Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Wystarczy wcześniejsze strony przejrzeć.Jak widać,ostatnie spotkanie się nie udało,bo tylko były ponoć 2 osoby.Mnie też już dawno nie było na żadnym spotkaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, oczywiście że się stęskniliśmy wszyscy :P Spotkania co 2 dni raczej odbywają się regularnie, ostatnio tylko nie wypaliło, bo sporo ludzi (w tym ja też, przepraszam xD) gdzieś powyjeżdżało. Ale niedługo już powinno wszystko do normy wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 08:39, pan m. napisał:

Wystarczy wcześniejsze strony przejrzeć.Jak widać,ostatnie spotkanie się nie udało,bo
tylko były ponoć 2 osoby.Mnie też już dawno nie było na żadnym spotkaniu:(


Były 2, a trzeciej (mnie) się nie chciało do gry wejść, bo zobaczyłem że nikogo i tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że są chętnie do ewentualnego spotkanie. Okej, to w takim razie dzisiaj o 20:30 pod klubem. Nieoficjalne spotkanie dlatego nie ma ograniczeń co do pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:45, Michał Raven napisał:

Dobra, widzę że są chętnie do ewentualnego spotkanie. Okej, to w takim razie dzisiaj
o 20:30 pod klubem. Nieoficjalne spotkanie dlatego nie ma ograniczeń co do pojazdów.


a zgodnie z przepisami ? z wlaczonym HC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 12:38, Zauri napisał:

a zgodnie z przepisami ? z wlaczonym HC ??

Zgodnie z przepisami? Hmm, znając życie będę smsował więc ciężko będzie mi jeździć. :P Więc pozostajemy przy HC, chociaż wątpię aby ktoś były szalony i wziął Guilwinga etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:15, Alexx1 napisał:

Może jednak bez HC?

Szczerze? Mi to jest obojętne. Mnie nie obchodzi czy będzie HC czy nie. Czy weźmie ktoś MC12 czy Nissana 350Z. Ważne żeby była frajda. ;)
Inaczej ujmując - róbcie co chcecie, mnie w to nie mieszajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem komp wrócił z serwisu podłączam kierownice i odpalam TDU i kierownica nie dziala opcje ok wszystko ok.........
No to lookam czy jest sterownik a tego dziada nie ma no to ja instaluje, podłączm kierownik i wyskakuje że nieznane urządzenie czy coś takiego.......... patrze do panelu sterownia-kontrolery gier a tego sterownika nie ma co robić>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 20:50, Adamo 55 napisał:

Mam problem komp wrócił z serwisu podłączam kierownice i odpalam TDU i kierownica nie
dziala opcje ok wszystko ok.........
No to lookam czy jest sterownik a tego dziada nie ma no to ja instaluje, podłączm kierownik
i wyskakuje że nieznane urządzenie czy coś takiego.......... patrze do panelu sterownia-kontrolery
gier a tego sterownika nie ma co robić>?

bo nie ta kolejność.. ;) Najpierw sprawdż czy driver kiery jest czy nie ,jak jest to usuń (Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń Programy) ,wył. kompa ,odłącz kierę... ,teraz wł. kompa ,podłącz kierę i DOPIERO TERAZ instalij sterownik do niej ! Po tej instalacji zrestartuj kompa ,po uruchomieniu "wchodzisz" w Panel Sterowania -> System ->Sprzęt -> Urządzenia Interfejsu HID ... i tam "klikasz" na "swoją" kierę by ją włączyć... I sprawdzasz jak działa w Panelu Sterowania -> Kontrolery gier. I git !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co mówisz bo w instrukcji pisze żeby nie podłączać kierę przed instalowaniem sterowników.
I lipa bo nie ma żadnego dodawania sprzętu jak podłączam tą głupią kierę ;/
I ja w tym "sprzęcie" nie mam urządzeń hid żadnych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do tej gry z kierownicą... to jest to, gra mi się lepiej chyba nawet niż w GRID. Profil jednak stworzyłem sobie jednak tylko do gry samemu, bo niegdyś z internetowym miałem spore problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluje te sterowniki i nic........... nadal w mendżerze urządzeń-nieznane urządzenie.
No i co robić przed oddaniem kompa do serwisu było wszystko ok w kontrolerach gier była ta kierownica speed linka (ta sama co na gram.pl 2in1) a teraz nawet nie ma jak tego użyć i nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:56, Adamo 55 napisał:

/.../


To może zgłoś się do pomocy technicznej. A tak wogule to sprawdzałeś, czy kiera działa na sterownikach windowsowych? Ja mam Media Techa i nie muszę oryginalnych sterów instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:56, Adamo 55 napisał:

Instaluje te sterowniki i nic........... nadal w mendżerze urządzeń-nieznane urządzenie.
No i co robić przed oddaniem kompa do serwisu było wszystko ok w kontrolerach gier była
ta kierownica speed linka (ta sama co na gram.pl 2in1) a teraz nawet nie ma jak tego
użyć i nie wiem co zrobić.

Jeśli piszesz ,że masz SpeedLinka 2in1 to znaczy SL-6696 ? Jeśli tak to ja mam "bliżniaczy" SL-6695 (tylko do PC) i u mnie w instrukcji jest by postąpić w kolejności : podłączyć podstawę z pedałami do korpusu kierownicy ,podłączyć zasilacz, następnie kabel USB , .. i DOPIERO instalować sterowniki ! Po tym OBOWIĄZKOWO zrestartować komputer ! Po uruchomieniu w Menedrzeże urządzeń szukasz zainstalowanej kierownicy w "Urządzenia interfejsu HID" gdzie powinny być zainstalowane np. joysticki jak ja mam tam wpis: Logitech Force 3D Pro USB ,czy jak mam tą kierownicę -wpis: SL-6695 USB Power Feedback Leather Wheel .i jeśli jest z "czerwonym krzyżykiem" to trzeba "kliknąć" by włączyć ! ...a jak ma się tam inne kontrolery np. joystick to trzeba "kliknąć" by wyłączyć ;) Po tym pojawiłmi się pasek ,że nastąpiły zmiany i by ZOSTAŁY WPROWADZONE trzeba zrestartować komputer ! Po uruchomieniu w Panelu sterowania -> Kontrolery gier , MUSI być ta kierownica !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w instrukcji pisze zeby nie podlaczac kierownicy przed instalowaniem sterownika. No ale zrobilem tak jest sterownik pisze OK ale kierownica nie dziala no dzialala przez kilka min.........
mam SL+6682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:04, Adamo 55 napisał:

U mnie w instrukcji pisze zeby nie podlaczac kierownicy przed instalowaniem sterownika.
No ale zrobilem tak jest sterownik pisze OK ale kierownica nie dziala no dzialala przez
kilka min.........
mam SL+6682

Może serwis zaktualizował ci Windows z SP2 do SP3 a sterownik co masz do tej kierownicy nie bardzo kompatybilny z SP3 ? Spróbuj "ściągbąć" być może nowszy ze strony producenta www.speed-link.com .
A tak wogóle to ten SL-6682 z tego co widzę na np. www.znak.pl to kosztuje 82 zeta ...,więc nie jest to za rewelka ;) . Zobacz u nich model SL-6697 (nowszy od mojej SL-6695 ,ale wg mnie taki sam?) i jest rewelacyjny ,bo z Force Feedback ,skórzanym kołem,14-przyciskami i 2-manetkami ,w cenie niezbyt wygórowanej jak na "to co ma" : 221 zeta !
ps. jedynie nie wiedzieć czemu ten FF nie działa w TDU (choć w grze jest możliwość FF) ,ale inne ścigałki :GTR2,RACE07,NFS MW,Richard Burns Rally,TOCA3,Colin DIRT,Race Driver GRID - w nich REWELACJA !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować