Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 21:10, Alexx1 napisał:

zresztą co mnie obchodzą rankingi, liczy się fun.


Dokładnie, też wychodze z takiego założenia ;] Wprawdzie czasami sie wkurzam jak wchodze do domu, bo już ponad rok mi sie wyświetla piekny napis 99%, ale na szczęscie tylko "czasami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludków, którzy mają megapack. Czy u was też McLaren F1 GT ma skopany model? Gdy patrzę do tyłu z kabiny widzę jezdnię przez źle wykonany model. Czy to tylko u mnie? Może jest gdzieś na necie poprawiony model do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 10:40, Splocky napisał:

Pytanie do ludków, którzy mają megapack. Czy u was też McLaren F1 GT ma skopany model?

Tak, niestety F1 GT ma skopany model, gdy odwracasz się do tyłu.
Poza tym Murcielago Roadster ma zwalony prędkościomierz w kabinie. Trochę za dużo km/h wskazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:08, Michał Raven napisał:

Tak, niestety F1 GT ma skopany model, gdy odwracasz się do tyłu.


Ciekawe, że gdy oglądałem pojazd w salonie i włączyłem widok wsteczny, to wyświetlił się on poprawnie. Myślałem, że być może jest to wina moich ustawień pozycji za kierownicą, ale po ich zmianie sytuacja nie uległa poprawie.

Dnia 28.11.2008 o 14:08, Michał Raven napisał:

Poza tym Murcielago Roadster ma zwalony prędkościomierz w kabinie. Trochę za dużo km/h
wskazuje...


Nie znam czegoś takiego, jak Murcielago. Znam Murciżlago! :D
Serio, to chyba większość bryk ma niepoprawnie skalibrowane prędkościomierze w kabinie. Nawet nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:10, Tomefo napisał:

No ja mam TDU bez carpacka(narazie:)) i zauważyłem, że w Gallardo SE widok do tyłu też
jest dziwny ;(.

Wiem, Gallardo to moje ulubione autko (jak narazie) i patrze jakieś to takie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to lubię wszystkie autka. Najprzyjemniej mi się jeździ klasykami i amerykańskimi. Mam nawet klub z kumplami dla miłośników muscle cars. A w McLarenach nawet nie patrze do tyłu z wnętrza, bo i tak trudno coś dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:19, donard napisał:

a ja nie mam carpacka .i niestety nie bede przez to.


ale w paczu 1.66a masz przecie 2 auta z cp :)
skyline oraz audi rs4 :)) nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po wczorajszym spotkaniu :)?
Według mnie było sympatycznie, aczkolwiek nasuwa mi się jeden wniosek: NIGDY nie próbuj ścigać się amerykańskim szajsem po serpentynach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:36, R3play napisał:

Jak wrażenia po wczorajszym spotkaniu :)?

To było jakieś? Ja pamiętam tylko, że wszyscy bez słowa poznikali i zostałem tylko ja z jednym koleżką.

Moja ksywka to: porcupinetrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi straciłem profil mianowicie poprzez kliknięcie nowa gra ;/

Czy jest sposób odzyskania go? Bo miałem już prawie mistrza, fajne samochody, domy, no i poprzechodzone wyścigi, i nie chce mi się zabardzo od nowa grać, bo na poprzednim profilu już miałem ponad 40 aut w tym prawie wszystkie klasyki ;] kolekcje ferrari, lambo itp. Na tym profilu już się zbliżałem do tego poziomu, ale znów ktoś klikną nowa gra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować