Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ja nie kupię tej gry aż do czasu kiedy się przekonam jaki jest model jazdy itp... Czyli bez demka ani rusz (chyba że coś mi się odmieni :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie demko ma małe szanse na pojawienie się ... chyba, że stanie się to już sporo po premierze. W końcu jak już ktoś wspomniał na rozreklamowanie gry wydali kupe kasy napewno, a zrobienie z takiej obszernej gry demka nie będzie łatwe ani szybkie. Ale trzeba być dobrej myśli ! Jak dla mnie to dema każdej gry powinny się ukazywać bo też nie przepadam za kupieniem czegoś w co nie grałem ... choć i od tej reguły są odstępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra chodzi plynnie z AAx2 , 4 juz skacze, a z HDR niegrywalna , full detale ok :)
motyw z domem rzeczywiscie kipski... grafika otoczenia jak chmury itp. tez pozostawia wiele do zyczenia..
jednak i tak o wiele lepsze to niz kolejny NFS....
czekam za to na nowego colina , ktory bedzie powalal fizyka grafika i grywalnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:51, Mlody napisał:

czekam za to na nowego colina , ktory bedzie powalal fizyka grafika i grywalnoscia :)


Ja też, ale ciekawe jak bardzo będzie powalał wymaganiami :-) Ale z drugiej strony wole już aby nowe gry powalały wymaganiami niż z pięknych obietnic wychodziły maszkary... poczekamy zobaczymy.

Ps. Mógłbys napisać na jakim sprzęcie grasz w TDU ? Thx z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w CD-Action, TDU jest (a raczej będzie) najlepszą samochodówką dostępną na PC...Wymagania ma niewielkie (wdlg. mnie) w stosunku do tego co oferuje... Co do dema, to powinno być, bo skoro udało się zrobić demo Just Cause`a, to i z tym nie powinno być większego problemu. Jeśli będzie demo i mi się spodoba (a wszystko na to wskazuje) to kupuje na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:29, Mikex napisał:

Co do dema, to
powinno być, bo skoro udało się zrobić demo Just Cause`a, to i z tym nie powinno być większego
problemu. Jeśli będzie demo i mi się spodoba (a wszystko na to wskazuje) to kupuje na 100%.


Oby było, pomoże wielu osobom podjąć właściwą dla nich decyzję, nie będą zmuszeni kupować gry w ciemno.
Ja zapraszam spragnionych graficznej strony gry (wiadomo gdzie) aby obejrzeć pierwszą część galerii samochodów TDU.

Szkoda, że ani widu, ani słychu na temat EK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:33, Idzikowski6 napisał:

> Co do dema, to
> powinno być, bo skoro udało się zrobić demo Just Cause`a, to i z tym nie powinno być większego

> problemu. Jeśli będzie demo i mi się spodoba (a wszystko na to wskazuje) to kupuje na
100%.

Oby było, pomoże wielu osobom podjąć właściwą dla nich decyzję, nie będą zmuszeni kupować gry
w ciemno.
Ja zapraszam spragnionych graficznej strony gry (wiadomo gdzie) aby obejrzeć pierwszą część
galerii samochodów TDU.

Szkoda, że ani widu, ani słychu na temat EK ;/



Zgadzam się co do EK...Mogliby dać w niej miniaturowy model Ferrari, czy innego Aston Martina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie kusi by kupić tą grę nie zrobię tego aż nie zagram w demo albo nie przetestuje jej u kolegi, mam nadzieje że wyjdzie demo powinno na nim zależeć wydawcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:17, Mistrz Qui Din napisał:

Coś mnie kusi by kupić tą grę nie zrobię tego aż nie zagram w demo albo nie przetestuje jej
u kolegi, mam nadzieje że wyjdzie demo powinno na nim zależeć wydawcy gry.


Zamiast dema wyszła ogólno dostępna beta i wątpie by dali jeszcze demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:51, Mikex napisał:

Mam pytanie...TDU posiada tryb single i multi? J


Tak, ale gra się przez neta i są odpowiednio zaznaczone wyścigi czy są sieciowe czy z kompem (tak czytałem)

citekmaniak: a może wiesz z kąd można pobrać tą betę (oczywiście legalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:45, ProChaoS napisał:

Bety już nie można ściągnąć. Skończyły się klucze, które rozdawał serwis fileplanet.com


No a ja się nie załapałem :( Oby te demko wyszło bo nie mam zamiaru kupywać czegos nie sprawdzonego wcześniej przeze mnie (może np. nie podaobać mi się model jazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 16:37, Mikex napisał:

Zgadzam się co do EK...Mogliby dać w niej miniaturowy model Ferrari, czy innego Aston Martina:P


Dokładnie o tym samym myślałem, ale jakiś taki porządny, wykonany z metalu i dobrze odwzorowany! To byłoby bardzo fajne ... jeszcze na podstawce z podpisem TDU :)

Dnia 04.02.2007 o 16:37, Mikex napisał:

ale gra się przez neta i są odpowiednio zaznaczone wyścigi czy są sieciowe czy z kompem


Gra się przez neta, ale są misje multi i singel player, ponadto prócz ustawionych fabrycznie wyścigów, każdy może dowolnie skonfigurować i stworzyć swój własny wyścig z nagrodą lub bez. Opcje prawie nieskończone są. Można ustalać także klasy pojazdów, trasy, rodzaje wyścigów i dodatkowe utrudnienia jak np. przegrana w przypadku zbyt dużej ilości wypadnięć z trasy itd. Wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:59, Adamzzz napisał:

> > A ja nie mam zamiaru kupować kota w worku. Albo demo, albo nie kupię!
>
> Nie wiesz co tracisz ;] Takiej gry jeszcze na PC nie było. To nie są takie normalne wyścigi.

> Gra ma na prawdę styl. A większości produkcji tego brakuje. Vide: Carbon itp.

Miejmy nadzieję, chociaż mój sprzęt i tak tego nie pociągnie...

[off -> i tak Cię nienawidzę]


Beta TDU pomimo wymagań jest warta zagrania, szkoda że czas testów trwał tak krótko. Kolejnym krokiem możliwości zagrania, będzie demo lub kupno na x360 co osobiście polecam.


Adamzzz myślę, że Twoja wypowiedź o nienawiści jest bardzo nie na miejscu i łamie regulamin. Takie rzeczy to można sobie na GG wyjaśnić (względnie na priv na IRC) ale żeby tak na forum ogólnym, to tylko źle świadczy o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak nie wyjdzie demo to zajebi$(!$!! Na beta-testy się nie załapałem, więc będę czekał na wasze komentarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:56, Mikex napisał:

Kurcze, jak nie wyjdzie demo to zajebi$(!$!! Na beta-testy się nie załapałem, więc będę czekał
na wasze komentarze....


Jeśli chcesz poczytać o grze i pooglądać screeny (i to sporo) to zapraszam oczywiście do siebie na gramsajt, znajdziesz może coś co się zaciekawi w związku z TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatni dzień testów dodam swoje ostatnie fotki z bety. Ostatnio jeżdżę Fordem GT, który jest fajny i taki Clarksonowaty;). Jedna rzecz mnie zastanawia: czy sejwy z bety będą działać na finalnej wersji, bo jakoś nie będę miał ochoty nadrabiać 40% gry...;/

20070204192221

20070204192235

20070204192251

20070204192305

20070204192317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować