Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 09:56, Idzikowski6 napisał:

> a ze nie mam auta kalasy A to scigałem sie motorkiem mA sprobuj da sie bo wiem

Musze później przetestować, może też przejade się motorkiem jak się da. A może to jakiś kolejny
Bug w grze ;-))

moze bug bo nie uzywam trainerów:/ bez przesady wtedy to by nie było zabawy tak samo dobrze z enei ma kodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:11, SwenG napisał:

No nie da się. Chyba że przy użyciu trainerów. Jechałeś wyścig dookoła wyspy a nie wyścig milionerów.
Milionerów tylko samochody, grupa A.


Nie da się to chyba Twoje ulubione stwierdzenie w tym temacie :P
DA się :) Ja jechałem na 999R, pisałem o tym zresztą. Jak nie uwierzysz na słowo, to Ci screenem zarzucę, ba! Specjalnie dla Ciebie jeszcze raz pojadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:07, Idzikowski6 napisał:

> rosso Alfa - Rosso Alfa
To chodzi tu tylko o różnicę wielkości literki R ?


Nie, różnica powstała z powodu zmęczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:44, Lampek napisał:

Nie da się to chyba Twoje ulubione stwierdzenie w tym temacie :P

Patrząc na swoje posty chyba tak :D

Dnia 13.04.2007 o 14:44, Lampek napisał:

DA się :) Ja jechałem na 999R, pisałem o tym zresztą. Jak nie uwierzysz na słowo, to Ci screenem
zarzucę, ba! Specjalnie dla Ciebie jeszcze raz pojadę :D

Już Borys Dragosani wrzucił linka. No ale ślepy nie jestem i w opisie wyścigu wyraźnie jest napisane że klasa A ;P
Bug i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:16, Michał Raven napisał:

> Bug i tyle.
Ale zobacz, że pisze klasa A czyli samochody i motocykle, bo co innego, gdyby było napisane,
że tylko samochody.

Klasa A to tylko samochody. Przy motocyklach masz klase mA i mB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiaj:

Atari confirm that Eden are currently working on a patch for the PC version of Test Drive Unlimited which will be available in May. With the patch Eden are working to address the following issues:

* Corrupted saved games (previously corrupted save games will not be restored)
* Game freezing / crashes
* Performance optimization
* In-game exploits

The patch will undergo thorough testing at Eden and Atari prior to release to ensure the quality. Further information will be available in due course. Thank you for playing Test Drive Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wychodzi. Może usprawni trochę grę, bo ja mam sprzęt ledwo ledwo pod TDU. Ale bardziej ciekawi mnie wyjście paczki z nowymi furkami. Atari, a właściwie Eden: Pospieszcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zrobiłem sobie profil bez GameSpy ID, a teraz w tym profilu chcę to zmienić, grać przez sieć. Jak to zrobić? Nie chcę tworzyć nowego profilu, bo musiałbym przechodzić grę od nowa.... Chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:26, Full Wypas napisał:

Mam problem. Zrobiłem sobie profil bez GameSpy ID, a teraz w tym profilu chcę to zmienić,
grać przez sieć. Jak to zrobić? Nie chcę tworzyć nowego profilu, bo musiałbym przechodzić grę
od nowa.... Chyba :P


Niestety nie da się tego zmienić...mam ten sam problem i chyba po skończeniu gry będę musiał założyć nowy profil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W maju ?! Co za nieroby jedne ! ... ale z drugiej strony lepiej późno niż wcale, według mnie patch ten powinien pojawić się już ... albo jeszcze wcześniej.

Oby tylko ten "nawał" pracy nad patchem nie opóźnił ewentualnego dodawania nowych bryk do gry ...

Jeśli faktycznie da się jechać ten wyścig motorkami to nie powiem, ale wieczorem mam zamiar go objechać, jak się uda (w motorach to raczej kiepsko mi idzie) to wrzuce screena ;-)))


> Performance optimization
Oby to faktycznie coś dało, bo nie powiem, gra chodzi, ale jednak spodziewałem się poprawy wydajności w stosunku do bety, a tu było dość odwrotnie ... choć nie trafiłem jeszcze na krawężnik wysokości pół samochodu, więc jednak do czegoś się ta beta przydała :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - co dokładnie jest ucięte w wersji na PSP? Wiem, że nie ma motorów i widoku z wozu, ale to akurat mi nie przeszkadza. A ciekawym jestem, czego jeszcze brakuje - bo może na grę się skuszę :).

PS. A jak ktoś już grał w wersję na PSP, to proszę się podzielić wrażeniami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:22, SwenG napisał:

...ale jeśli jest tak jak mówisz, to powinno dać się jeździć motocyklem w wyścigach np. "B->C"...

Cóż sprawdziłem to i nie można jechać motocyklem klasy mB w wyścigach klasy B. Trochę to dziwne, bo można było jechać motocyklem w wyścigu milionerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:47, Full Wypas napisał:

>
> > > Gra powinna iść na najmniejszych detalach.Ale powiedz jeszcze ile masz RAM-u
i jakiego
>
> > masz
> > > procka...
> > Mam 1 GB ramu i procek 3.0 Ghz.
>
> Spoko ci pujdzie ja gram na takiej karcie i procku 2.6 Ghz i chodzi mi ładnie na średnich

> detalach.
>
Chodzi Ci ładnie na średnich detalach? Ja musiałem ustawiać na 800x 600 pixeli, małe szczegóły,
zero antyaliastingu , żeby lekko mi się cieło! Co tu jest grane? Czemu Ty masz lepiej?
Co do samochodu to kupiłem Audi TT, czarne, ale co z tego, jeśli w ogóle nie wiem kiedy hamować
i skręcać, bo mam ok. 2-3 klatki na sekundę...

Dziwne ja mam rozdziałke 800x 600 pikseli i antyaliansing na 2x i średnie detale i gra chodzi mi przyzwoicie , moze dlatego ze mialem angielska wersje z Irlandii .Ale niewiem czy tu jest różnica w polskiej bo na niej nie grałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:41, Michał Raven napisał:

Cóż sprawdziłem to i nie można jechać motocyklem klasy mB w wyścigach klasy B. Trochę to dziwne,
bo można było jechać motocyklem w wyścigu milionerów.


To widać poprostu BUG w grze ... ale w sumie powinna być możliwość, choć motor w wielu sytuacjach nie miałby i tak szans z wozem. Samochody tak czy siak szybciej pokonają serpentyny a i A klasa szybka będzie na prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:53, SwenG napisał:

Z dzisiaj:

Atari confirm that Eden are currently working on a patch for the PC version of Test Drive Unlimited
which will be available in May.


Cholery jedne... ;p

Dnia 13.04.2007 o 15:53, SwenG napisał:

* Game freezing / crashes


Dobrze prawią! Wódki im dać:P

Dnia 13.04.2007 o 15:53, SwenG napisał:

* Performance optimization
* In-game exploits


Doskonale.

Dnia 13.04.2007 o 15:53, SwenG napisał:

The patch will undergo thorough testing at Eden and Atari prior to release to ensure the quality.


Popieram :D

Dnia 13.04.2007 o 15:53, SwenG napisał:

Further information will be available in due course. Thank you for playing Test Drive Unlimited.


Thank you for giving me Test Drive Unlimited ^^

Innymi słowy: dobrze. Naprawią wszystko, co sprawia kłopt :) A optymalizacja gry...hmm... może doda mi kolejne 3-4 klatki? Byłoby super.

Co do jazdy motocyklem, to jednak polecam objazd wyspy na MV Agusta Tamburini albo Ducati 999R. Kawasaki jeszcze nie jeździłem (jakoś mnie japońska motoryzacja nie pociąga;P). Ducati jest bardziej zwrotne, ale wolniejsze (wyciąga 327 km/h na III), Tamburini trochę szersze zakręty bierze, ale za to prędkość maksymalna (level III) to 360 km/h. Z samochodami przegrywają na prostej, chociaż gdy samochód je dogoni, owa prosta się już skończy :P Na serpentynach...hmm...trudno powiedzieć, mi bardzo dobrze się jeździło na nich motocyklem, chyba jednak taki odcinek szybciej się nim przejedzie, bo od razu w połowie zakrętu można dodać gazu do "dechy". I właśnie to katapultuje nas od razu do następnego zakrętu. W samochodzie też jest to możliwe, jednakże istnieje ryzyko, że wykręcimy bączka (maks moc przy skręconych kołach...? W niektórych samochodach natychmiast gracz dostaje za to klapsa od samochodu:P). No i przyspieszenie...jednak nieporównywalne.

Ja to pamiętam jak na zadaniu objaz wyspy doścignąłem McLarena F1 (czemu doścignąłem? Bo niestety w mieście mi gra zwalnia i musiałem jechać wolno, by nie wypaść z trasy na zwiechach). Niesamowita adrenalina, doścignąłem go do 327 km/h, on trochę mocniej wyrywał, około 3 kilometrów jechaliśmy prawie łeb w łeb :D I to komputer tak dawał... ba, nawet nieźle mu wychodziła rywalizacja :)
Jednak na drugim-trzecim zakręcie po tej prostej, McLaren został z tyłu, jednak motocyklem można wziąć ciaśniejsze zakręty i to szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować