Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 14:25, burczynski napisał:

Da sie jakoś wyłączyć tą wku**** lektorkę? Bo to skręć w prawo, na następnym skrzyżowaniu
skreć w lewo. To mnie tak denerwuje ze nie wiem ;/

Ino. Bodajże w opcjach dźwięku masz pozycję "GPS", tam po prostu wyciszasz głośność.

Dnia 21.06.2008 o 14:25, burczynski napisał:

A i wiecie jak wlaczyc radio? ;)

Klawisz "R". Później obsługujesz numeryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, większość wyścigów nie sprawia mi w tej grze problemu. Ale zdarzył się wyjątek ;) W dodatku to wyścig z amatora ... Wiem, żal.pl. Wyścig nosi nazwę "Pętla Branchu". Czasówka, dużo krętych zakrętów, w dodatku wskaźnik prowadzenia. Jaki samochód do tego najlepszy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ja też z tym miałem problem,dopiero ukończyłem ten wyścig,kiedy miałem Mistrza.
Najlepsze wozy do tego wyścigu to najszybsze wozy.Czyli klasa A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:20, pan m. napisał:

Wiem,ja też z tym miałem problem,dopiero ukończyłem ten wyścig,kiedy miałem Mistrza.
Najlepsze wozy do tego wyścigu to najszybsze wozy.Czyli klasa A.


nie tylko klasa A !! ja ten wyscig ukonczylem w murcielago, szybki, stabilny, naped na 4 kola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:20, pan m. napisał:

Wiem,ja też z tym miałem problem,dopiero ukończyłem ten wyścig,kiedy miałem Mistrza.
Najlepsze wozy do tego wyścigu to najszybsze wozy.Czyli klasa A.

Aha, więc widzę że nie jestem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze mape z zaznaczonymi wszystkimi misjami ? nalepiej aby byly to transporty pojazdow bo zostaly m tylko 3 i za cholere nie moge ich znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów jeździłem golfem,tak samo,tyle,że na klawie.I pierwszym razem miałem czas 2:40,a drugim 2:34.Trzecim tyle samo.A więc jeśli na dobrym padzie miałem 2:45 to jednak lepiej jeżdzę na klawie;)Ktoś się pośmiga na takie circuity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:45, pan m. napisał:

Znów jeździłem golfem,tak samo,tyle,że na klawie.I pierwszym razem miałem czas 2:40,a
drugim 2:34.Trzecim tyle samo.A więc jeśli na dobrym padzie miałem 2:45 to jednak lepiej
jeżdzę na klawie;)Ktoś się pośmiga na takie circuity?

Zgadzam się. Na padzie jakoś mi się nie wygodnie gra. Wolę jeździć na klawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:52, kolektor napisał:

Zgadzam się. Na padzie jakoś mi się nie wygodnie gra. Wolę jeździć na klawie ;)


Widocznie masz w sobie jakiś wrodzony masochizm :P . Gra na klawiaturze w samochodówki, lub zręcznościówki to dla mnie męczarnia. Z drugiej strony klawiatura ma teoretycznie najszybszy czas reakcji, ale wygoda sterowania jest daleka od ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 13:24, xDeuSx napisał:

Widocznie masz w sobie jakiś wrodzony masochizm :P . Gra na klawiaturze w samochodówki,
lub zręcznościówki to dla mnie męczarnia. Z drugiej strony klawiatura ma teoretycznie
najszybszy czas reakcji, ale wygoda sterowania jest daleka od ideału.

W zręcznościówki czy gry sportowe i owszem, gram na padzie. Ale w ścigałki jakoś się przekonać nie mogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata przyzwyczajen :P Wystarczylo, ze moja pierwsza platforma byla PSX. :P Gran Turismo 2 i wszystko jasne. Gdy mialem pada w naprawie, probowalem jezdzic na klawie. Da rade sie nauczyc, ale kontrola jest duzo mniejsza. Sprobujcie pojezdzic jakims mocniejszym samochodem bez wspomagan i na Hardcore. Nie macie szans. A na padzie dzieki analogowym galkom, co prawda nie bez problemow, ale da sie opanowac auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 17:38, Union Pacific napisał:

Ja natomiast gałkami kierować w ogóle nie potrafię :P


ja w dodatku mam tak ustawione:

lewa galka - skrecanie
prawa galka - gaz/hamulec

i wszystkoo analogowe :) no moze nie tak jak na kierze ale o niebo lepiej niz na klawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować