Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ja mam pytanie: kiedy zakładałem profil, nie zaznaczyłem, że chcę grać online. Czy mogę w jakiś sposób zacząć grać online, nie tracąc przy okazji zapisanej gry, ani bez tworzenia nowego profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:42, RaXX napisał:

Ja mam pytanie: kiedy zakładałem profil, nie zaznaczyłem, że chcę grać online. Czy mogę
w jakiś sposób zacząć grać online, nie tracąc przy okazji zapisanej gry, ani bez tworzenia
nowego profilu?

Przypięty post, w FAQ masz odpowiedź. ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:42, RaXX napisał:

Ja mam pytanie: kiedy zakładałem profil, nie zaznaczyłem, że chcę grać online. Czy mogę
w jakiś sposób zacząć grać online, nie tracąc przy okazji zapisanej gry, ani bez tworzenia
nowego profilu?


Jest taka możliwość ale związane jest to z modyfikacją pliku zapisu gry. Kiedyś sam dokonywałem takiej operacji ale obecnie nie pamiętam jak się nazywa program, którym dokonuje się podmiany elementu pliku. Przy okazji jeśli znajdziesz jakiś poradnik do tego i uda się prze konwertować save''y to masz przy tym możliwość zmiany nick''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:47, Marcinos07 napisał:

> Ja mam pytanie: kiedy zakładałem profil, nie zaznaczyłem, że chcę grać online. Czy
mogę
> w jakiś sposób zacząć grać online, nie tracąc przy okazji zapisanej gry, ani bez
tworzenia
> nowego profilu?
Przypięty post, w FAQ masz odpowiedź. ;]




Wielkie dzięki udało się i nic nie popsułem, ale trochę męczenia się było.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś demo tej gry? Nie jestem do końca przekonany czy gra przypadnie mi do gustu i chciałbym to najpierw sprawdzić, ale nie mogę za bardzo nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:17, KYSY646 napisał:

Czy jest jakieś demo tej gry? Nie jestem do końca przekonany czy gra przypadnie mi do
gustu i chciałbym to najpierw sprawdzić, ale nie mogę za bardzo nic znaleźć.

1. Dema nie było w wersji na PC.
2. Od czego jest przypięty post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:17, KYSY646 napisał:

Czy jest jakieś demo tej gry? Nie jestem do końca przekonany czy gra przypadnie mi do
gustu i chciałbym to najpierw sprawdzić, ale nie mogę za bardzo nic znaleźć.

Dema nigdzie nie znajdziesz. Ja też się wahałem przed kupnem, ale kupiłem i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo takich modów... np. na tdu-central...
Chociaż nie bawię się w to, bo to tylko modele i wnętrza...

Tak btw. spotkania MotoGames [chodzi mi o oficjalne] są zazwyczaj w weekendy, tak?
I jeszcze coś... da się w miarę jeździć na HC na padzie? ;D I ile zajęło wam "przyzwyczajenie" się do Hardcore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy jeszcze czy grasz na galkach (analogowo) czy na d-padzie i "spustach", ja polecam ten pierwszy system sterowania, a ja z HC czesto nie korzystam, poniewaz auta na hopach lataja niczym samoloty... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:20, Zauri napisał:

ladne bmw ? :] tylko wnetrze jest troche niedopracowane i cien z przodu jest troche dziwny
ale ujdzie :)

BMW ujdzie ale raczej nie grałbym na twoim miejscu online z czymś takim....ludziom z ATARI może odwalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 20:04, Zauri napisał:

zalezy jeszcze czy grasz na galkach (analogowo) czy na d-padzie i "spustach", ja polecam
ten pierwszy system sterowania, a ja z HC czesto nie korzystam, poniewaz auta na hopach
lataja niczym samoloty... :]


Gram na gałkach :)
Haha, ale to latanie nawet fajne ;DD Ech, Enzo, hopa i leeeeeeecimyyyyy ;D

Co do modowanych fur... ATARI raczej nie ma nic przeciwko temu. Jeśli masz zmodowaną furę, to żeby widzieli ją inni gracze, to też muszą mieć tą samą wgraną. I z tym jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mam jeszcze takie pytanko :| podmieniajac pliki (te zmodowane za oryginalne) wyczytalem, ze te pierwsze nie moga miec wiekszego rozmiaru niz oryginaly ... da sie to zmienic za pomoca programu TDU modding tool tylko za cholere nie moge sie w nim polapac :/ znajda sie jacys chetni do pomocy ?

pewnie nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem rozwiazanie ale nastapil pewien problem ! po edycji takiego zmodowanego pliku (aby mial odpowiedni rozmiar cos mi sie stalo z sejwem :O tak jakbym gre zrobil offline i nie mial zadnych wczesniejszych zapisow :O :O (opcja kontynuuj gre jest zaszarzona...) troszke dziwne tymbardziej ze przy sejwach nic nie robilem... jeszcze ustawienia graficzne (jak i pozostale) sa ustawione na domyslne :|||

any ideas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z tym sejwem :| tak jakby... sciagnalem sejwa 72% (offline) i zmienilem na online (moj nowy nick to ZAURI_POL i mam jeszcze jedna prosbe, moglby ktos z was obdarowac mnie paroma milionami bo moja nowa postac jest troche biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Cię obdarował xd, ale wiszę Fifomaniakowi 1,8 miliona ;]. Strzel sobie tą próbę prędkości co się jedzie 20 sekund, a dostajesz 70 patyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 13:22, Alexx1 napisał:

Ja bym Cię obdarował xd, ale wiszę Fifomaniakowi 1,8 miliona ;]. Strzel sobie tą próbę
prędkości co się jedzie 20 sekund, a dostajesz 70 patyków.


nowa postac ma wszystko zrobione w trybie offline i kolesiowi zostalo troszke ponad milion, kurde na co on ta kase przepuscil ? :D tymbardziej ze aut tez nie ma duzo i nie sa nawet tuningowane... najbardziej mi zal tych moich drogich cacuszek ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś readme przed modowaniem? tam jest zazwyczaj napisane aby zrobić kopie sava na wszelki wypadek ;P Jeśli potrzebujesz pinioncuff to napisz na xF do mnie, coś pomyślimy ;]

xF: zawshu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować