Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Jak założyłem ten temat pół roku temu to odrazu wiedziałem że to będzie genialna gra a teraz się nagle wszyscy zerwali =P
Wg mnie carbon będzię grą która się lepiej sprzeda bo wszyscy znają markę Need for Speed.Dawno zapomniana chwała serii Test Drive powróci w chwale.Mam nadzieję że wyda to jakiś kompetentny wydawca a nie Cenega.
Tytuł ten ma ogromne predyspozycje na spowodowanie rewolucji nie tylko wśród ścigałek ale też w grach sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:26, YahooPL napisał:

Tytuł ten ma ogromne predyspozycje na spowodowanie rewolucji nie tylko wśród ścigałek ale też
w grach sieciowych.


na 360tce TDU przeszedl bez wiekszego echa. choc na xboksa akurat jest wiele mega rewelacyjnych scigalek o ktorych posiadacze pc moga tylko marzyc (burnout, forza, project gotham) wiec tdu zadnym cudem tutaj nie byl, dwa ze gre mozna bylo jeszcze troche dopolerowac tu i owdzie. zobaczymy jak bedzie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 09:13, Ciastuś napisał:

> Tytuł ten ma ogromne predyspozycje na spowodowanie rewolucji nie tylko wśród ścigałek
ale też
> w grach sieciowych.

na 360tce TDU przeszedl bez wiekszego echa. choc na xboksa akurat jest wiele mega rewelacyjnych
scigalek o ktorych posiadacze pc moga tylko marzyc (burnout, forza, project gotham) wiec tdu
zadnym cudem tutaj nie byl, dwa ze gre mozna bylo jeszcze troche dopolerowac tu i owdzie. zobaczymy
jak bedzie na pc.


Burnout na X360? pierwsze slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 09:13, Ciastuś napisał:

na 360tce TDU przeszedl bez wiekszego echa. choc na xboksa akurat jest wiele mega rewelacyjnych
scigalek o ktorych posiadacze pc moga tylko marzyc (burnout, forza, project gotham) wiec tdu
zadnym cudem tutaj nie byl, dwa ze gre mozna bylo jeszcze troche dopolerowac tu i owdzie. zobaczymy
jak bedzie na pc.

Tylko my tutaj nie rozmawiamy o wersji na Xbox 360, czego można się domyślić po powyższych postach gdzie piszemy o premierze w listopadzie, co przekłada się na to, ze nie może być to wersja na Xbox''a której premiera odbyła się prawdopodobnie 5 sierpnia :D Gra może nie jest rewolucja na posiadaczy tej pierwszej, ale wersja ''''Pecetowa'''' może być tym razem właśnie tym hitem. Producenci gierek Burnout czy Project Gotham Racing skupiają się tylko na konsolach, a ATARI robi ją dla posiadaczy tych i tamtych. I to właśnie, dlatego wersja PC może okazać się hitem, gdyż producenci nie przyłożyli szczególnej uwagi dla ''''konsolowców'''' chcąc zrobić hit na PC, gdyż tutaj nie ma tak znakomitych gierkę w tym rodzaju, bo Need for Speed to zupełnie inna bajka...Uważam ten tytuł jako komputerową odmianę gry Projekt Gotham Racing, do której jest jej najbliżej :P
--------------------------------------------------------------

ProCaos

Dnia 11.10.2006 o 09:13, Ciastuś napisał:

Burnout na X360? pierwsze słyszę...


Tym razem się mylisz, gdyż jest odmiana gry Burnout w wersji Xbox 360 z dopiskiem Revenge, a pełna nazwa brzmi Burnout Revenge lub Battle Racing Egnited: Burnout Revenge . Masz tu linka http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6485 ..a za błędy przepraszam:)
--------------------------------------------------------------
To jeszcze krótkie info odnośnie gry.
Pierwszą jest to, że pojawia się Concept-art. Jednym z nich będzie cos pomiędzy Passatem i Borą, czyli samochód spod stajni Volkswagena....
Drugą natomiast to, że w grze są nieodkryte nowe i nieznane samochody m.in. ten powyzej... Innymi są zaś bardziej prestiżowe marki, czyli Zonda, Honda i...
Trzecia jest mapa w skali 1:115,000. Co prawda pokazuje ona tylko główne ulice, ale można zobaczyć kształt i gdzie się, co znajduje... Jeżeli opis nie wystarcza poniżej umieściłem linka do obrazka z mapą wyposażoną w legendę, dzięki czemu możemy odczytać (jak powiększymy), jaki sklep gdzie się znajduje, a nie będzie tego mało...
Czwartą jest zaś mniej ważna, ale wchodząc na stronę ATARI można kupić grę w pre-order, co wygląda na to, że gra jest juz na ukończeniach i juz na początku przyszłego miesiąca przywitamy się z nową grą twórców ATARI...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:56, speedraid napisał:

ProCaos
> Burnout na X360? pierwsze słyszę...

Tym razem się mylisz, gdyż jest odmiana gry Burnout w wersji Xbox 360 z dopiskiem Revenge,
a pełna nazwa brzmi Burnout Revenge lub Battle Racing Egnited: Burnout Revenge .
Masz tu linka http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6485 ..a za błędy przepraszam:)



Czlowiek omylnym jest :). Nie interesuje sie tak bardzo x360 poprostu. Ale zdziwilo mnie to, ze gra s ps2 jest na x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O - tyle moge powiedzieć o screenach. Ja też kiedyś bardzo lubiłem TD jednakże z czasem to EA zrobiłą NFS i go dopieszczała. Ale TDU to go zmiecie - podstawowy BIG + - nie ograniczają nas żadne śmieszne niewidzialne bariery - jak w NFS debilizm :/. Pytanie jakie to wymaganie będzie miało :( Na bank mniejsze od Crysisa ale większe od NFS:Carbon. Pewnie porównywalne do Obliviona ( już moge o tym zapomnieć:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:10, dawidos160 napisał:

:O - tyle moge powiedzieć o screenach. Ja też kiedyś bardzo lubiłem TD jednakże z czasem to
EA zrobiłą NFS i go dopieszczała. Ale TDU to go zmiecie - podstawowy BIG + - nie ograniczają
nas żadne śmieszne niewidzialne bariery - jak w NFS debilizm :/.

I tu sie mylisz. Podczas wyscigu beda bariery, ktore beda wyznaczac droge :) Jak sobie wyobrazasz wyscig bez barier, kazda osoba jedzie w inna strone :) dobre byloby to... A w NFS jak i w TDU po miescie bedzie mozna dowolnie jezdzic.

Pozdro.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2006 o 15:56, speedraid napisał:

Czwartą jest zaś mniej ważna, ale wchodząc na stronę ATARI można kupić grę w pre-order,
co wygląda na to, że gra jest juz na ukończeniach i juz na początku przyszłego miesiąca przywitamy
się z nową grą twórców ATARI...


I tu się chyba mylisz. :) GOL przed chwilą poinformował o możliwym, aczkolwiek nie potwierdzonym przesunięciu premiery - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29022

Mam nadzieję jednak, że to oni się mylą, a początek listopada faktycznie przyniesie nam premierę TDU.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:47, Zaix... napisał:

I tu się chyba mylisz. :) GOL przed chwilą poinformował o możliwym, aczkolwiek nie potwierdzonym
przesunięciu premiery - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29022

No to widocznie ty sie mylisz, bo ja jak pisałem tamtego posta to był 11, a info pojawiło się 13 czyli dzisiaj. Jeżeli chcesz nas o tym powiadomic to nie pisz w ten sposób, bo ja wiem tyle co pozostali forumowicze i nie mam zamieru wysłuchiwać takiej gadki :)
O *****! To polska wersja jak się w ogole ukaże to najprawdopodobniej w marcu :/ ehhh...załamie sie. Pisałem tutaj o kłopotach, ale nie sądziłem, że da to opóźnienie prawie 3 miesiecy. Ehh...ciekawe czy ATARI się pozbiera. Jak by dało się jakos pomóc to np: wysyłałbym SMS. Tak chciałem tą gierkę, ale jak wyjdzie później to pewnie bedzie lepiej ze względu na Need for Speed Carbon, gdyż wiekszosć przeznaczy pieniadze na ta właśnie grę. A z drugiej strony to przynajmniej nie będzie łopotów z kasa, chociaż w tym termnie będzie Colin McRae Rally Dirt. Może polepsza jakosć gry, moze będzie bardziej grywalna....może :P Ale watpię, zeby podnieśli jakos grafiki, a przez to może się ukazać na DirectX 10. Ze względy na problemy raczej jest to wykluczone, gdyż cały klucz gry zostałby zmieniony, a kosztowało by to...lepiej nei wspominac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:54, Pingus napisał:

Ooo nie!!!! O bulwa mać, motyla noga!!! No tego jeszcze brakowało....

Jeszcze na tyle wyjdzie, że gra się nie ukaże. Ehh..:/ a tak na nią czekałem :P No to trudno, przynajmniej jak przejdę Need for speed Carbon i znudzi mi się + FlatOut 2 to jakos zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari już sobie nie radzi z wydawaniem gier.Nie wróże im kolorowej przyszłości...
A jeśli o mnie chodzi to ja tam mogę poczekać do tego lutego 2007.Jak narazie ma dużo roboty więc jakoś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:40, ProChaoS napisał:

> :O - tyle moge powiedzieć o screenach. Ja też kiedyś bardzo lubiłem TD jednakże z czasem
to
> EA zrobiłą NFS i go dopieszczała. Ale TDU to go zmiecie - podstawowy BIG + - nie ograniczają

> nas żadne śmieszne niewidzialne bariery - jak w NFS debilizm :/.
I tu sie mylisz. Podczas wyscigu beda bariery, ktore beda wyznaczac droge :) Jak sobie wyobrazasz
wyscig bez barier, kazda osoba jedzie w inna strone :) dobre byloby to... A w NFS jak i w TDU
po miescie bedzie mozna dowolnie jezdzic.

Pozdro.

No troszeczke inaczej o barierach myślałem - niekoniecznie w wyścigu ale po mieście jak to było (już chyba nie w mw) gdzie trzeba było dzielnice odblokowywać. w sumie to też debilizm z barierami wyścigowymi :/ ja bym zrobił na mapce jakieś zaznaczenie toru bez barier i warunek - wyjechałeś wracasz z powrotem albo nie liczysz się w wyścigu troche realizmu prosze.

a co zdanka że każdy jedzie w inną stronę - wybacz ale profesjonaliści dobrze znaja trasy i zasady ;) żaden by nie pojechał tak jakby chciał tylko tak jak jest ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałeś o tym jak kosmicznie zwiększyłby się poziom trudności gdyby barierki nie istniały ??? :)
Tak naprawdę to ja wole żeby rozgrywka była maksymalnie arcadowa niż maksymalnie realistyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:40, ProChaoS napisał:

> :O - tyle moge powiedzieć o screenach. Ja też kiedyś bardzo lubiłem TD jednakże z czasem
to
> EA zrobiłą NFS i go dopieszczała. Ale TDU to go zmiecie - podstawowy BIG + - nie ograniczają

> nas żadne śmieszne niewidzialne bariery - jak w NFS debilizm :/.
I tu sie mylisz. Podczas wyscigu beda bariery, ktore beda wyznaczac droge :) Jak sobie wyobrazasz
wyscig bez barier, kazda osoba jedzie w inna strone :) dobre byloby to... A w NFS jak i w TDU
po miescie bedzie mozna dowolnie jezdzic.

Pozdro.



Mylisz się. Żadnych barier nie ma. Jedziesz gdzie masz ochotę. Wiem bo gram na X360.
Dla mnie 9+/10, nie wiem kto tam smęci że TDU przeszedł bez echa na 360. Ta gra jest najpopularniejsza gra wyscigowa na X360 (pokonało PGR3) głównie za sprawą niesamowitego online. I powoli dogania najpopularniejsza gre sieciowa na X360- Call Of Duty 3. Notuje bardzo dobrą sprzedaż. Chociaż nie wiadomo czy nie mniejsza od oczekiwanej przez Atari (nie wiem jakie mieli założenia).
Apropo bugów i błędów to jest kilka, ale patch już w drodze :)
Nie czekajcie na wersje PC bo do tego czasu Atari może upaść (tfu) tylko kupujcie X360 i grajcie....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:00, GameClub.pl napisał:

> > :O - tyle moge powiedzieć o screenach. Ja też kiedyś bardzo lubiłem TD jednakże z
czasem
> to
> > EA zrobiłą NFS i go dopieszczała. Ale TDU to go zmiecie - podstawowy BIG + - nie
ograniczają
>
> > nas żadne śmieszne niewidzialne bariery - jak w NFS debilizm :/.
> I tu sie mylisz. Podczas wyscigu beda bariery, ktore beda wyznaczac droge :) Jak sobie
wyobrazasz
> wyscig bez barier, kazda osoba jedzie w inna strone :) dobre byloby to... A w NFS jak
i w TDU
> po miescie bedzie mozna dowolnie jezdzic.
>
> Pozdro.
>
>
>
Mylisz się. Żadnych barier nie ma. Jedziesz gdzie masz ochotę. Są tylko checkpointy podczas większych wyścigów, a podczas wyścigów 1vs 1 wogóle nie ma ograniczeń. Można jechac po górach na przykład :) Wiem bo gram na X360.
Dla mnie 9+/10, nie wiem kto tam smęci że TDU przeszedł bez echa na 360. Ta gra jest najpopularniejsza
gra wyscigowa na X360 (pokonało PGR3) głównie za sprawą niesamowitego online. I powoli dogania
najpopularniejsza gre sieciowa na X360- Call Of Duty 3. Notuje bardzo dobrą sprzedaż. Chociaż
nie wiadomo czy nie mniejsza od oczekiwanej przez Atari (nie wiem jakie mieli założenia).
Apropo bugów i błędów to jest kilka, ale patch już w drodze :)
Nie czekajcie na wersje PC bo do tego czasu Atari może upaść (tfu) tylko kupujcie X360 i grajcie....

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yupi nareszcie jakieś normalne wyścigi :)


Co do kupienia X360 nie stać mnie :( pozatym ja zatwardziały pecetowiec jestem i dla mnie istnieje tylko klawiatura i myszka a nie pady :/ Kolejny debilizm dla mnie - wydać CoD3 najpierw na konsolę potem dopiero na PC :/ przecież wiadomo że na PC będzie wiecej ludzi w to grało przez sieć niż na jakiejkolwiek konsoli (nawet jeżeli mieliby grać piraty to zawsze jest to jakieś rozpowszechnianie gry).


NA PC już chyba bugów ie będzie bo je poprawią :) Martwie sie tylko ostatnim zdaniem - które może się okazać bardzo prawdziwe a wtedy bulwe mac trafi moje ukochaniutkie UT 2k7 ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Atari do lutego nie zdąży upaść.Narazie nie jest z nim tak tragicznie a ostatnio miała przecież kilka dobrych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować