Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 16:15, safran44 napisał:

Cześć mam taki problem z TD unlimited otóż to, gra działa nie zacina sie ale gdy kupie
sobie dom to mam jechać do jakiegoś miejsca na wyścig i gdy biore start nic sie nie dzieje
i nie mogę jechać dalej... Wiecie o co chodzi??

A masz oryginalną grę? (jak tak to przepraszam)
Może i sie mylę, ale z tego co wiem to sie dzieje tylko w piratach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:19, safran44 napisał:

a wiecie jak zrobic by z tym moim ptoblemem pirat dobrze dzialal??


Na tym forum nie pomaga się piratom. Ale ja zrobię wyjątek, wejdź tu i postępuj zgodnie z instrukcją: http://www.gram.pl/sk4_8A7gHe2_Test_Drive_Unlimited.html?utm_source=sklep_gram&utm_m edium=link&utm_content=Test_Drive_Unlimited&utm_campaign=top10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:22, Los Emilos napisał:

> a wiecie jak zrobic by z tym moim ptoblemem pirat dobrze dzialal??

Na tym forum nie pomaga się piratom. Ale ja zrobię wyjątek, wejdź tu i postępuj zgodnie
z instrukcją: http://www.gram.pl/sk4_8A7gHe2_Test_Drive_Unlimited.html?utm_source=sklep_gram&utm_m
edium=link&utm_content=Test_Drive_Unlimited&utm_campaign=top10


w czym ma mi pomóc sklep z TD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:27, MTSMAFIOSO napisał:

Ale Ty niedomyślny jesteś :)
Emil mówi - Kup Oryginał, a będziesz grał! :P

A nie mówiłem, że piracik :D
Tak na poważnie to: Ludzie nie chce wam się wydać 40zł na grę? To tak jakbyście się na sępa wbili do kina i oglądali za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:19, safran44 napisał:

a wiecie jak zrobic by z tym moim ptoblemem pirat dobrze dzialal??


Kup sobie oryginał. Albo nie, najlepiej zgłoś się z tym problemem na policję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale polacy w TDU sa pomocni i mili :))))

po ostatnich wydatkach (F1 GTR, Sagaris + cos tam jeszcze) zostalo mi marne 500tys.
jezdze sobie po torze z polaczkami i sie wywiozala konwersacja na temat kto ile ma kasy. Jeden mowi ze ma 165mln, drugi ma 174mln to i ja sie "pochwalilem" moim majatkiem

jeden z nich napisal ze od reki odda mi 10mln. Jak ? proste, umowilem sie z nim na xfire ze wystawie na aukcje kawaski z1000 za 9,997,0000$ . No i kupil za te sumke :D ale jestem happy ^^ hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to taką kasę można mieć nawet bez umawiania się z kimkolwiek. Wystarczy wystawić na aukcji wóz za dowolnie niebotyczną kwotę, jaka nam przyjdzie na myśl i czekać aż... nikt tego nie kupi (świr pomyślą, że tyle żąda, ale co tam). Po kilku dniach od wystawienia komputer niby sam kupuje ten wóz za tyle ile chciałeś. Można później zaszaleć, ale jak dla mnie mija się z celem. Ja wolę wymęczyć sobie te wszystkie pojazdy (teraz zbieram na Murcielago, co prawda zubożyłem się ostatnio dosyć mocno, bo kupiłem Corvettę i 3 motory, ale jakoś będzie), wypracować, szukając choćby transportów i przechodząc je idealnie, czy biorąc co lepsze wyścigi. Świadomość, że można bez wysiłku zdobyć najlepsze wozy, raczej odejmuje im splendoru. I czuj się potem dumny jadąc takim autem...

Tak poza tym - z chęcią zabrałbym się na następny zjazd, gdyby tylko odbył się w sobotę. Piątek nie pasuje mi, podobnie jak pewnie innym, ze względu na zakończenie roku (na imprezkę się wybieram ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:56, Liqid napisał:

Tak poza tym - z chęcią zabrałbym się na następny zjazd, gdyby tylko odbył się w sobotę.
Piątek nie pasuje mi, podobnie jak pewnie innym, ze względu na zakończenie roku (na imprezkę
się wybieram ;).

Spokojnie, w sobotę spotkanie będzie. Zastanawiamy się tylko nad porą, bo teraz wakacje więc można później zacząć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mysle, ze to nie byl komputer, tylko wlasnie inni ludzie, kupujacy sobie samochody tak o, bo widza, ze ktos inny potrzebuje kasy. Dlaczego? Otoz ostatnio chcialem w ten sposob sprzedac Kawasaki Z1000 i po tygodniu chyba czy wiecej dostalem wiadomosc, ze na moj pojazd nie znalazl sie zadne kupujacy i aukcja zostaje zlikwidowana.

PS. A co to za wydatki - Corvette i 3 motory? Motory po 10-30 k, Corvetta za 60 czy 70 chyba. To jest duzo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jeden fakt: dużo osób gra na kodach... w multi(!!!). Wystarczy spojrzeć na rekordy. Halo, Atari moglibyście pilnować serwerów swoich gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:54, mglu napisał:

dużo osób gra na kodach...

kodow do TDU nie ma, sa trainery. Niestety, ale tego to zadna gra przewidziec nie potrafi. Dlatego nie robie wyscigow w zajazdach. Scigam sie co najwyzej w bezposrednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2008 o 20:55, Kirabax napisał:

kodow do TDU nie ma, sa trainery. Niestety, ale tego to zadna gra przewidziec nie potrafi.
Dlatego nie robie wyscigow w zajazdach. Scigam sie co najwyzej w bezposrednich.


Kody, trainery... w sumie to samo (tylko w inny sposób się je "włącza"). Ale to psuje zabawę innym, uczciwym użytkownikom. W innej grze MMORPG (tak, TDU jest MMORPG) za takie coś oszust dostałby bana, a wynik zostałby skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem czesto sie z cziterami spotykam, wnerwia mnie to specjalnie w zajazdach. Atari slynie z tego, ze o innych graczy nie dba. Blizzard od razu zareagowywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając rekordy jakiejś prędkościówki zobaczyłem wynik wynoszący ok. 96k km/h. To wynik pochodził chyba z orbity okołoziemskiej i był robiony na statku Enterpreise, na napędzie organicznym (sprzężony metan z toalet daje odrzut). Tak czy siak szkoda na to patrzeć...

BTW - czas zacząć robić własne radio. Z 4 stacji 2 dało się słuchać (oczywiście "BOT" i "Sweet", obie fajne, ale nie ma wielu utworów, więc powoli zaczynają się przesłuchiwać),ta z klasyczną może i ujdzie, ale ja wolę jednak czegoś dynamicznego słuchać, gdy siedzę w supercarach, dobrze komponującego się z rykiem silnika; zaś tej ostatniej w ogóle nie słucham, jej techniawkowość mnie odrzuca. Rozumiem, że własnych stacji można zrobić też więcej niż 1?

BTW2 - da się jakoś ustawić, by za każdym razem po R-spawnie, czy graniu w wyścigach nie trzeba było się męczyć z uruchamianiem silnika wpierw? Jak dla mnie zbędny bajer.

fifomaniak - wiem, że nie dużo, ale mi się nie chce póki co robić za bardzo tych wyścigów, a raczej na freeridzie się rozbijać. A to 150k to już pół Lambo, więc nie tak mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:20, Liqid napisał:

BTW - czas zacząć robić własne radio. Z 4 stacji 2 dało się słuchać (oczywiście "BOT"
i "Sweet", obie fajne, ale nie ma wielu utworów, więc powoli zaczynają się przesłuchiwać),ta
z klasyczną może i ujdzie, ale ja wolę jednak czegoś dynamicznego słuchać, gdy siedzę
w supercarach, dobrze komponującego się z rykiem silnika; zaś tej ostatniej w ogóle nie
słucham, jej techniawkowość mnie odrzuca. Rozumiem, że własnych stacji można zrobić też
więcej niż 1?

Tak,da się więcej niż 1 radio.

Dnia 19.06.2008 o 21:20, Liqid napisał:

BTW2 - da się jakoś ustawić, by za każdym razem po R-spawnie, czy graniu w wyścigach
nie trzeba było się męczyć z uruchamianiem silnika wpierw? Jak dla mnie zbędny bajer.

Nie,nie da się tak zrobić.Trzeba włączyć sinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 k to trochę mniej niż jeden perfekcyjny transport.

BTW. Nie wyobrażam sobie jak w singlu zarabiałoby się kasę na bryki. Chyba trzeba by było milionerkę non-stop, albo tą krótką próbę prędkości. Ja najwięcej zarobiłem na handlu. Sprzedaż tunowanych Enzo za 1.3 miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować