Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ja też już straciłem nadzieję."Nie w tej chwili" od CDP to dla mnie nigdy.Pozostaje czekać na TDU 2...
Kartę kredytową ma ciotka chrzestna i nie było by raczej problemu,ale ponoć po europejskiej bądź angielskiej wersji są jakieś błędy,więc wole nie ryzykować...Właśnie widać,jak Atari traktuje graczy.Jak mniejsze państwo,to już nas dyskryminują...żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, te błędy są praktycznie w multi niezauważalne. A język angielski? Gimnazjalista się spokojnie połapie. Ja jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:18, pan m. napisał:

Kartę kredytową ma ciotka chrzestna i nie było by raczej problemu,ale ponoć po europejskiej
bądź angielskiej wersji są jakieś błędy,więc wole nie ryzykować...Właśnie widać,jak Atari
traktuje graczy.Jak mniejsze państwo,to już nas dyskryminują...żal.

Nie bez znaczenia jest też pewnie fakt, że wydanie carpacka w cenie 50zł byłoby u nas absolutną głupotą (w sytuacji, gdy gra już dawno spadła do taniej serii i jest tańsza niż dodatek), bo osobiście na pewno bym nie kupił dla kilku nowych wózków. Do 20zł max, ale też wydaje się raczej drogo. I teraz kwestia czy ten interes okazałby się dla Atari opłacalny. Jak widać nie okazał się.

Ale miło, że CDP zainteresowało się sprawą i interweniowało gdzie trzeba. Przynajmniej wiemy konkrety, a nie domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, to co piszesz to sama prawda ale dla maniakow saamochodowych to jedyna opcja aby posmigac np. boskim ferrari f40. Ja tez sie chyba zdecyduje na kupno carpacka tylko trzeba czekac az kurs obu walut drastycznie spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:54, Alexx1 napisał:

Stronę temu, większość była przeciw zakupowi, jeden post, i większość się chyba skusi
xD.


1 post!! ale jaki wazny!!! odbierajacy mozliwosc pojscia do skleppu i zakupienia carpacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz duzo bardziej nie spadnie... 3.40 za Euro i 2.20 za Dolara to jest naprawde malo. Jak chcesz czekac jeszcze rok, to czekaj, ja jak znajde jakis sposob to kupie go. I tak nie gram praktycznie w nic innego, wiec 50 zl w ta czy w ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:10, Cubstone napisał:


> Niezły Jump na 2 focie ^^


Heh, dzięki:) Oczywiście chyba nie muszę dodawać, że to w hardcore mode robiłem? :P

A tak odnośnie Mega Carpacka w Polsce, to ja jestem raczej pesymistą w tej sprawie, chociaż
jeszcze przedwczoraj miałem jakieś nadzieje... Sądzę, że Atari po raz kolejny oleje fanów
TDU i zajmie się innymi, nowszymi tytułami, a nasza ścigałka odejdzie u nich w zapomnienie.
Miał być kolejny patch- nie ma. Uważam, że teraz zajmują się już raczej TDU 2, więc po
co mieliby sięgać wstecz, skoro niebawem (ekhem.. no nie wiem:)) ukaże się druga część
tej gry? Oczywiście wiem- cuda czasem się zdarzają i może państwo z CDP też ostro działają
w tym kierunku tak, że niebawem sprezentują nam nowego Packa. Jeśli tak by się stało,
ogromnie bym się ucieszył, ale teraz straciłem wszelką nadzieję. Amen.

tez jestem pesymista i nie wierzylem ze wyjdzie car pack PL. nawet nie wierze w to ze w tym roku wyjdzie tdu 2, a nawet nie wierze ze za rok wiec nie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:52, Union Pacific napisał:

No w każdym razie szkoda. A czy carpack z USA będzie współpracował z polską edycją z TS?

Będzie. Jedynie menu będzie po angielsku, podobnie jak dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy wie, dźwięki samochodów w TDU są marnej jakości ale od czego są fani... Podobnie sprawa ma się z drogami, czy samochodami. http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=638 jakby kogoś interesowały zmiany w TDU. ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=ffG4lKtYIAY a tutaj jak brzmi RS4 po zmianie dźwięku silnika. N''joy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zainstalowałem tego moda i przetestowałem go jak na razie na pięciu samochodach (RS4, Skyline, Vantage, F430, Gallardo) i jestem zadowolony. Silniki brzmią dużo lepiej niż w oryginale i niektóre to naprawdę symfonia dla ucha. Nie mogę się doczekać finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 08:06, Union Pacific napisał:

Co do dźwięków to mam jedno pytanie zanim zdecyduje się ściągnąć - poprawili dźwięk Maserati
3500GT i Gullwinga?

Erm, bardzo dobre pytanie prawdę mówiąc. Za bardzo za tymi samochodami nie przepadam i ciężko jest mi powiedzieć czy poprawili... Ale raczej tak. Raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:22, Zauri napisał:

dlaczego ja tego nie moge sciagnac ? pokazuje mi sie jakas notka i dsyla mnie na glowna strone forum :P

Klikając bezpośrednio na jeden z linków od razu powinno przenieść Cię do pobrania go. Takie zachowanie może być spowodowane tym, że klikasz w link od razu do pobrania go nie poprzez forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować