Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 18:17, Idzikowski6 napisał:

> Cóż, ja proponuję trochę poczekać z tym klubem, przynajmniej do czasu pierwszego patcha.
Jestem ZA, oby patch naprawił błędy.

> dobrze że przynajmniej koszta założenie nie są duże.
A ile wynoszą, jeśli pamiętasz bo ja nigdy nie zwróciłem na to uwagi? Za przystąpienie pewnie
tez się haracz jakiś płaci? :D

250k$ czy 350k$ ;) czyli nic strasznego xD zwłąszcza jak się kupuje bryke za 1,5M$ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:17, Idzikowski6 napisał:

A ile wynoszą, jeśli pamiętasz bo ja nigdy nie zwróciłem na to uwagi? Za przystąpienie pewnie
tez się haracz jakiś płaci? :D

Założenie klubu kosztuje od 300 tysięcy w górę... Co do przystąpienia to się nic nie płaci, bo już jestem w jednym klubie i płacić nic nie musiałem... :)

PS Gratuluję awansu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:18, Dead-pl napisał:

250k$ czy 350k$ ;) czyli nic strasznego xD zwłąszcza jak się kupuje bryke za 1,5M$ xD

Heh :PPP Dobra, zrzutke zrobimy, biedny człowiek jestem :D

Dnia 14.04.2007 o 18:18, Dead-pl napisał:

Założenie klubu kosztuje od 300 tysięcy w górę

A od czego zależy wysokość opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:45, Idzikowski6 napisał:

A od czego zależy wysokość opłaty?

Nie jestem pewny, ale chyba tak jak w przypadku domów, im większy bądź lepszy - tym droższy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo tak tylko mówicie i ewnie znowu nic z tego nie będzie. PANOWIE CO RoBIMY Z TYM KLUBEM??? i kiedy sie spotkamy i pojeździmy razem?????Dawajcie te screeny i mówcie o której godzinie i gdzie się spotykamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:06, cooper232 napisał:

bo tak tylko mówicie i ewnie znowu nic z tego nie będzie. PANOWIE CO RoBIMY Z TYM KLUBEM???
i kiedy sie spotkamy i pojeździmy razem?????Dawajcie te screeny i mówcie o której godzinie
i gdzie się spotykamy. :)


No właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kurka jechałem przed chwilą wyścig milionerów McLarenem F1 i komp w połowie wyścigu z bliżej niewyjaśnionych przyczyn się zrestartował ;/ Ale trudno spróbuje się ponownie ... i tak nie byłem zadowolony z tej jazdy McLarenem jakoś, GTR lepiej się trzyma, ale trochę wolny, ten natomiast zachowywał się jak z gumy. No, ale trzeba ten wyścig zaliczyć każdym możliwym wozem i motorkiem wtedy będzie full opcja ;-))))

> Nie jestem pewny, ale chyba tak jak w przypadku domów, im większy bądź lepszy - tym droższy... :)
Dobrze, że nie każą opłacać rachunków za wode, gaz i prąd :D

> PS Gratuluję awansu. ;)
THX ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1.Natrafiłem na północy wyspy na salon Lexusa, ale nie mogę tam wjechać, dlaczego?
2.Kiedy będzie można ściągnąć dodatkowe samochody do PCtowego TDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:48, kobe92 napisał:

1.Natrafiłem na północy wyspy na salon Lexusa, ale nie mogę tam wjechać, dlaczego?

Jest on nieaktywny... :)

Dnia 14.04.2007 o 21:48, kobe92 napisał:

2.Kiedy będzie można ściągnąć dodatkowe samochody do PCtowego TDU?

Narazie, jeśli się nic nie zmieniło, to nawet nie wiadomo czy dodatkowe auta powstaną do wersji PC.
Jeżeli tak, to w nich będzie napewno wspomniane już auta Lexusa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:48, kobe92 napisał:

Mam dwa pytania:
1.Natrafiłem na północy wyspy na salon Lexusa, ale nie mogę tam wjechać, dlaczego?
2.Kiedy będzie można ściągnąć dodatkowe samochody do PCtowego TDU?

Ad.1
Ponieważ ten salon jest nieczynny na razie.
Ad.2
Na razie brak info ze strony atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zabugowanej gry dawno nie widziałem. Wywala mnie co 15 minut, no chyba, że nic nie robię ino sobie jeżdżę. Gdy chcę kupić od kogoś samochód to się modlę co by mnie nie wywaliło po zakupie, a potem przy pierwszym wejściu do garażu. Ogólnie gra leci przy niektórych sejwach. Z ciekawszych rzeczy: rekordy tras typu 2 sekundy i najwyższe uzyskane prędkości typu kilka tysięcy mph :)))

Gra i kierownik lądują na półce. Nie mam do tego zdrowia. Czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:07, Marius77 napisał:

Bardziej zabugowanej gry dawno nie widziałem. Wywala mnie co 15 minut, no chyba, że nic nie
robię ino sobie jeżdżę. Gdy chcę kupić od kogoś samochód to się modlę co by mnie nie wywaliło
po zakupie, a potem przy pierwszym wejściu do garażu. Ogólnie gra leci przy niektórych sejwach.
Z ciekawszych rzeczy: rekordy tras typu 2 sekundy i najwyższe uzyskane prędkości typu kilka
tysięcy mph :)))

Gra i kierownik lądują na półce. Nie mam do tego zdrowia. Czekam na patcha.

Ja tam was ie rzumiem. U mnie wszysko działa, i bardzo się ciesze moją grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:40, cooper232 napisał:

Ja tam was ie rzumiem. U mnie wszysko działa, i bardzo się ciesze moją grą


Właśnie dlatego innych nie rozumiesz :P Bo wszystko Ci działa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zadam Ci takie bardziej prywatne pytanie:). Jakim samochodem jeździło Ci się najlepiej do tej pory?:) Ja jestem zachwycony Lotusem Exige, choć Enzo też niczego sobie, ale jednak wolę Lotusem pośmigać po wyspie. I jeszcze jedno: na różnych listach samochodów w Sieci pojawiają się auta takie, jak np.: Ferrari 599, 612 itd. a w grze ich nie ma, więc gdzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:53, kobe92 napisał:

Teraz zadam Ci takie bardziej prywatne pytanie:). Jakim samochodem jeździło Ci się najlepiej
do tej pory?:) Ja jestem zachwycony Lotusem Exige, choć Enzo też niczego sobie, ale jednak
wolę Lotusem pośmigać po wyspie.

Lotus cudny wozik, u mnie stuknęło mu na liczniku prawie 1600km. Enzo tez cud miód, ale teraz musze przerzucić się chyba na Zonde.

Dnia 14.04.2007 o 22:53, kobe92 napisał:

I jeszcze jedno: na różnych listach samochodów w Sieci pojawiają
się auta takie, jak np.: Ferrari 599, 612 itd. a w grze ich nie ma, więc gdzie są?

Są, ale w wersji na XBox''a ... u nas może tez będą jak Atari ruszy tyłek i je doda do wersji na Pieca.

Dnia 14.04.2007 o 22:53, kobe92 napisał:

Prosze o szybką odpowiedź co mam kupić Mclaren F1 GTR czy Mclaren F1 [która wersja lepsza

Wszystko zależy od przeznaczenia, jeżeli na długie proste wyścigi to wersja F1, jeżeli potrzebujesz przyśpieszenia na wyjściu z zakrętów to bierz wersje GTR. Oczywiście 3lvl tuningu jeszcze dobrze zrobić byłoby ;-))))

Dnia 14.04.2007 o 22:53, kobe92 napisał:

U mnie wszysko działa, i bardzo się ciesze moją grą

U mnie tez, ale to chyba tylko dlatego, że mam profil offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować