Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 16:57, Mojok napisał:

Dziwne ja mam rozdziałke 800x 600 pikseli i antyaliansing na 2x i średnie detale i gra chodzi
mi przyzwoicie , moze dlatego ze mialem angielska wersje z Irlandii .Ale niewiem czy tu jest
różnica w polskiej bo na niej nie grałem .

Ja mam rozdzielczość 800x 600, zero antyaliansingu, małe detale i od czasu do czasu minimalizuję do Windows i wchodzę znowu, bo tak mi się gra przestaje ciąć :P
Dziś uzbierałem moje pierwsze 160 $ :D 120 $ z przewozu jakiegoś fajnego, czerwonego Mustanga w idealnym stanie... I kupiłem sobie Jagurara XJ220 i prowadzi się przyzwoicie, a wygląd jest wspaniały :) Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem ponownie wyścig milionerów, pojechałem motorem, faktycznie da się :D. Szybko w sumie ... 2 minuty krócej niż w Enzo. Wyciągnąłem czas 50 minut równe jadąc "tamburyłem", brakuje mu tylko prędkości max trochę. Choć zakładam, że jadąc bezbłędnie można wykręcić tam czas bliższy 45 minutom, ja pare razy wytrzeliłem prawie w kosmos z drogi, samochodu nie odrywa tak od ziemi jak motocykla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kupiłem sobie Jagurara XJ220 i prowadzi się przyzwoicie, a wygląd jest

Dnia 13.04.2007 o 18:25, Full Wypas napisał:

wspaniały :) Co o nim myślicie?


moim zdaniem najpiękniejszy Jag ever. Pamiętam ze była to moja pierwsza zabawka 1:24 : D
Mam wiec sentyment do tego wozu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:04, Idzikowski6 napisał:

Ja właśnie ukończyłem ponownie wyścig milionerów, pojechałem motorem, faktycznie da się :D.
Szybko w sumie ... 2 minuty krócej niż w Enzo. Wyciągnąłem czas 50 minut równe jadąc "tamburyłem",
brakuje mu tylko prędkości max trochę. Choć zakładam, że jadąc bezbłędnie można wykręcić tam
czas bliższy 45 minutom, ja pare razy wytrzeliłem prawie w kosmos z drogi, samochodu nie odrywa
tak od ziemi jak motocykla :D


Ja dziś też ukończyłem wyścig milionerów i też tym samym motorem :) w 52 minuty. Wcześniej próbowałem pojechać Maserati MC12, ale dopiero 3 miejsce, jakoś dziwnie się nim jeździ :/ Tamburini może z max prędkością nie jest najlepsza, ale napewno przyśpieszeniem nadrabia ten brak no i dzięki temu też drobne błędy na czasie się tak nie odbijają imo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: mianowicie dopiero dzisiaj założyłem konto na GameSpy i za bardzo nie wiem o co kaman? Utworzyłem w TDU nowy profil, wpisałem email i hasło podane na GameSpy i niby pisze, że łączy z serwerem, ale czekałem pół godziny i nic... Moja neostrada ma prędkość 512kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O takim czymś to ja jeszcze nie słyszałem... :)
Zazwyczaj jak nie chce się podłączyć to wyskakuje jakiś błąd, że serwery TDU nie są w tej chwili dostępne, czy coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprawiłem swój czas o 2 minuty, teraz około 53 minut, trochę ponad :)
Nie pomyliłem drogi, hehe :D

Ale przez to, że gra mi się tnie, cały czas przywalam w samochody :/ Po prostu, skok, chwila zwiechy, odblokowywuje się i jestem w rowie, samochody dwa walnięte, z policją na głowie. I tak do 3 razy podczas wyścigu. Mniejszych zwolnień już nie liczę... sądzę, że jakby chodziło mi to płynnie, zrobiłbym czas w okolicach tych 45-48 minut. Bo pierwsze 30 kilometrów (nie wiadomo czemu nie wieszało mi się przez ten czas...) przejechałem bez ani jednej stłuczki, z pulą czasu podchodzącą pod 18 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak-JESTEM ZACHWYCONY!Najlepsza samochodówka,w jaką grałem.Wszystko mi się podoba ;).A na dodatek w mojej wersji prawie ni mam błędów.Ani tej mapy,wyskoków do windows i tym podobnych.Pochwalę się garażem-Audi A3 Quattro DSG i Pontiac GTO ;).Dopiero zaczełem ;D.Miałem już profil z Gallardo Spyder,Fordem Mustangiem,Saturnem Sky i Ferrari F430 i z chatą na 8 miejsc,ale dostałem duży mandat,kasy mało i ogólnie źle.Więc siup,nowy profil ;).Idę pykać,spróbuję po necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:35, NyGgA MiLy napisał:

Idę pykać,spróbuję po necie..

...Tam to chyba nie za dużo zdziałasz... :)
W wyścigach prawie każdy ma Ferrari Enzo, więc narazie nie ma po co się z nimi ścigać. W sumie to trochę wkurzające, bo np. chciałbym sobie zagrać w sieci autem klasy E, a tu nie ma jak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam układać sobie samochody do mojego najlepszego garażu. Narazie mam w nim Gallardo Spyder, Astona DB9 i Merecedesa CLS, a kupię jeszcze F430, Enzo, Murcielago i na te dwa wolne miejsca się coś wymyśli...

20070413221344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:05, kuko7 napisał:

> Idę pykać,spróbuję po necie..
...Tam to chyba nie za dużo zdziałasz... :)
W wyścigach prawie każdy ma Ferrari Enzo, więc narazie nie ma po co się z nimi ścigać. W sumie
to trochę wkurzające, bo np. chciałbym sobie zagrać w sieci autem klasy E, a tu nie ma jak...
:)



A no tak,zapomniałem o tych idących na łatwiznę...Enzo jesc cienkie weług mnie..Nie ma to jak Saleen albo Keni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info dla ludków, co grają w 800x600.

Zmieńcie na 1024x768 (prawdopodobnie taką domyślną macie rozdzielczość monitora?). Dlaczego?

Grałem na najniższych w 800x600 (przy podkręconej karcie), zmieniłem z ciekawości na 1024x768. Tak samo chodzi, ba! nawet lepiej, bo jest to u mnie dedykowana rozdzielczość monitora. Chodzi płynnie, też w niskich a wygląda nieporównywalnie lepiej, spróbujcie.

Nawet jak gracie w 800x600 w wysokich i z AA, to opłaca się to zmienić na niskie bez AA, ale w 1024x768 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Panowie... (i Panie! Gdzie jesteście?! :D wypowiadajcie się;) )
Niestety, poczekamy sobie na dodatkowe fury :( Jeśli w ogóle się doczekamy...

Niestety, dodatkowymi samochodami do TDU cieszyć się będą tylko użytkownicy X-Box''a 360. CD-PROJEKT zapewnia że na chwile obecną nie będzie nowych samochodów na PC''ta. Z ustaleń z ATARI wynika, że dodatkowe pojazdy nie są całkowicie wykluczone, lecz prawdopodobieństwo ich ukazania się jest bardzo powiązane z kwestią popularności gry wśród graczy.

W e-mail''u pytałem się czy ukażą się dodatkowe samochody i czy będą one płatne

W rozwinięciu newsa zamieszczam treść e-mail''a od CDP

Kwestia dodatkowych samochodów na PC jest poruszana na forum ATARI praktycznie od Xboxowej premiery gry. ATARI cały czas twierdzi, że dodatkowy aut na PC nie będzie. Jednak informacje podawane przez samo ATARI jak i światowe media nie są jednoznaczne. Na stronie głównej TDU w sekcji screenów na PC można znaleźć fotkę z McLarenem F1 GT (screen w rozwinięciu) oraz Corvette C1 1957 Hardtop, które można pobrać na Xboxa 360. Więc jak widać nawet samo ATARI dokładnie nie wie co planuje ;)



To cytat z Polskiego Centrum Test Drive Unlimited
(www.tdu.com.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować