Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 17:16, Michał Raven napisał:

Jeśli gra nie znajduje żadnego profilu na dysku systemowym należy utworzyć nowy profil.

Jeśli użyjesz tego samego nicku i hasła, profil sam się stworzy na dysku. ;) Tyle tylko, że nie będzie w nim żadnych save''ów i pozostaję nowa gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, gdybyś pomyślał o odzyskiwaniu plików odrazu po formacie i postawieniu systemu, to może i byłaby szansa odzyskać te sejwy przy pomocy specjalnych programów. Jeśli jednak zainstalowałeś już TDU (a sądzę, że kilka innych programów też to szanse mocno zmalały. Jesli bardzo chcesz spróbować odzyskać jakieś dane to odsyłam do Google pod hasło "odzyskiwanie danych po formacie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:36, igorn55 napisał:

ehh, gdybyś pomyślał o odzyskiwaniu plików odrazu po formacie i postawieniu systemu,
to może i byłaby szansa odzyskać te sejwy przy pomocy specjalnych programów. Jeśli jednak
zainstalowałeś już TDU (a sądzę, że kilka innych programów też to szanse mocno zmalały.
Jesli bardzo chcesz spróbować odzyskać jakieś dane to odsyłam do Google pod hasło "odzyskiwanie
danych po formacie".

eee tam. Tylko 8 wozów, 2 garaże, 500 tys. $. I kilka osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:02, zajacisko napisał:

eee tam. Tylko 8 wozów, 2 garaże, 500 tys. $. I kilka osiągnięć.


to w sumie nie masz za bardzo czego zalowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Gdzie mogę ulepszyć/stuningować moje Lamborghini Gallardo i Pagani Zonde? Znalazłem jeden z zakładów tuningowych, ale ten jest tylko dla pozostałych aut europejskich. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:44, mokra skarpeta napisał:

Witam. Mam pytanko. Gdzie mogę ulepszyć/stuningować moje Lamborghini Gallardo i Pagani
Zonde? Znalazłem jeden z zakładów tuningowych, ale ten jest tylko dla pozostałych aut
europejskich. Z góry dzięki za pomoc.

Musisz po prostu znaleźć odpowiedni warsztat tuningowy na wyspie. Jest ich kilka, do różnych rodzajów aut.
Ten do Lamborghini (i innych włoskich aut) jest na południowo - wschodnim końcu wyspy. Niedaleko jest jeszcze warsztat do tuningu aut niemieckich.
Szerokiej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 20:53, kulfonito napisał:

Witam Chlopaki ^^ Jest ktoś chętny, zeby jutro wieczorkiem spotkać się i pojeździć razem
po wyspie? :)


czemu nie :) napisz do mnie na xfire (dm47pl) jutro powinienem w godzinach wieczornych miec dostep do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:35, kulfonito napisał:

Jednego juz mamy ;) Ktoś jeszcze chetny? :)


Ja gram, tyle że dzisiaj... wiem, że o 16 będzie relacja w HSTV, więc po niej chyba, bede gral... jutro nie dam rady :(
W razie czego xfire -> razorbmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pobieralem extreme... taki byl zalecany na stronie motogames.gram.pl, z reszta niektore dzieki wg mmnie byly calkowicie nietrafione :P a czytalem gdzies, ze przy CP sa problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:24, Zauri napisał:

ja pobieralem extreme... taki byl zalecany na stronie motogames.gram.pl, z reszta niektore
dzieki wg mmnie byly calkowicie nietrafione :P a czytalem gdzies, ze przy CP sa problemy...


Ja tam mam carpacka i z SoundModem nie mam problemów, z tym że wywalało mnie w salonie Spykera-Koeniggsegga, ale podmieniłem z powrotem 2 dźwięki od nowych Spykerów i już chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:12, Ecko09 napisał:

Grając na multi można ścigać się tylko z botami?


Możesz ścigać się z innymi graczami czy to po mrugnięciu światłami i wcześniejszym ustaleniu stawki lub spotykając się z kimś w "stałych" wyścigach, do których można zawsze wejść i utworzyć serwer.

Boty w multi nie są przewidziane chyba, że w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja se robisz? Można z "botami" (wyzwania dla pojedyńczego gracza), a można też z innymi graczami, ale trzeba poszukać kogoś chętnego do ścigania. Samo sobiście się nie ścigałem w innymi, bo chcę zrobić wszystkie wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie trochę teoretyczne, otóż zauważyłem, iż pewien Lexus (i ogólnie chyba Lexusy) mają obroty podane w KW. Cóż to może oznaczać? Bo chyba nie kilowaty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:55, KAROLMACIEJ napisał:

Ja mam takie pytanie trochę teoretyczne, otóż zauważyłem, iż pewien Lexus (i ogólnie
chyba Lexusy) mają obroty podane w KW. Cóż to może oznaczać? Bo chyba nie kilowaty? :P

GS to hybryda w końcu, prawda? :P To dlatego, bo i tak jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować