Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 14:25, yahoou napisał:

taaaaa... jak wsiadasz do normalnego samochodu to tez prawa noga na gaz a lewa na hamulec?


No ba. Tylko jakbyś nie zauważył ;) przy jeździe normalnym samochodem, niestety, trzeba płacić rachunki za benzynę i inne takie, przez co trzymanie silnika na wysokich obrotach nie bardzo ma sens ;p A w TDU się przydaje do szybszego pokonywania zakrętów czy przy przepchaniu się z innymi kierowcami.

No i jakby nie patrzeć, po rzeczywistych drogach jazda z prędkościami osiąganymi w TDU to nawet nie byłaby głupota, co skrajny kretynizm, więc nic dziwnego, że inaczej się w tych przypadkach wykorzystuje samochód. A o takich "malutkich" różnicach, jak to że TDU to tylko gra nie warto nawet wspominać ;p

Dnia 09.09.2008 o 14:25, yahoou napisał:

ok wiem... jest taka technika jazdy... ale moim zdaniem i tak ma to w TDU znaczenie marginalne...


Niemniej pozawala na osiągniecie lepszych czasów, bo hamowanie przez obniżenie do zera gazu, a dopiero później włączenie hamulca daje nieporównywalnie gorsze rezultaty. Nawet w TDU, bo przy jego fizyce najbardziej efektywną metodą pokonywania zakrętów jest poślizg, a tego bez osobnego sterowania hamulcem i gazem nie da się dobrze kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że skoki są w porządku bo to jest masakra. Co z tego, że przy 150 nie polatam, skoro wolę jechać 300, a wtedy to lecę dalej niż Małysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi te skoki nie przeszkadzają, bo jest zabawa nie lada. A tak jak się patrze po waszych wypowiedziach to powiem jedno - TDU to nie symulator a zręcznościówka/wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 metrów? wez drugiego kolesia i zmierz to sobie. Zeby leciec 500 m, przy predkosci 300 km/h musialbys leciec ok. 6 sekund. Przepraszam bardzo, pokaz mi, gdzie tak sie lata w TDU. Poza tym wez auto, rozpedz sie na taka gorke 300 km/h i wylec. Zaklad, ze niewiele bedzie sie twoj wynik roznic od tego z TDU? Zgadzam sie, ze za duzo tych lotow w TDU, ale to wina drog o malej ilosci wielokatow, a nie fizyki gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa to super :] Chciałem sprawdzić czy jak na moją konfigurację opłaca się kupować grę. Ale głupote zrobili nie wypuszczając demo, stracili potencjalnego klienta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, drugi bot mi podpowiedzial - pamietasz wypadek Zientarskiego? Mala hopka, nie taka gigantyczna gora jak w TDU, 150-200 km/h (czy ile tam bylo, raczej nie wiecej) i juz stracil kontakt z ziemia. To byla mala hopka i predkosc 2 razy mniejsza niz w TDU zazwyczaj. Widzisz, o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:51, 143872 napisał:

Taa to super :] Chciałem sprawdzić czy jak na moją konfigurację opłaca się kupować grę.
Ale głupote zrobili nie wypuszczając demo, stracili potencjalnego klienta :]

Może podaj konfigurację swojego kompa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2600+ 1,83ghz, 512 + 256 RAM Radeon HD 2600pro. Ale ja na konfiguracje nie patrze bo to i tak różnie bywa dlatego chciałem się przekonać jak to wygląda w prkatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:56, 143872 napisał:

Sempron 2600+ 1,83ghz, 512 + 256 RAM Radeon HD 2600pro. Ale ja na konfiguracje nie patrze
bo to i tak różnie bywa dlatego chciałem się przekonać jak to wygląda w prkatyce.

Sempron - za wolny, to raz, a dwa za mało pamięci RAM. Grafa jeszcze przejdzie, mój kumpel ma taką i gra spokojnie w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bot, ja mam Semprona i daje rade, jak mi karta fochow nie strzela. Tylko ze 2800+ i z OC. Ten proc jest krecony? Jesli tak to z ilu? Na 768 Ramu daje rade, ja gralem na 512, tylko ze wtedy musisz miec porzadek na dysku, najlepiej osobna partycje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakład, bardzo proszę. Może jakiś link z rekordem świata w skoku samochodem? Zresztą TDU bliżej do arcade niż do symulatora to o czym tu gadać. Branoc.

20080909204920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to jest samochod na photo. Great. Wiesz, ile razy lzejszy jest motor od auta? Nie? To Ci powiem - 6,7 razy, w niektorych przypadkach wiecej. Mniejsza masa - mniejsza sila przyciagania - dluzszy lot. Simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować