Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 14:59, fifomaniak napisał:

Zobacz w folderze z savem, przekopiuj pliki z "playersave2" do "playersave". O ile masz
taki folder, bo ja tak, ale nie wiem czy to normalne.



Normalne, normalne ;p Jednak będe mocno zdziwiony jeśli to pomoże, kiedyś tak robiłem i nic nie dało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:09, fifomaniak napisał:

Może pomoże, może nie. Albo ew. usuń folder "playersave". Ale tylko do kosza (w razie
czego). A "playersave2" zostaw.


Nie pomogło ;/, nie ma innych sposobów?

A może dałobysie z jednego profilu sava na drugi przerzucić bez zmiany nicku i dalej grać przez neta, może ktoś ma profil, z 40% zbędny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogę się połączyć z serwerem. Na starym systemie nie było kłopotów, ale od czasu reinstalacji nie mogę się połączyć. Przed reinstalacją gra działała na kluczu z wersji podstawowej i na kluczu do megapack''a z wersji GOLD, którą niedawno nabyłem. Wczoraj zainstalowałem grę używając już nowego klucza. Przeczytałem, że konto przypisuje się do klucza, więc usunąłem je, ale bez skutku. Dziś próbowałem połączyć się używając starego klucza, który wczoraj jeszcze działał. Bez skutku. Jestem co prawda za routerem, ale nie zmieniałem żadnych ustawień, więc nie wiem, dlaczego nagle miałby mnie blokować. Firewall w Windowsie ma zrobiony wyjątek dla TDU. Czegoś jeszcze powinienem spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że takich, jak ja jest więcej. Co więcej problem nie występuje w przypadku zainstalowania wersji podstawowej. Dopiero po zainstalowaniu megapacka gra przestaje się łączyć. Zważywszy na skalę problemu liczyłbym na wsparcie CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko:
Słyszałem, że ludzie podmieniają samochody w TDU (Igorn55 mówił o podmianie Ferrari 288 GTO na Daytone).
Czy ktoś byłby łaskawy podać link do strony z tymi samochodami i ewentualny opis procesu zamiany samochodów?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kx22

Jak powiedział kolega powyżej pozostaje tylko podmiana plików i zrezygnowanie z jakiegoś auta lub jego tuning. Polecam również nowe tekstury dróg. Poniżej masz kilka linków odnośnie tematu.

http://www.tdu.com.pl:81/forum/viewforum.php?f=98
http://www.tdu.com.pl:81/forum/viewtopic.php?f=4&t=6472&start=0
http://tdu.net.ru/forum/2-2299-1#138180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:48, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanie. Gdzie się zapisują dane gracza podczas gry on-line. Na komputerze
czy na serwerach?


Na serwerze zapisuje się tylko lista znajomych a cała reszta trafia na save''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzałem kupić sobie Test Drive w platynowej edycji, ale jak widzę występują jakieś problemy po zainstalowaniu car packa... Nic nie da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 19:18, Bartkula napisał:

Zamierzałem kupić sobie Test Drive w platynowej edycji, ale jak widzę występują jakieś
problemy po zainstalowaniu car packa... Nic nie da się zrobić?


Możesz jaśniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:22, Bartkula napisał:

> Możesz jaśniej??
No post nr 10845 od Splocky


Wejdź w dane aplikacji i folder z TDU. Usuń plik cdkey czy coś w tym stylu, po czym wklikaj cd key jeszcze raz. Ten od mega pack''a można wpisać włączając pewien plik w folderze z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować