja wszystkie misje dla klasy E ukończyłem ... nie wiedzieć czemu ... Mustangiem GT Coupe + 3lvl tuningu. A nie wiedzieć czemu, dlatego, że ten wóz słabo przyspiesza, brakuje mu często mocy, bardzo wolno się rozpędza powyżej pewnej granicy, itd etc ... ale wóz fajny i jakoś wszystkie misje nim zrobiłem ;-) Ale tak ogólnie możesz sprawdzić Jaguary, nie dość, że szybkie to świetnie wyglądają i drogi się przyzwoicie trzymają.

Nie musisz tych wozów kupować, zawsze możesz wypożyczyć, albo jazdę próbną wziąść i zobaczyć jak ci się nim jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam orginała. poleccie mi jakiś dobry samochód do 552,380 $. mam poradnik z samochodami ale chce usłyszeć wasze propozycje jaki samochód mógłbym wybrać. Narazie mam Audi TT, i ferarri f430 v3. Lepiej wydac cały szmal na samochód czy kupić troszke gorszy i zostawić troche kasy. Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:47, cooper232 napisał:

mam orginała. poleccie mi jakiś dobry samochód do 552,380 $. mam poradnik z samochodami ale
chce usłyszeć wasze propozycje jaki samochód mógłbym wybrać. Narazie mam Audi TT, i ferarri
f430 v3. Lepiej wydac cały szmal na samochód czy kupić troszke gorszy i zostawić troche kasy.
Piszcie.


Z fajnych wozów w przystępnych cenach to jest np. Ford GT, TVR Sagaris, może być też jakieś Lambo. Ewentualnie nie pamiętam, ale powinno ci starczyć chyba na Zonde ... jak chcesz coś szybkiego to kup Keniego + 3lvl tuningu.

Ale tak ogólnie mówiąc, bierz co się da, kasy w grze nie brak, zaraz będziesz i tak kupował następne autko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:09, Borys Dragosani napisał:

Na "Wyścig milionerów" polecam = Tamburini


Ja musze się wziąść jutro za ten wyścig, skoro dało radę zrobić w 42 minuty ten dystans w objeździe wyspy to teoretycznie nie powinno być i tutaj problemu. Oj znowu silniczek w Enzo dostanie ;-)))

Ps. czy w tym wyścigu jest ruch uliczny czy też jest pusto jak w obeździe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować