Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mała adnotacja do mojego wcześniejszego posta:

999R wyciąga 302 km/h bez tuningu :) Tamto 307 chyba zdobyłem, zjeżdżając z górki jakiejś niewielkiej. A na równej jak stół autostradzie, właśnie 302 km/h udało się pojechac.

Aha, przypomnę...
...jak się wyłącza zestaw pomiarowy?:P
A jeśli się nie wyłącza, to faktycznie jest tak, że jedynym sposobem jest przeczekanie aż zniknie? (vide kuko7)
Bo to cholerstwo mi nie znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak innym się udaje. chodzi np. o podwożenie modelek, jedną mi się udało, ale niektóre misje są strasznie trudne, jadę najlepiej jak potrafię, po kilka razy i ciągle źle, czas się kończy, ale to trudne jest, stanowczo za mało czasu dają, chyba dosłownie w ostatniej sekundzie trzeba dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 00:48, ewelina_m napisał:

nie wiem jak innym się udaje. chodzi np. o podwożenie modelek, jedną mi się udało, ale niektóre
misje są strasznie trudne, jadę najlepiej jak potrafię, po kilka razy i ciągle źle, czas się
kończy, ale to trudne jest, stanowczo za mało czasu dają, chyba dosłownie w ostatniej sekundzie
trzeba dojechać.

O, ewelina i tutaj :D
Poczekaj aż kupisz sobie lepszy wózek. U większości modelek nie ma ograniczeń co do marki czy klasy samochodu, wtedy takim Enzo Ferrari masz spory zapas czasu na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a... z jakiego mista jestes Ewelinko ? :)

a tak zeby nie było ff topicu to .. ja niewiel moge powiedziec na razie kupiłem sobie samochód za 23 tys .. chyba Chevrolet coś.. nom.. dobra ide grac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:25, slusar.o2 napisał:

> > > Ile najwięcej wycisneliście z kawy
> >
> > ja jechałem 356 z górki, a na płaskim bez problemu można utrzymac 350
> nie chce być nie uprzejmy pokaz fote

proszę, bez żadnych problemów

i tu sie zgodze a jak górka jest duza idzie 357.2 tyle wyszło na tacho:P takrze przepraszam i zwracam chonor:) a szkoda bo na jedynce ciagnei 180 a reszta to juz lipa:/ ale wyspe objechałem kawa i wygrałem:P 200k :) wolno mi poszło bo co chciałem jechac szybciej to zmeczenie po cały dniu dało sie we znaki bo jak cżłowiek nei widzi zakretu przed soba to musi isc spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 00:25, glazik napisał:

Może mi ktoś mądry wytłumaczyć dlaczego jak podczas gry daje na mape to pokauje mi że jeździ
mnóstwo osób a jak wychodze z mapki i zaczynam normalnie jeździć to żywej duszy niema tylko
zwykły ruch uliczny.


No tak niestety jest, ciężko to wytłumaczyć ... poprostu następuje tak jakby reset mapki i jak znowu z mapki na drogę wjedziesz to powoli pojawiają się nowi gracze.

Dnia 11.04.2007 o 00:25, glazik napisał:

"Rozbudowany system multiplayer pozwalający grać tysiącom graczy jednocześnie" troche dziwne
to :) :) ????


No tutaj też tak jest, tylko, że nie do końca jednocześnie. Owszem serwer jednocześnie mieści tyle, ale mapka już ma ograniczoną przepustowość. To trochę jak dystrykty w GW, w świecie gry jest od groma osób, ale poza miastami może być tylko okreslona ilość (drużyna). Tutaj w sumie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 02:56, SwenG napisał:

dosłownie w ostatniej sekundzie trzeba dojechać.


No niestety, ale czasem zostaje trochę czasu, musisz mieć odpowiedni wóz i odrazu rób 3lvl tuningu, często pozwala to zaoszczędzić na trasie nawet 10 czy więcej sekund i wtedy już nie ma problemu.

Dnia 11.04.2007 o 02:56, SwenG napisał:

Poczekaj aż kupisz sobie lepszy wózek. U większości modelek nie ma ograniczeń co do marki czy
klasy samochodu, wtedy takim Enzo Ferrari masz spory zapas czasu na końcu.


Ale wyścigi z serii TOPMODELKA zawsze praktycznie mają już przypisany samochód, 3/4 z nich każe się podwieść okreslonym samochodem. Pomyliłeś tą misję z misjami z TURYSTĄ, jemu jest wsio jedno czym podjedziesz ;-)))

Dnia 11.04.2007 o 02:56, SwenG napisał:

...jak się wyłącza zestaw pomiarowy?:P


Gdy masz włączony zestaw a chcesz go wyłączyć naciśnij LEWO na klawiaturze numerycznej, czyli poprostu przycisk nr. 4 na numerycznej, przełączy ci się na asystenta i po paru sekundach samo się zamknie.

Ps. Sory za dwa postay pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy można zmienić bieżące auto "w trasie"? Wiem, że można przed wyścigiem, który wymaga innej klasy niż ta bieżąca lub w garażu, ale czy zwyczajnie w trakcie jazdy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 00:48, ewelina_m napisał:

nie wiem jak innym się udaje. chodzi np. o podwożenie modelek, jedną mi się udało, ale niektóre
misje są strasznie trudne, jadę najlepiej jak potrafię, po kilka razy i ciągle źle, czas się
kończy, ale to trudne jest, stanowczo za mało czasu dają, chyba dosłownie w ostatniej sekundzie
trzeba dojechać.



Modelki mają dziwne wymagania po prostu...ale da się je troszkę "oszukać".Otóż niby jest wyznaczona trasa którą trzeba niby jechać,ale zazwyczaj ta trasa jest najgorsza z możliwych,np raz jazda z modelką zaczynała się w pewnym punkcie i babka kazała mi jechać prosto,potem skręcić w lewo,jeszcze raz w lewo i się okazało że zrobiłem niepotrzebnie kółko,bo nie pomyślała,że przecież od razu można zawrócić jadąc oczywiście pod prąd (wtedy trzeba uważać by w nic nie uderzyć ani nie zjechać na pobocze by nie stracić premii) ale dzięki temu oszczędza się około 15sek i nie trzeba jechać na złamanie karku.W tych misjach po prostu proponuję znaleźć najprostszą drogę do celu,bo zwykle ta którą podaje modelka do najprostszych i najkrótszych nie należy.Niestety w tych misjach nie da się włączyć mapy,ale od czego jest mapka w pudełku dodana do gry,wystarczy wcisnąć ESC by spauzować gre i na mapie znaleźć najprostszą droge do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:10, flymar napisał:

Mam pytanie - czy można zmienić bieżące auto "w trasie"? Wiem, że można przed wyścigiem, który
wymaga innej klasy niż ta bieżąca lub w garażu, ale czy zwyczajnie w trakcie jazdy też?


Zmiany auta możesz dokonać tylko przed wyścigiem lub bezpośrednio w swoim domu. W trakcie wyścigu nie możesz zmienić auta ani ustawień sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z grą w sieci - zrobiłem konto na GS wszystko zrobiłem jak trzeba a jak próbuję stworzyć konto z połączeniem do sieci to w casie logowania wyskakuje mi komunikat że się nie udało i że mam sprawdzić połączenie sieciowe .. jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieraz też mi taki błąd wyskakuje, ale po np. godzinie czekania znów prubuję się podłączyć i jest już wszystko ok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:06, kuko7 napisał:

Nieraz też mi taki błąd wyskakuje, ale po np. godzinie czekania znów prubuję się podłączyć
i jest już wszystko ok... ;)



próbowałem często się logować o różnych porach i jeszcze ani razu nie udało się grze połączyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość, która kiedyś umnie występowała i też nie mogłem grać przez neta...
Masz problemy z firewall''em... Gdy miałem wyłączoną tą opcję to nie mogłem grać w gry przez internet, a jak ją aktywowałem to było wszystko ok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:30, kuko7 napisał:

Jest jeszcze jedna możliwość, która kiedyś umnie występowała i też nie mogłem grać przez neta...
Masz problemy z firewall''em... Gdy miałem wyłączoną tą opcję to nie mogłem grać w gry przez
internet, a jak ją aktywowałem to było wszystko ok... ;)



nie mam firewalla ... jak na złość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki bajer wiecie co zauwazyłem w nocy koło 1-2 można kupic tanei samochody i motory np ja za stuningowane ducati999 zapłaciłem 65k (tuning poziom 3) drugie bylo bez tuningu za 20k podobnie jest z autami poprostu wydaje mi sie ze w nocy normalni ludzie wystawiaja wózki na aukcje, i idzie cos znaleźć. bo kto kupi audi tt z tuningiem na 1 za 9 999 999?? czy jakos tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować