Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 15:31, kuko7 napisał:

No i wreszcie kupiłem na allegro tą kierownicę... Model : Logitech Formula Force GP... jednak,
że takich już nie produkują byłem zmuszony kupić używaną, ale sprzedający zapewniał, że kierownica
była bardzo mało używana, nie posiada żadnych uszkodzeń typu luzy i problemy z kablami i jest
w idealnym stanie... ;)
Kupiłem ją za jedyne 114 zł, razem z kosztami wysyłki, czyli po dobrej ofercie... :)
Poniżej zdjęcie...

PS Teraz tylko czekam aż mi ją dostarczą i potem... TDU! :)



ja mam taką samą kierownice kupiłem 2 lata temu dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry w klasie C, jak na swoją cenę jest Chevrolet Corvette C6 Coupe. Polecam też Lotusa Sport Exige 240R, albo Ferrari 288 GTO... i oczywiście Lamborghini Gallardo Spyder... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jadę sobie po wyspie wszystko jest ok a jedna droga jak na nią wiadę to sie gra wyłancza i wyskakuje nie wysyłaj ta droga jest, jak ktoś ma mapę to w polu i6 , i7 mam polską wersje gry .proszę o pomoc czy u was też tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:04, kuko7 napisał:

Polecam też Lotusa Sport Exige 240R


Ja także polecam, może nie jest super szybki, ale sprawnie przyśpiesza po tuningu do setki, no i trzyma się dobrze drogi i co ważne, bardzo tani w porównaniu do niektórych wozów ;-)

Dnia 10.04.2007 o 17:04, kuko7 napisał:

oczywiście Lamborghini Gallardo Spyder... ;)


ujdzie, napewno lepiej mi się jeździ nim, niż 575M Maranello, choć to z kolei wygląda genialnie :D

Ja zakupiłem zwykłą wersję McLarena i zrobiłem upgrade, sprawdze go pewnie dziś ile wyciąga na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 17:14, Idzikowski6 napisał:

ujdzie, napewno lepiej mi się jeździ nim, niż 575M Maranello, choć to z kolei wygląda genialnie

Jak wyprobowalem jMaranello bardzo dobrze mi się jeździło, a co do Lotusa, niepodoba mi się, jak dla mnie wcale nie trzyma sie tak dobrze drogi... chyba wezme Maranello albo Gallardo Spyder... sam niewiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:20, Omega232323 napisał:

Jak wyprobowalem jMaranello bardzo dobrze mi się jeździło, a co do Lotusa, niepodoba mi się,
jak dla mnie wcale nie trzyma sie tak dobrze drogi... chyba wezme Maranello albo Gallardo Spyder...
sam niewiem :D


No jak chcesz, ja mam wszystkie z tych o których mowa i zrobiłem nimi trochę kilometrów, szczególnie właśnie lotusem który ma na liczniku przeszło 1500km nabite. Minusem jest, że wolny jest niestety ;/

Nie powiem, ktoś wcześniej wspomniał o błędzie występujących przy wyścigu Jaguarami, myślałem, że to u niego coś szwankuje, ale strasznie mnie zirytowało, że faktycznie jest to błąd gry, przy dojeżdżaniu do jednego z checkpointów gra staje, wywala do windy i błąd pokazuje. Czy ludzie z Atari nie mogą w trybie natychmiastowym tego poprawić i wydać łatki? To takie trudne, że zajmie więcej niż parę dni, a o błędzie wiedzą od momentu pierwszej premiery wersji na PC ... trochę czasu minęło, widać nieroby nie tylko u nas są ;/ Chyba, że to wina polskiej wersji?

Ma ktoś jeszcze problem z tym wyścigiem? Ewentualnie czy ktoś kto ma angielską wersję gry też ma ten problem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja ukończyłem singla w TDU jakiś czas temu, problem stanowi ta 1 misja z Jaguarem, mam nadzieję, że zostanie to baaaardzo szybko rozwiązane bo nie może być tak. Rozumiem, że mogą być błędy w tłumaczeniu czy inne duperel, to nie przeszkadza, ani nie uniemożliwia rozgrywkę ... ale w tym przypadku błąd uniemożliwia ukończenie gry w 100%, a to już jest nie fair.

Swoją drogą zakupiłem i zrobiłem tuning Zondy ... naprawdę świetny wozik ;-) Dla zainteresowanych na gramsajta wrzucę za chwilkę listę aktualnych moich pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją dookoła wyspy "Wyścig milionerów" gdy docieram do 8/9 chceckpointu to pisze mi zawsze utracono połączenie sieciowe i wywala ikoniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:39, maciekujek napisał:

Ja mam problem z misją dookoła wyspy "Wyścig milionerów" gdy docieram do 8/9 chceckpointu to
pisze mi zawsze utracono połączenie sieciowe i wywala ikoniec.


Ja nie mam problemów z TDU prócz tej jednej misji z Jaguarem, może to kwestia tego, że nie podłączyłem TDU do sieci jak dotąd.

Hmmm ... ale ten wyścig to single player jest, więc nie powinno mieć na niego wpływu połączenie ;/ może odłącz się od internetu i odpal TDU offline, wtedy nie powinno nic takiego się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejechałem ten wyścig milionerów ninją :D świetna zabawa
50minut 91 setnych, w tym 2 rozmowy z niebieskimi.
Kilka razy pewnie tez umarłem jak mi jakiś Suv zajechał drogę skręcając

btw jak by ktoś chciał pościgać sie w necie to zapraszam na gadu 3997772, bo tych co spotykam to bardziej interesuje rozrywka solo niż mp ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować