Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 15:18, YahooPL napisał:

Ciekawe czy po metalowym pudle to TOCA 3 CDP wymyśli coś więcej...Metalowa płyta ??? :)

Ja mam to wydanie toci 3. Nawet mój tata powiedział że ładnie wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:48, goldeneagle napisał:

Ja mam to wydanie toci 3. Nawet mój tata powiedział że ładnie wydane.


fajny to był pomysł. Proponuje żeby to w Test Drivie też zrobić.Oczywiście jeśli CDP będzie go wydawał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto screen Volkswagena, który jest prawdopodobnie prototypem. Spójrzcie sami chociaż i tak wiele nei zobaczycie...-jakieś zdjeciae radru czy jakos tak- :P Wg mnei świetny pomysł, żeby wprowadzicprototypy, lecz nie Volkswagena. Wolałbym bardziej prestiżowy samochód..np. Koeningsegg ''''CVC'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:51, YahooPL napisał:

Samochodzik fajny. Ty robiłeś to zdjęcie ???

:P A skad ci to przyszło do głowy? :P Ja robie tylko trailery z ograniczonym dostępem :P Jakbym mógł to bym was zalał screenami ! Może każdy samochód z przodu i z tyłu. Tylko 280 około :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:43, speedraid napisał:

Oto screen Volkswagena, który jest prawdopodobnie prototypem. Spójrzcie sami chociaż i tak
wiele nei zobaczycie...-jakieś zdjeciae radru czy jakos tak- :P Wg mnei świetny pomysł, żeby
wprowadzicprototypy, lecz nie Volkswagena. Wolałbym bardziej prestiżowy samochód..np. Koeningsegg
''''CVC'''' :D


Jak dla mnie to cos takiego jak bylo w Gran Turismo 4. Czyli taka sesja zdjeciowa.

Co do samochodow WV to chetnie nimi sie przejade i poznam co ta firma oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:10, maciekujek napisał:

Może doczekasz się Koeniggsega, Atari wypuszcza comiesięczne paczki z nowymi domami, autami,
ubraniami, itp.

Lol...przecież jest, a raczej są! W grze Test Drive Unlimited zobaczymy Koenigsegg CC8S oraz Koenigsegg CCR co świadczy o tym, że w grze znajdziesz naprawdę wiele ciekawych samochodów. Tu nei powinn obyć z tym problemów, lecz tak w Most Wanted nie było Ferrari (oprócz patch) to tutaj nei znajdziemy Porsche..ciekawe co jest przyczyną, że często nei ma jednej ciekawej firmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy chętnie sprzedają licencję na swoje produkty a i sami twórcy czasami nie chcą jakiś samochodów w swoich produkcjach . . . Trzeba się przyzwyczaić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem mam zamiar zrobić małą galerię. Umieszczę kilka postów ze screenami, a przy każdym ma być opis. Wg mnie jest to pomysł nie głupi. Własnei zastanawiam się, czy wystawiac je wszystkie dzisiaj czy po kilka dziennie... może jakiś pomysł? Jakby co spodziewajcie się nie wcześniej niz 20:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:11, speedraid napisał:

Dzisiaj wieczorem mam zamiar zrobić małą galerię. Umieszczę kilka postów ze screenami, a przy
każdym ma być opis. Wg mnie jest to pomysł nie głupi. Własnei zastanawiam się, czy wystawiac
je wszystkie dzisiaj czy po kilka dziennie... może jakiś pomysł? Jakby co spodziewajcie się
nie wcześniej niz 20:00 :)


Może byc. Dobry pomysł dla ludzi którzy nie umieją się posługiwać wyszukiwarką :P Dajesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:43, YahooPL napisał:

Może byc. Dobry pomysł dla ludzi którzy nie umieją się posługiwać wyszukiwarką :P Dajesz ....

Oki..tylko narazie nie. do premiery mamy ''kupę'' czasu więc w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto parę samochodzików którymi będziemy się mogli ścigać w Test Drive : Unlimited

Dokładnych nazw samochodów nie znam więc jeśli ktoś umie określić model samochodów przedstawionych ponizej to bardzo bym prosił żeby je podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i postanowiłem dodać kilka scrennów, chociaż niektóre były to chcę aby wszystkie były w jednym miejscu dlatego pokazuje jak będzie wygladać ''galeria'', którą zaprezentuję tutaj w najblizszy weekend. Proszę o cierpliwość...

No i mała przekaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale czy mógłbym zapytać o źródło screenów ??? Ja na wirtualnej polsce znalazłem dość pokaźną galerię.

I chciałem jeszcze ci powiedzieć ze maksymalnie można zamieścić tylko pięć obrazków na post więc nie wiem czy administratorzy nie zbanują cię za spam ...

No cóż mozna zaryzykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki spam ? speedriad definitywnie nie spamuję :|

A wracająć do tematu Test Drive Unlimited, widziałem grę w Reviev Territoy i jakoś cudownie to ona nie wygląda, ot zwykła gra na poziome NFS Most Wanted (graficznie). Mam nadzieję że nowu Test Drive będzie czymś takim jak Test Drive 6 za młodości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie oskarżam o spam ... Tylko mowie, że do jednego posta można tylko 5 screenów dodać więc żeby dodać całą galerię którą zebrał musiałby opublikować paręnaście postów. Administratorzy na pewno nie byliby tym zachwyceni ...

Jeśli chodzi o twą opinię o grafice w TD:U to nie mogę się z nią zgodzić. Na pewno jest bardziej zaawansowana niż w Most Wanted. Porównaj sobie screeny z obu gie i powiedz czy nadal nie widzisz różnicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:46, YahooPL napisał:

Jeśli chodzi o twą opinię o grafice w TD:U to nie mogę się z nią zgodzić. Na pewno jest bardziej
zaawansowana niż w Most Wanted. Porównaj sobie screeny z obu gie i powiedz czy nadal nie widzisz
różnicy ???

No, jakbyś przeczytał moja propozycje uważnie to bys dostrzegł, że uchwyciłem tam cos takiego: ''''Umieszczę kilka postów ze screenami, a przy każdym ma być opis'''' czyli odpowiednio od rodzaju screenów będą odpowiednie opisy. To tak jak zwyczajne posty o grze, ale będzie ich znacznei wiecej niz to robia forumowicze normalnie. Po prostu będzie ich dużo, ale nie są spamerskie, bo od razu przy kazdym wypowiedzenie na trmat gry :)

PAPISHON & YAHOOPL

>A wracająć do tematu Test Drive Unlimited, widziałem grę w Reviev Territoy i jakoś cudownie to ona nie > wygląda, ot zwykła gra na poziome NFS Most Wanted
Muszę zwrócić uwagę na to, że niestety twoja wypowiedź p oprzeanalizowaniu może mieć tylko jedno znaczenie czyli jakości szczegółów samochodów i wszystkiego co jest ''''blisko''''. Chodzi mi o to, że twoja ocena nie zwraca się do odwzorowanie otoczenia, które jest wręcz cudowne. Grałeś w Need for Speed Carbon? Chyba nie, ale jeżeli tak oceniając to może byc gorzej niż dopuszcza twoja skala. Otóż szczegóły samochodów są wiernie dopracowane to otoczenie jest piękne. Spójrz m.in. na tego screena - http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061106151323.jpg - no i widzisz, w Most Wanted napewn otak nie ma. Spójrz na te wszystkie drzewa i góry. Bosko, przeciez w NFS wydania 2005 grawa to po prostu zielony placek, a tu wygląda to jak w Xpand Rally Xtreme. Jeżeli nadal nie przekonany to koniecznei zajrzyj tutaj http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061106151832.jpg , gdyż jest tam świetnei obrazowany krajobraz hawajskiej wyspy. Warto również zauważyć linie energetyczne, które się wyginają. Każdy słp jest inny, tu spluchniałe drewno tam pochylony słup. Jest to bardzo ważnym argumentem w dopracowaniu szczegółów jeżeli chodzi o pomysły, lecz niewiadomo co z wersja PC i czy błędy z Xbox 360 zostaną rozwiane. Miejmy taka nadzieję, ponieważ z wielkiego hitu moze powstac gra konkurująca z Ford Street Racing. Jednka moje poglądy są pozytywne i mam nadzieję, że takie zostana, a z pudełka o ile wyjdzie gra (kłopoty ATARI), będę się cieszył i polecał ja innym. Proszę o wasze zdanie na ten temat, uff..troche się napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować