Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 22:59, Idzikowski6 napisał:

Lotus cudny wozik, u mnie stuknęło mu na liczniku prawie 1600km. Enzo tez cud miód, ale teraz
musze przerzucić się chyba na Zonde.


Też się nad nią zastanawiam, ale muszę kupić dobry wóz klasy G i chyba wybór padnie na 288 GTO. Świetne auto. Jak je kupie będę miał wszystkie Ferrari:D. A na początku świetnie jeździło mi się 350Z Nismo.
Muszę moim Enzo spróbować Wyzwania Milionerów i Objazdu Wyspy. Kasa mi jest potrzebna na dom z 10-miejscowym garażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, z klasy A jeździłem tylko jednym autem, więc raczej nie powiem Ci które jest najlepsze... A to wszystko przez to, że niestety save mi się zrąbał i muszę grę przechodzić od nowa, a teraz czekam na kierownicę i jakoś tak wyszło, że aktualnie w TDU niegram... Za to jeździłem samochodami klasy B i muszę powiedzieć, że najbardziej podobało mi się Ferrari F430 Spider, albo Mercedes CLK DTM AMG. Bardzo fajnie się nimi kieruje i są dosyć szybkie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DTM-a mogłem kupić, ale wolałem Gallardo, bo tańsze i ładniejsze. Ja jeździłem sporą liczbą A-klas i Enzo jest zdecydowanie najlepsze. Warte tych 650.000. Mi tez się save zrąbał, ale na dobre. ZMieniła mi się troche postać, ale miałem odkrytych więcej dróg niż przed zrąbaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:14, kobe92 napisał:

DTM-a mogłem kupić, ale wolałem Gallardo, bo tańsze i ładniejsze.

A ja właśnie lubię Mercedesy... :)
Wyglądają niepozornie, ale jeździ się nimi wyśmienicie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:05, kobe92 napisał:

Też się nad nią zastanawiam, ale muszę kupić dobry wóz klasy G i chyba wybór padnie na 288
GTO. Świetne auto.


Jeśli chodzi o ściganie się to zdecydowanie według mnie bije resztę z gruby G na głowę Lamborghini Miura + 3lvl tuningu, naprawdę reszte zostawia w tyle, chociaż trochę nosi ją na drodze, ale kwestia wyczucia. Ja nią wszystkie wyścigi dla G klasy bez najmniejszych problemów zrobiłem.

Dnia 14.04.2007 o 23:05, kobe92 napisał:

najbardziej podobało mi się Ferrari F430 Spider, albo Mercedes CLK DTM AMG. Bardzo fajnie się nimi kieruje i
są dosyć szybkie... :)

Ferrari są w TDU świetne jak dla mnie, natomiast jeśli chodzi o Mercedesa to zniszczyli je tutaj doszczęstnie, wolne, kiepsko się prowadzą poprostu dramat. Może poza tym jednym właśnie modelem CLK DTM AMG, ale szkoda, że nie można go jeszcze podrasować :D

Dnia 14.04.2007 o 23:05, kobe92 napisał:

musze przerzucić się chyba na Zonde.
Też się nad nią zastanawiam

No u mnie stoi i się kurzy dlatego chyba zrobie w niej trochę kilometrów i jak się przyzwyczaje to podaje nią wyścig milionerów, chociaż chciałem najpierw zrobić go na motorku ponownie i spróbować osiągnąć czas bliższy 45 minutom, co nie będzie banalne.

Swoją drogą ... czym człek jechał i jak, że wyrobił się w 39 minut w wyścigu milionerów, chyba, że opracował sobie wcześniej jakieś genialne skróty, ale to raczej nie bardzo wchodzi w grę, bo i tak jedzie się po zewnętrznej części wyspy i są checkpointy, no ale może, może ... kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:18, Idzikowski6 napisał:

> Też się nad nią zastanawiam, ale muszę kupić dobry wóz klasy G i chyba wybór padnie na
288
> GTO. Świetne auto.

Jeśli chodzi o ściganie się to zdecydowanie według mnie bije resztę z gruby G na głowę Lamborghini
Miura + 3lvl tuningu, naprawdę reszte zostawia w tyle, chociaż trochę nosi ją na drodze, ale
kwestia wyczucia. Ja nią wszystkie wyścigi dla G klasy bez najmniejszych problemów zrobiłem.


Zgadzam się. Ale mnie trudno na niego trafić :D

Dnia 14.04.2007 o 23:18, Idzikowski6 napisał:

Ferrari są w TDU świetne jak dla mnie, natomiast jeśli chodzi o Mercedesa to zniszczyli je
tutaj doszczęstnie, wolne, kiepsko się prowadzą poprostu dramat. Może poza tym jednym właśnie
modelem CLK DTM AMG, ale szkoda, że nie można go jeszcze podrasować :D


...zgadzam się. Mam 800-konnego SLR''a. Prowadzi się jak kostka masła na rozgrzanym asfalcie :/ Saleen-em S7 praktycznie można tylko przyspieszać na prostych, SLR-em trudno przejechać zakręt...bez przyspieszania! Bo od razu wpada w poślizg. ba! W HYPERSPORT na prostej go trudno utrzymać :/

Dnia 14.04.2007 o 23:18, Idzikowski6 napisał:

> musze przerzucić się chyba na Zonde.
> Też się nad nią zastanawiam
No u mnie stoi i się kurzy dlatego chyba zrobie w niej trochę kilometrów i jak się przyzwyczaje
to podaje nią wyścig milionerów, chociaż chciałem najpierw zrobić go na motorku ponownie i
spróbować osiągnąć czas bliższy 45 minutom, co nie będzie banalne.


Hehehe... ciekawe, który z nas pierwszy tego dokona:) Zdrowa rywalizacja?:)

Dnia 14.04.2007 o 23:18, Idzikowski6 napisał:

Swoją drogą ... czym człek jechał i jak, że wyrobił się w 39 minut w wyścigu milionerów, chyba,
że opracował sobie wcześniej jakieś genialne skróty, ale to raczej nie bardzo wchodzi w grę,
bo i tak jedzie się po zewnętrznej części wyspy i są checkpointy, no ale może, może ... kto
wie :D


Jechał czymś, co nie jest wolniejsze niż 360 km/h. W zakrętach zaś musiał mieć przynajmniej z 240 :/ ...cholera. Stawiałbym jednak na samochód, który na prostej pociągnie ponad 400 i dobrze się prowadzi, a gość ma idealną kierownicę i kompa oraz umiejętności. Serio. Dla mnie niemożliwością będzie pewnie zejście poniżej 48 minut (przynajmniej motorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:55, Lampek napisał:

...zgadzam się. Mam 800-konnego SLR''a. Prowadzi się jak kostka masła na rozgrzanym asfalcie

No i na dodatek według mnie dźwięki z merców tez nie są najwyższych lotów, szczególnie SLR''a. Jeżeli chodzi o merce to ładne dźwięki miały niektóre silniki w grze Mercedes Benz World Racing, lubiłem kiedyś w nią pogrywać. Ooo, w TDU mogłaby być A klasa w wersji 190 TWIN, czyli dwa silniki 1,9 4 cylindrowe co dawało nam 2,8 litra V8 i 250KM oraz 4x4 of cors, ładnie by szedł, setka w 6s ... gdyby jeszcze niższy był bo ma się wrażenie jakby chciał się przewrócić na zakrętach, szczególnie z taką mocą ;/ Ale ja lubie takie małe monstra, typu kompakty w wersji GTI ;-)))

Dnia 14.04.2007 o 23:55, Lampek napisał:

Hehehe... ciekawe, który z nas pierwszy tego dokona:) Zdrowa rywalizacja?:)

Zdrowa, zdrowa :D Tylko, że ja sprawdze czy się uda dopiero jutro wieczorem pewnie bo na dziś uciekam, późno się robi, a ja film chciałem jeszcze obejrzeć :D

Dnia 14.04.2007 o 23:55, Lampek napisał:

Jechał czymś, co nie jest wolniejsze niż 360 km/h. W zakrętach zaś musiał mieć przynajmniej
z 240 :/ ...cholera. Stawiałbym jednak na samochód, który na prostej pociągnie ponad 400 i
dobrze się prowadzi...

Ja jechałem dziś McLarenem F +3lvl tuningu i w połowie wyścigu byłem o około półtorej minuty wolniejszy niż jadąc tamburyłem, aż się sam dziwiłem, ale McLarena strasznie pobocze wciągało, szeroki jest i strasznie mi koła uciekały bo ja zawsze wszystkich biore poboczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 00:06, Idzikowski6 napisał:

> ...zgadzam się. Mam 800-konnego SLR''a. Prowadzi się jak kostka masła na rozgrzanym asfalcie

No i na dodatek według mnie dźwięki z merców tez nie są najwyższych lotów, szczególnie SLR''a.
Jeżeli chodzi o merce to ładne dźwięki miały niektóre silniki w grze Mercedes Benz World Racing,
lubiłem kiedyś w nią pogrywać. Ooo, w TDU mogłaby być A klasa w wersji 190 TWIN, czyli dwa
silniki 1,9 4 cylindrowe co dawało nam 2,8 litra V8 i 250KM oraz 4x4 of cors, ładnie by szedł,
setka w 6s ... gdyby jeszcze niższy był bo ma się wrażenie jakby chciał się przewrócić na zakrętach,
szczególnie z taką mocą ;/ Ale ja lubie takie małe monstra, typu kompakty w wersji GTI ;-)))


Ja z kolei nie lubię maluchów ;)
Ale powiem Ci, że klasa A (pierwsze modele) w teście łosia nie dały rady i się poprzewracały. Była z tego mała afera, nie pamiętam, czy trafiły takie wadliwe do sprzedaży, ale Mercedes szybko naprawił defekt. Nowa klasa A jako tako już jeździ, choć to nadal nie jest dla mnie "Mercedes". Tak samo jak B-Klasa.

Dnia 15.04.2007 o 00:06, Idzikowski6 napisał:

Zdrowa, zdrowa :D Tylko, że ja sprawdze czy się uda dopiero jutro wieczorem pewnie bo na dziś
uciekam, późno się robi, a ja film chciałem jeszcze obejrzeć :D


A ja z kolei dopiero teraz do TDU siadam :) pojadę sobie wyścig milionerów na rozgrzewkę a potem Zondę kupię :D

Dnia 15.04.2007 o 00:06, Idzikowski6 napisał:

Ja jechałem dziś McLarenem F +3lvl tuningu i w połowie wyścigu byłem o około półtorej minuty
wolniejszy niż jadąc tamburyłem, aż się sam dziwiłem, ale McLarena strasznie pobocze wciągało,
szeroki jest i strasznie mi koła uciekały bo ja zawsze wszystkich biore poboczem.


No, ja na początku też zawsze brałem poboczem, do póki trzy razy nie wpakowałem się w skręcającego w prawo ;) ale kurcze... nadal się zastanawiam, jak to możliwe. To chyba jakieś nadludzkie umiejętności! Albo fart. Czasem jest taka sytuacja, że jest ostry zakręt, oba pasy zapchane. I jak tutaj go przejechać z prędkością 240 km/h? :? I to samochodem (ustaliliśmy, że ma V max wysoką i szybko osiągnie przynajmniej 360km/h -> mój tamburył ciągnie dość szybko ale przy 360 kończy się prosta najczęściej)... motocyklem to się jeszcze da jakoś to przejechać, przy maksymalnej koncentracji. Ale żeby 240...eh... zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra,mam przerwe w graniu.W tym czasie pochwale sie osiągnięciami(3,5 h gry).Km. przejechane-989.Liczba aut-5

Farboud Supercharger GTS Prototype 2005 3 lvl tunned(max 364,0-100 w 3,6 sek około)
Lambo Gallardo Spyder
Aston Martin V8 Vantage 3 lvl tunned
Ford Mustang 3 lvl tunned
Saturn Sky

Mam 17 % i mało wyścigów zrobiłem.Ale za 10 minutek wracam grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest BMW M3 GTR sport? Bo jak nie to nie kupię ;] Więc wasza odpowiedź maże o tym zaważyć. Mam nadzieję, że będziecie pewni swojej odpowiedzi, bo z tego co mi wiadomo to w grze jest cała kupa samochodów, tak jak to było z braćmi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:50, otc napisał:

Czy w tej grze jest BMW M3 GTR sport? Bo jak nie to nie kupię ;] Więc wasza odpowiedź maże
o tym zaważyć. Mam nadzieję, że będziecie pewni swojej odpowiedzi, bo z tego co mi wiadomo
to w grze jest cała kupa samochodów, tak jak to było z braćmi ;P



W tej grze ni ma marki BMW,więc tego modelu też nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:56, otc napisał:

> W tej grze ni ma marki BMW,więc tego modelu też nie ma ;)

Kurde ;] i co ja teraz z tą stówką zrobię? ;[



Dla 1 samochodu grę kupować?Co najmniej dziwne..Jest kupa innych dobrych samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:57, NyGgA MiLy napisał:

Dla 1 samochodu grę kupować?Co najmniej dziwne..Jest kupa innych dobrych samochodów


Taki już jestem xD W zasadzie to, żartowałem ale doprawdy zasmuciła mnie wieść którą mi przekazałeś. Grę i tak kupię ale trochę później, jak się oswoję z tym faktem ;P
Na szczęście jest jeszcze Lambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:44, NyGgA MiLy napisał:

Km. przejechane-989


Gdzie to można sprawdzić DOKŁADNIE?:) Możesz mnie naprowadzić, bo jestem ślepy i znaleźć nie mogę.

Dnia 15.04.2007 o 01:44, NyGgA MiLy napisał:

Taki już jestem xD W zasadzie to, żartowałem ale doprawdy zasmuciła mnie wieść którą mi przekazałeś. Grę i tak > kupię ale trochę później, jak się oswoję z tym faktem ;P
Na szczęście jest jeszcze Lambo :D


Fan niemieckiej motoryzacji? (zaraz się krzyki podniosą o Lambo:P - otóż, moi drodzy: Lambo należy do Volkswagen''a. A w grze nawet na obrotomierzu nie jest napisane już "giri x100" tylko "rpm x100"... no i ogólnie niemiec z zewnątrz, niemiec wewnątrz i niemiec w prowadzeniu;D). Wiessman Roadster powinien Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,koniec grania na dziś.Pojeździłem,poodkrywałem salony z autami i już mam 2 motory-2 MV Agusty ;).I kupiłem Camaro..Cel na jutro-zrobić te cholerne 8 misji z dowiezieniem auta..

LAMPEK-->


Wchodzisz w chatę,klikasz info.Na lewo są takie pomarańczowe strzałki.Góra i Dół.Przewijasz tak aż znajdziejsz liczbę przejechanych kilometrów.Ja mam już 1023 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejechałem wyścig milionerów motorem (kawasaki Ninja) na 3 miejscu :/:/:/ Dzisiaj przejechałem drugi raz Lamborgini Murcielago Coupe v3. w czasie 57 min i 3 sek. NO i 1,000,000 $ w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś w temacie niedziałającego serwera TDU. To post jednego gościa z forum Atari:

"The anger is rising. My blood is boiling. I can feel my pulse in my fingertips and my eyeballs. The eternal hatred I have for stupidity is rising to an extreme level. Death, destruction, and eternal damnation are nothing compared to my rage. I want to take my TDU box and smash it to bits... I''ll have both tears of joy and tears of sadness in my eyes as I take a Louisville slugger and ruthlessly destroy the cardboard contraption that encapsulates this awful game. I will hit it once from the top, destroying the integrity of the structure. If the first hit doesn''t damage it''s CD heart, I will beat it once more. Hopefully this time the CD will be broken into many bits, each fragment as shattered and lonesome as my emotions. I will stick the shards into my desk... as sort of a monument. I will laugh hysterically as I chant and start a bloodletting. May the blood of the innocent be spilled because of this game. Forsaken is the name TDU, for now it has clean blood on its name. I will then proceed to defecate on the remains of the cardboard box. I''ll make sure the feces are extra slimy and extra juice-filled for maximum humiliation. The box will be illegible because of the feces. Then I will unload my full and willing lizard-wizard onto the box... dousing and diluting the feces with urine. I will then sit back in my chair, naked, and sing songs."

Niiiiccceeee.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować