Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 18:57, RazorBMW napisał:

O_o Niewielka część? Nie. Większość wyników w zajeździe robiona jest przez cheaterów.
Sam wiem, bo długo się męczyłem z tym wyzwaniem wygrania 2 wyścigów w zajazdach...


Ja też się męczyłem, ale to nie z tego powodu, że jest dużo cheaterów, tylko jest dużo lepszych graczy ode mnie i często mnie pobijali.

PS. Poza tym to kiedy wyzwanie jest zrobione przez cheatera widać to od razu po wyniku typu 0,04 s lub 3000 km/h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w grze można ustawić własną ścieżkę audio. Według instrukcji wystarczy skopiować skrót playlisty do folderu Moje Dokumenty/.../Radio. U mnie takiego folderu w ogóle nie było. Gdy go zrobiłem i wrzuciłem skrót do playlisty i tak nie działa. Jak to zrobić? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W folderze Radio musi byc jeszcze jeden folder o byle jakiej nazwie. Tam wrzuc skrot do playlisty i bedzie dzialac. Tylko niech ta playliosta nie bedzie za dluga, do 20-25 utworow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówicie o playlistach, to mam pytanie. W jakim formacie ma być playlista, bo gdy wrzucam taki jak w instrukcji (*.m3u) to nie działa. Playlista tez ma byc w *.mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, mam taki problem. Nie grałem troche w TDU, ostatnio odpalam ... i nie moge odpalic. Gra albo wiesza sie podczas ładowania domu, albo po wyborze samochodu i wyjechaniu z chaty. Nie dzieje sie kompletnie nic, zadnych błędów, nic ! macie jakas rade ? Czy reinstalla próbowac odrazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda, ale kto by o tym wiedział (prawdopodobieństwo, że ktoś na to wpadnie jest takie same jak to, że ktoś wejdzie na swoje konto i kliknie na pomoc- czyli małe). Ja wolałbym link bezpośredni do problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, aut dodatkowych (czyli tych z carpacka, Nissan i RS4 tez sie do nich zaliczaja) nie da sie wystawic na aukcje, mozesz tylko sprzedac je komputerowi za 1/2 ceny kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 22:04, Zauri napisał:

przewidujecie jakies spotkanie ? w najblizszym czasie ?


Szkoła się na dobre zaczęła, to będzie ciężko, chociaż ja mimo wszystko mam sporo czasu na granie i chętnie bym trochę pojeździł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:47, alfega vokov napisał:

Jeżeli macie jakieś plany bardzo bym prosił aby byłą jakaś informacja w najbliższym czasie
(kupiłem niedawno TDU i przydałoby się z kimś przejechać).


Też bym się chętnie z kimś przejechał, bo zaczynam się bawić po sieci ;) A zresztą Alfega - mogę się z tobą teraz przejachać ;) Podaj tylko nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować