Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 10:43, Borys Dragosani napisał:

Jest!! :) Zwiedziłem całą wyspe 100% dróg (mimo że nie przejechałem tą drogą co się wiesza
:D)
I nagroda = Duży dom :)

Opowiedz jak ci się udało zaznaczyć ten zabugowany kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:18, SwenG napisał:

> Jest!! :) Zwiedziłem całą wyspe 100% dróg (mimo że nie przejechałem tą drogą co się wiesza

> :D)
> I nagroda = Duży dom :)
Opowiedz jak ci się udało zaznaczyć ten zabugowany kawałek.



TDU liczy odkryte drogi w %. Więć wystarczy objechać wszystkie inne drogi (poza tym wieszającym się kawałkiem) i zaliczy ci 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 09:26, MadMan napisał:

Wada - pedały na jednej osi

Ze przepraszam CO ?! Zajrzyj moze najpierw do ustawien tej kierownicy i nie praw herezji ;). EX jak najbardziej ma mozliwosc ustawienia kazdego pedalu na innej osi. Mozna to zrobic albo w Profilerze Logitecha albo w ustawieniach kontrolerow Windowsa ...

20070410124649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ukończyć "wyścig milionerów" w czasie 52 minut. Of cors w Enzo. No i tak ogólnie wykonałem wszystkie misje prócz paru wyścigów, ale postaram się to nadrobić wieczorem.

Teraz przygotuje fotki z gry z wozami jakie udało mi się nabyć, za jakiś czas wrzuce je wszystkie na gramsajta ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:47, Piotrek K. napisał:

> Wada - pedały na jednej osi
Ze przepraszam CO ?! Zajrzyj moze najpierw do ustawien tej kierownicy i nie praw herezji ;).
EX jak najbardziej ma mozliwosc ustawienia kazdego pedalu na innej osi. Mozna to zrobic
albo w Profilerze Logitecha albo w ustawieniach kontrolerow Windowsa ...

Eee... Jeszcze wczoraj tego tam nie było! To pojawiło się automagicznie dzisiaj!!!!!!!11one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wcześniej udało zdobyć betę, a dzisiaj złożyłem zamówienie. Akurat starczyło mi wPLN na zniżkę i pokrycie kosztów przesyłki. Teraz czekać do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie. Zastanawiam się nad kupnem TDU, ale niestety mam GeForce 660 128 MB, a gra wymaga 256 MB. Tylko, że tak samo było z Warhammer Mark of Chaos, a gra mi poszła. Czy jest jakiś forumowicz, który ma kartę 128 MB a TDU mu chodzi? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:41, Full Wypas napisał:

Siemka, mam pytanie. Zastanawiam się nad kupnem TDU, ale niestety mam GeForce 660 128 MB,
a gra wymaga 256 MB. Tylko, że tak samo było z Warhammer Mark of Chaos, a gra mi poszła. Czy
jest jakiś forumowicz, który ma kartę 128 MB a TDU mu chodzi? Proszę o pomoc!!!

Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u i jakiego masz procka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie kupiłem na allegro tą kierownicę... Model : Logitech Formula Force GP... jednak, że takich już nie produkują byłem zmuszony kupić używaną, ale sprzedający zapewniał, że kierownica była bardzo mało używana, nie posiada żadnych uszkodzeń typu luzy i problemy z kablami i jest w idealnym stanie... ;)
Kupiłem ją za jedyne 114 zł, razem z kosztami wysyłki, czyli po dobrej ofercie... :)
Poniżej zdjęcie...

PS Teraz tylko czekam aż mi ją dostarczą i potem... TDU! :)

20070410152923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:21, Przemoo08 napisał:

> Siemka, mam pytanie. Zastanawiam się nad kupnem TDU, ale niestety mam GeForce 660 128
MB,
> a gra wymaga 256 MB. Tylko, że tak samo było z Warhammer Mark of Chaos, a gra mi poszła.
Czy
> jest jakiś forumowicz, który ma kartę 128 MB a TDU mu chodzi? Proszę o pomoc!!!

Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u i jakiego masz
procka...

Mam 1 GB ramu i procek 3.0 Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:44, Mojok napisał:

Mam pytanie w jaki sposób odblokować motory w grze ? żeby można było je kupować .
Pozdro!

W CDDA było napisane, że trzeba odwiedzić wszystkie salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 16:44, Full Wypas napisał:

> Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u i jakiego
masz
> procka...
Mam 1 GB ramu i procek 3.0 Ghz.


Spoko ci pujdzie ja gram na takiej karcie i procku 2.6 Ghz i chodzi mi ładnie na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:46, Mojok napisał:


> > Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u i jakiego

> masz
> > procka...
> Mam 1 GB ramu i procek 3.0 Ghz.

Spoko ci pujdzie ja gram na takiej karcie i procku 2.6 Ghz i chodzi mi ładnie na średnich
detalach.

Ok, dzięki wielkie :D Nadciągam Oahu!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:46, Mojok napisał:


Spoko ci pujdzie ja gram na takiej karcie i procku 2.6 Ghz i chodzi mi ładnie na średnich
detalach.

Oto dowód zrobiłem screena :-)

20070410164809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować