Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 14:39, Lampek napisał:

Hehe, ja chyba wiem, dlaczego :) Założył pewien temat, który brzydko określa naszego moderatora
walgierza.

Linka nie podam. Bo nie będę szerzył wtórnego idiotyzmu. Poza tym, zostanie najpewniej skasowany.

Właśnie przed chwilą go zobaczyłem... :)

Guaho - Nie wróżę Ci długiego pobytu na forum pod tym samym kontem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:30, Omega232323 napisał:

Sory za double, Klasy B, nie grupy ;)


Ja też polecam z B grupy Ferrari F430, ale nie Spider tylko zwykłe F430. Zawsze trochę szybciej bez dodatkowych kilogramów. Z drugiej strony kupuj oba :D

Dnia 14.04.2007 o 11:30, Omega232323 napisał:

do wszystkich salonów dojechałem. Czy sa jakieś ukryte salony??

Nie ma, widać coś musiałeś pominąć, albo błąd w grze ... stawiałbym na to pierwsze raczej, sprawdź z mapką dołączoną do gry tam masz zaznaczone wszystkie salony i sztuka po sztuce sprawdzaj z grą.

Dnia 14.04.2007 o 11:30, Omega232323 napisał:

wymagająca gierka na rynku

Która ? G3 jest bardziej skopane niż wymagające, ale wygląda ładnie to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, salony mogą być co najwyżej nieaktywne :) Napotkałem na dwa - Lexusa i Mercedesa (oba na północy wyspy), pewnie jest więcej, ale jak jadę 360 na godzinę, to nie za bardzo mam czas się rozglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:53, Lampek napisał:

Cóż, salony mogą być co najwyżej nieaktywne :) Napotkałem na dwa - Lexusa i Mercedesa (oba
na północy wyspy)


Sporo jest salonów, większość takich, które nie mają marki przypisanej. Oby kiedyś zajęło je coś fajnego. Ktoś gdzieś tu prawi herezje jakoby miało nie być dodatkowych samochodów :PPP Muszą być :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przeszedlem juz ok. 50% gry i wykonalem wszystkie misje które są na mapie. Dlaczego nie pojawiają się nowe? Czy trzeba jeździć po całe wyspie i po prostu ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:23, Idzikowski6 napisał:


Sporo jest salonów, większość takich, które nie mają marki przypisanej. Oby kiedyś zajęło je
coś fajnego.


FSO :D z czołowym modelem Lanos VRC (100 koni, 180 v/max)
i 125p V12 :D

Dnia 14.04.2007 o 15:23, Idzikowski6 napisał:

Ktoś gdzieś tu prawi herezje jakoby miało nie być dodatkowych samochodów :PPP
Muszą być :PPP


Chyba nawet ja prawilem takie herezje :P Wybacz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:30, babun napisał:

Mam pytanie. Przeszedlem juz ok. 50% gry i wykonalem wszystkie misje które są na mapie. Dlaczego
nie pojawiają się nowe? Czy trzeba jeździć po całe wyspie i po prostu ich szukać?


Niektóre misje musisz odkryć, jeżdżąc po wyspie. Musisz też osiągnąć odpowiedni stopien, by odblokować nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:30, Lampek napisał:

FSO :D z czołowym modelem Lanos VRC (100 koni, 180 v/max)
i 125p V12 :D

Myślałem raczej o Cienko Cienko GTR - 125KM i 5s do 100km/h :-) Vmax ... trudno stwierdzić, cienko po najechaniu na piasek na drodze przy 180km/h odrywa się od ziemi i leci na księżyc ;-)))

Dnia 14.04.2007 o 15:30, Lampek napisał:

Chyba nawet ja prawilem takie herezje :P Wybacz:(

A niech to :D

Dnia 14.04.2007 o 15:30, Lampek napisał:

po prostu ich szukać?

Niestety części tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki może spotkalibysmy się dzisiaj w określonym miejscu na mapie i pojeździli sobie, samochody jak i motory mile widziane. Tylko gdzie byśmy się spotkali?? Dawajcie jakies screeny z miejscami spotkań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:01, cooper232 napisał:

chłopaki może spotkalibysmy się dzisiaj w określonym miejscu na mapie i pojeździli sobie, samochody
jak i motory mile widziane. Tylko gdzie byśmy się spotkali?? Dawajcie jakies screeny z miejscami
spotkań. :)


Ja bardzo chętnie bym się z Wami spotkał chłopaki, ale problem taki (sam nie czuje, gdy rymuje :D), że TDU nie pozwala na "umówienie" się z kumplami na określonym serwerze. Pozostaje założenie klubu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:18, Lampek napisał:

> chłopaki może spotkalibysmy się dzisiaj w określonym miejscu na mapie i pojeździli sobie,
samochody
> jak i motory mile widziane. Tylko gdzie byśmy się spotkali?? Dawajcie jakies screeny z
miejscami
> spotkań. :)
>

Ja bardzo chętnie bym się z Wami spotkał chłopaki, ale problem taki (sam nie czuje, gdy rymuje
:D), że TDU nie pozwala na "umówienie" się z kumplami na określonym serwerze. Pozostaje założenie
klubu ;P


to moze zalozmy jeden duzy klub ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:28, ktos napisał:

> > chłopaki może spotkalibysmy się dzisiaj w określonym miejscu na mapie i pojeździli
sobie,
> samochody
> > jak i motory mile widziane. Tylko gdzie byśmy się spotkali?? Dawajcie jakies screeny
z
> miejscami
> > spotkań. :)
> >
>
> Ja bardzo chętnie bym się z Wami spotkał chłopaki, ale problem taki (sam nie czuje, gdy
rymuje
> :D), że TDU nie pozwala na "umówienie" się z kumplami na określonym serwerze. Pozostaje
założenie
> klubu ;P

to moze zalozmy jeden duzy klub ??

NO to co chłopaki z tym klubem?
Piszcie i dawajcie te screeny gdzie moglibyśmy się dzisiaj spotkac i dodac siebie do listy znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja proponuję trochę poczekać z tym klubem, przynajmniej do czasu pierwszego patcha. Bo i tak byśmy sobie nie pograli.

A co do klubu, to również trzeba go założyć, jak będziemy już w miarę jakoś jeździć, każdy będzie miał obcykaną maszynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:58, krzykos napisał:

kiedy i czy wogóle będą darmowe samochody do pobrania do TDU

Nie są one wykluczone, ale na razie ich nie będzie.
A jeśli chodzi o klub to popieram pomysł, ale za jakiś czas myślę będzie najlepiej. Muszę wyczuć nową kierownicę jeszcze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:42, Lampek napisał:

Cóż, ja proponuję trochę poczekać z tym klubem, przynajmniej do czasu pierwszego patcha.

Jestem ZA, oby patch naprawił błędy.

Dnia 14.04.2007 o 17:42, Lampek napisał:

dobrze że przynajmniej koszta założenie nie są duże.

A ile wynoszą, jeśli pamiętasz bo ja nigdy nie zwróciłem na to uwagi? Za przystąpienie pewnie tez się haracz jakiś płaci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować