Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 22:47, NyGgA MiLy napisał:

Mam takie pytanie-Jak u licha zamieścić swoje utwory w grze?


Przeczytaj w instrukcji :)

Moje Dokumenty -> Test Drive Unlimited ->savegame -> Profil Twój -> Radio (stwórz folder) -> i tutaj możesz utworzyć 4 foldery (nazwa folderu = nazwa stacji), w każdym maks. 27 piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:39, Lampek napisał:

Takie małe info dla ludków, co grają w 800x600.

Zmieńcie na 1024x768 (prawdopodobnie taką domyślną macie rozdzielczość monitora?). Dlaczego?

Grałem na najniższych w 800x600 (przy podkręconej karcie), zmieniłem z ciekawości na 1024x768.
Tak samo chodzi, ba! nawet lepiej, bo jest to u mnie dedykowana rozdzielczość monitora. Chodzi
płynnie, też w niskich a wygląda nieporównywalnie lepiej, spróbujcie.

Nawet jak gracie w 800x600 w wysokich i z AA, to opłaca się to zmienić na niskie bez AA, ale
w 1024x768 :)



Tu bym polemizował. NIe wiem czy sama rozdz. da dużo przy gorszych o wiele detalach i braku AA. Ja bym wolał w 800x600 i AA i detale high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:04, awesome napisał:


Tu bym polemizował. NIe wiem czy sama rozdz. da dużo przy gorszych o wiele detalach i braku
AA. Ja bym wolał w 800x600 i AA i detale high


A spróbowałeś w obu trybach? ;]
Uwierz, że nie mam czym się chwalić, jeśli chodzi o sprzęt :P R9550 128 (nieobsługiwana, poniżej wymagań), 1 GB Ram (ledwo co, rekompensuje niedostatek procesora), Sempron 2800+ (czyli nie dość, że Semp, to jeszcze tylko rzeczywiste 2 Ghz)... spróbuj, a potem polemizuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, oczywiście na chwilę wpadłem, przelotem z "wyspy" :D
Objechałem trzeci raz wyścig milionerów, tym razem bez zwiech (dziwnie chodzi ta gra:P). Popełniłem kilka błędów (około 10 razy się wpakowałem na samochód, ze dwa razy też wypadłem z trasy dość daleko, ze trzy-cztery za mocno zahamowałem, przez co zatrzymałem się prawie na skrzyżowaniu), ale ogólnie, to jechało się komfortowo i szybko. Ostatnie 60-70 kilometrów przejechałem bez stłuczki, co jest moim prywatnym sukcesem :D
Czas: 50.20.04

Poniżej zamieszczam dowód.

Aha, gdyby pojechać bezbłędnie (a to byłby niemały wyczyn, na prawdę. Ja się cały spociłem :P), nie sądzę, że dałoby się to zrobić szybciej niż 49 minut, to tak jako moje zdanie w dyskusji: czy da się zrobić wyścig milionerów w 45 minut).

20070414005005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 00:52, Lampek napisał:

czy da się zrobić wyścig milionerów w 45 minut).



Tak, a oficjalnie najlepszy wynik to:
(user spirou5 )

74 // Challenge de milliardaire
- Best score: 39:58.67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 01:03, Łukasz007 napisał:


> czy da się zrobić wyścig milionerów w 45 minut).


Tak, a oficjalnie najlepszy wynik to:
(user spirou5 )

74 // Challenge de milliardaire
- Best score: 39:58.67



...
...o ja pier...niczę :D
To czym on jechał?! Samolotem chyba :P
Serio. Dla mnie to totalny szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 01:10, Lampek napisał:

...
...o ja pier...niczę :D
To czym on jechał?! Samolotem chyba :P
Serio. Dla mnie to totalny szok :D


Czym jechał , nie pamiętam trzeba zobaczyć w grze ;)
ogólnie to wynik 42-44 minuty to już jest do uzyskania , jest nawet jeden polak z takim czasem :)

a teraz fake jakich mało wyścig legenda Tour of the Island ten 189km i nagroda 200K $ pewien user miał czas 32 sekundy , przez długi czas utrzymywał się rekord 7.50 minut :D reszta w screenie :DD

20070414012050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci brytole oszukują :P Żeby to w te 7 minut z hakiem przejechać, trzebaby mieć średnią prędkość... ponad 1500 km/h ;D
... dalej:
w 26:40 - około 420 km/h
w 34:13 - około 331 km/h... i to, moim zdaniem, dopiero jest możliwe :)
Bo wyciągnąć te 420 km/h jest trudno na prostej, co nasi forumowi koledzy, którzy licytowali się, co pojedzie szybciej - potwierdzą.

A i tak właściciel tego czasu musi mieć doskonałe umiejętności, komputer i kierownicę :)

By dorównać francuzowi, co objechał milionerów w nieco poniżej 40 minut, trzeba wyrobić średnią na granicy 300 km/h *... cholernik ma skill''a :D
To ja może z moim 50''20"04 się schowam ;( :P raptem 263 średnia... *

* - przybliżenie oczywiście, nie pamiętam dokładnie, ile ma długości wyścig milionerów, przyjąłem około 210 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań(znów).Otóż-Kiedy odblokuje wyścig milionerów?Mam 15 %.Kiedy będą te lepsze wyzwania-Dla grupy C lub D?Jak zrobię wszystkie na mapie czy muszę pojeździć?To tyle w folderze questions.A teraz czas na pochwalenie się ;)Może i tak mam g**no w garażu,ale mi narazie wystarcza-TVR Sagaris,Maserati GranSport,Pontiac GTO i Audi A3 Quattro 3,2 DSG.Pierwsze trzy tunning lvl 3 (odlot z TVR,strach się bać ;).Potem może dam zdjęcia.Myślę,że na TVR''a 3,6 (albo 3,2) sekundy do setki to dobry wynik.I jak oceniacie mów garaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba serwery padły w TDU o jakiś dobrych pół godziny nie moge się połączyć z serwerem tak samo jak i moi koledzy. A pytałem kolegów chyba z trzech i też się nie da połączyć. Ciekawe kiedy znów będziemy mogli razem grać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:57, cooper232 napisał:

Sory za drugi post..............A wy sprawdzcie czy możecie sie połączyćbo już z 10 moich kolegów
tez nie może się połączyć. pzdr.

Ja też nie mogę się połączyć.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:56, cooper232 napisał:

Panowie chyba serwery padły w TDU o jakiś dobrych pół godziny nie moge się połączyć z serwerem
tak samo jak i moi koledzy. A pytałem kolegów chyba z trzech i też się nie da połączyć. Ciekawe
kiedy znów będziemy mogli razem grać ??


Serwery to padły już wczoraj jakoś o 22:00 albo 23:00 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:44, kuko7 napisał:

He, no to zupełnie jak mi. :)
Od tej pory robię zawsze kopie sejwa...



Kopia sejwa?Czyli po zakończeniu grania kopia?Do innego folderu?

A z tym radiem-Zrobiłem tak,jak Lampek radził.Pokazuje się stacja,ale muza ni gra..Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować