Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 21:20, Liqid napisał:

BTW - czas zacząć robić własne radio. Z 4 stacji 2 dało się słuchać (oczywiście "BOT"
i "Sweet", obie fajne, ale nie ma wielu utworów, więc powoli zaczynają się przesłuchiwać),ta
z klasyczną może i ujdzie, ale ja wolę jednak czegoś dynamicznego słuchać, gdy siedzę
w supercarach, dobrze komponującego się z rykiem silnika; zaś tej ostatniej w ogóle nie
słucham, jej techniawkowość mnie odrzuca. Rozumiem, że własnych stacji można zrobić też
więcej niż 1?

Można zrobić 4 własne stacje, jednak w każdej tylko ok. 30 utworów. Dlatego wolę Winampa w tle i globalne klawisze obsługi i jest git :)

Dnia 19.06.2008 o 21:20, Liqid napisał:

BTW2 - da się jakoś ustawić, by za każdym razem po R-spawnie, czy graniu w wyścigach
nie trzeba było się męczyć z uruchamianiem silnika wpierw? Jak dla mnie zbędny bajer.

Szczerze - czasem respawnuje sie stojąc z wyłączonym silnikiem, a czasem jadac ok. 50 na godzine na 1 biegu i majac zaciagniety hamulec reczny. Od czego to zalezy? Pytaj Atari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że taki system ma swoje wady i zalety. Ja np. ustawiłem sobie start silnika na klawiszu "S". Mogę się zatrzymać, włączyć silnik, albo zaparkować sobie. Jednak czasem zdarza mi się, że przez pomyłkę wcisnę "S" podczas jazdy, wtedy trzeba się zatrzymać, odpalić znowu jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 23:44, Union Pacific napisał:

/.../ zdarza mi się, że przez pomyłkę wcisnę "S" podczas jazdy, wtedy trzeba się zatrzymać,
odpalić znowu jechać :P

To spróbuj wrzucić na luz i wtedy zgasić silnik :D
Jedziesz 200km/h z wyłączonym silnikiem i nie musisz się wtedy zatrzymywać, żeby go włączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 08:15, Union Pacific napisał:

Jeżdżę ostatnio na automacie :P

Na automacie jak sie postarasz też wrzucisz luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zawsze jadę na automat.Ale jak mam Hardcore-zawsze manual.Stwierdzam,że lepiej mi się jeździ na automacie,bo nie ma roboty ze zmianą biegów.A w wyścigu mogę się spóźnić na następny bieg i już po mnie.Na dobrą sprawę w automacie też możesz zmienić biegi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co 2 dni to trochę często, ale od przybytku głowa nie boli. Mam nadzieję, że jutro zgodnie z zasadami ruchu drogowego, nie będzie wjeżdżanie w d**ę bo mnie już to po prostu doprowadza do szału. A jak ktoś umyślnie mi się właduje, to biorę AK-a od Ravena i przyrzekam, że rozsmaruje ochotnika na ścianie. To tyle a propo wjeżdżania. A kiedy będą przewidziane jakieś weekendy wyścigowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekendy wyscigowe? Moze cos sie zorganizuje. A wjezdzanie w tylek oznacza koniec spotkania dla tego, ktory nie umie jezdzic. Trzeba ostrzej po prostu. Czuje, ze jutro moze byc mala rzez, jesli chodzi o dyskwalifikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też coś takiego wnerwia.Kilka osób jedzie bez zasad i ja też muszę odpuścić wolną jazdę,bo mnie odsadzą i mnie rozłączy.
A ja wam powiem to:dzięki mojemu netowi nie widzę płynnie jak jedziecie,tylko wasze auta u mnie są wyświetlanie po 5FPS.I po prostu nie wiem,czy w was wjadę,czy nie.Może tylko 2-3 osoby widzę jak jadą płynnie.Ale negocjacje w sprawie Neo 1MB/s trwają.Co do spotkania to nie wiem,ale powinienem być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 23:36, fifomaniak napisał:

Weekendy wyscigowe? Moze cos sie zorganizuje. A wjezdzanie w tylek oznacza koniec spotkania
dla tego, ktory nie umie jezdzic. Trzeba ostrzej po prostu. Czuje, ze jutro moze byc
mala rzez, jesli chodzi o dyskwalifikacje...


Cóż, a ja mam nadzieję, że będzie tego odwrotny skutek (zawsze można mieć nadzieje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 08:15, Union Pacific napisał:

Jeżdżę ostatnio na automacie :P


ty n00bie! :D <joke>

kiedys sprobowalem jezdzic na automacie i te wczesne zmiany biegow mnie dobijaly

(ford gt ma zakres obrotow do 6500 i zawsze krece do oporu, a automat zmienia bieg jak ledwo co do 6000 dochodzi, zenada :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 10:50, Zauri napisał:

(ford gt ma zakres obrotow do 6500 i zawsze krece do oporu, a automat zmienia bieg jak
ledwo co do 6000 dochodzi, zenada :P)


Tak tyle, że nie zawsze warto ciągnąć do odcięcia paliwa.
Po pierwsze można natrafić na samo odcięcie i już masz z 1 sekundę wolniej na przyspieszaniu.
Ważne jest też to gdzie silnik ma górny zakres momentu obrotowego, jak go miniesz tak czy siak wolniej przyspieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jeździłem z kolegą na HardCore z brakiem asysty i manualem na padzie Logitecha.Na 5 wyścigów Circuit(1 wyścig-jedno okrążenie toru)raz ze mną wygrał.Ścigaliśmy się Golfem,Chryslerem 300c,Alfą GT,jakimś Mercem z D i Lamborghini Murcielago.O dziwo najlepszy czas miałem Golfem a najgorszy w lambo:D.Golfem miałem czas 2:45 a Lambo 3:03.Kolega by mnie wyprzedził w lambo,a tuż przed metą się obrócił:D Ale był śmiech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Da sie jakoś wyłączyć tą wku**** lektorkę? Bo to skręć w prawo, na następnym skrzyżowaniu skreć w lewo. To mnie tak denerwuje ze nie wiem ;/ A i wiecie jak wlaczyc radio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radio wlaczasz klawiszem R i numerycznymi nawigujesz (do gory-glosniej, do dolu-ciszej, w prawo-nastepna stacja) oczywiscie mozesz sam sobie zrobic radio co jest opisane w FAQ motogames oraz w instrukcji gry.

co do tej lektorki to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować