Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 17:29, goldeneagle napisał:

wiem, ż eto pytanie się już pojawiło, ale skąd można pobrać betę Test Drive''a Unlimited?

Nie mozna bo betatesty się już zakończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba czekać ... ale nie trzeba czekać biernie ;-)

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem TDU zaproszę na gramsajta, gdzie znalazłem trochę info o grze, markach samochodów i motocykli, możliwych update''ach gry oraz dodatkach jakie może będzie można pobrać z internetu.

Ps. Przepraszam za reklame, ale tutaj nie będę wypisywał wszystkiego, a dla zainteresowanych tematem przeszukałem pare miejsc no i będę pokolei publikował nowe materiały. Zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:29, goldeneagle napisał:

wiem, ż eto pytanie się już pojawiło, ale skąd można pobrać betę Test Drive''a Unlimited?



Beta juz skonczona ale jesli masz klienta to mozesz jeszcze grac na single ,a i nawet na multi :D
wystarczy przed instalacja zmienic date , co wam powiem ale grafika jest bardzo dobra ale tylko jak ma sie 4x aa i reszte tych pierdol :D bo tak to wyglada srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 11:51, Łukasz007 napisał:

> wiem, ż eto pytanie się już pojawiło, ale skąd można pobrać betę Test Drive''a Unlimited?



Beta juz skonczona ale jesli masz klienta to mozesz jeszcze grac na single ,a i nawet na multi
:D
wystarczy przed instalacja zmienic date , co wam powiem ale grafika jest bardzo dobra ale
tylko jak ma sie 4x aa i reszte tych pierdol :D bo tak to wyglada srednio


No właśnie, da się grać ;-) Dodam opis na gramsajcie i zapraszam po tapety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak się okarze prawdą, że tyle japońców będzie w TDU :) z twoich list wynika, że mogą się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:31, citekmaniak napisał:

Nie mozna bo betatesty się już zakończyły.


nie zakonczyly sie tylko nie mozna juz ich pobrac. (no bety TDU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:59, piero92 napisał:

Fajnie jak się okarze prawdą, że tyle japońców będzie w TDU :) z twoich list wynika, że mogą
się pojawić


Napewno z samochodów będzie Nissac, ale jak powiedziałeś z list XBoxa wynika, że może tych wozów być znacznie więcej ... OBY ! ;-)

Dnia 08.02.2007 o 12:59, piero92 napisał:

nie zakonczyly sie tylko nie mozna juz ich pobrac. (no bety TDU)


Oficjalnie zakończyły się już testy ... teraz ani klucza, ani bety nie można pobrać i grać też nie można chyba, że zrobi się drobny przekręt, który podobno działa sprawnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:20, Zauri napisał:

> Nie mozna bo betatesty się już zakończyły.

nie zakonczyly sie tylko nie mozna juz ich pobrac. (no bety TDU)



zawsze mozna zwykla poczta plytke dvd przeslac jak ktos naprawde chce grac :D ale klucz do gry to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszego test drive to grałem w szustke bardzo mi sie spodobało bo mozna auta ulepszać kupywać nowe obstawiac i się ścigać ale dobrze tą gre wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:05, citekmaniak napisał:

Ponadto dodają pełną wersję super gry wyścigowej FLATOUT

Człowieku, pisz na temat, a nie reklamuj Clicka!!

Co do plakatu to jest marny, na okładce fajnei wyglada, na plakacie źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:31, speedraid napisał:

> Ponadto dodają pełną wersję super gry wyścigowej FLATOUT
Człowieku, pisz na temat, a nie reklamuj Clicka!!

Co do plakatu to jest marny, na okładce fajnei wyglada, na plakacie źle :P


To w sumie bylo na temat bo dotyczy TDU.
Nie bulwersuj się człowieku bo się nabawisz zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:37, Idzikowski6 napisał:

Teraz trzeba czekać ... ale nie trzeba czekać biernie ;-)

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem TDU zaproszę na gramsajta, gdzie znalazłem trochę info
o grze, markach samochodów i motocykli, możliwych update''ach gry oraz dodatkach jakie może
będzie można pobrać z internetu.

Ps. Przepraszam za reklame, ale tutaj nie będę wypisywał wszystkiego, a dla zainteresowanych
tematem przeszukałem pare miejsc no i będę pokolei publikował nowe materiały. Zapraszam serdecznie.


I co przetestowałeś??Swoją drogą fajna stronka będę ją odwiedzał..............Ukończył ktoś z was tenwyścig dookoła wyspy?Warto bo dostaje się za to milion kasy....Ja go zrobiłęm na Kawasaki Ninja zajęło mi to 57 minut mimo że jechałem średni 280 na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kawałek recenzji jednego z większych polskich serwisów z newsami ze świata gier.

na koniec pięknie odwzorowane krajobrazy, ale brak uzupełniającego to wszystko cyklu dnia i nocy czy jakichkolwiek efektów pogody. Rażące jest to, że gra, która ma w podtytule „Unlimited”, przy całej swobodzie, którą oferuje, nakłada tyle nonsensownych ograniczeń.

To wkurza zwłaszcza, gdy zdamy sobie sprawę z tego, jak dobrą grą jest TDU. Mimo tych wszystkich wad i usterek niesamowicie wciąga i daje dużo radochy z samej jazdy w kółko po wyspie, w centrum tego całego ruchu ulicznego. Zapewne tak czy siak będzie to ścigałka roku, bo zapowiada się świetnie. Ale mimo tego – a może właśnie przez to - że jest to tak dobry tytuł, trzeba mieć świadomość, jak dużo z jego potencjału zostało niewykorzystane, bądź wręcz zmarnowane przez autorów. Szkoda, bo moglibyśmy mieć grę genialną, a prawdopodobnie dostaniemy „tylko” bardzo dobrą. Oby do premiery.


Idealnie oddaje moje wrażenia z gry. Dobra gra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to co i ja mówiłem a wy mieliście na wszystko wymówkę

''''Z drugiej strony Test Drive Unlimited to kawałek softu pełen sprzeczności. Piękny, szczegółowy graficznie – ale strasznie sprzętożerny i „okraszony” sporą dawką znikających tekstur. Powiecie, że to przecież beta, ale po przetestowaniu 80% bety Infernala przekonałem się, że jak się chce, to można. A taka ilość graficznych krzaków i niemal absolutny brak optymalizacji przeraża, jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że do premiery gry zostało raptem kilka tygodni''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:12, citekmaniak napisał:

To w sumie bylo na temat bo dotyczy TDU.

Jeżeli widzisz podobieństwo między TDU a FlatOut to tylko źle o tobie świadczy....

Dnia 08.02.2007 o 15:12, citekmaniak napisał:

Nie bulwersuj się człowieku bo się nabawisz zmarszczek.

Ooo....żeś wymyślił. Przy tobie owszem, dlatego staram sie Ciebie omijać, ale mi to nie wychodzi :/

Dnia 08.02.2007 o 15:12, citekmaniak napisał:

To wkurza zwłaszcza, gdy zdamy sobie sprawę z tego, jak dobrą grą jest TDU.

Człowieku, ja ciebie nie rozumiem. Raz się buntuje i wyzywa grę od najgorszego, dzień później jest super i wciaga niesamowicie...Już nie mogę się doczekać jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:45, speedraid napisał:

> ............To wkurza zwłaszcza, gdy zdamy sobie sprawę z tego, jak dobrą grą jest TDU.


To cytat jakbys nie umial czytać. nie moje słowa aczkolwiek po części się z nimi zgadzam. Zagrać i tak zagram bo qmpel bedzie mial po premierze w USA ale wcale sie nią podniecać nie mam zamiaru. Widze podobienstwo miedzy flatout a TDU; tu i tu sie scigasz samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:49, citekmaniak napisał:

To cytat jakbys nie umial czytać.

Jakbyś nie umiał pisać cytat zaznaczamy [''''] [''''] :D
nie moje słowa aczkolwiek po części się z nimi zgadzam. Zagrać

Dnia 08.02.2007 o 16:49, citekmaniak napisał:

i tak zagram bo qmpel bedzie mial po premierze w USA ale wcale sie nią podniecać nie mam zamiaru.

Weź sobie odpuść z tym podniecaniem, bo przypominasz mi dziecko, które wbiło sobie do głowy jedno słowo i niezmiernie je powtarza :/ Albo papugę :PP

Dnia 08.02.2007 o 16:49, citekmaniak napisał:

Widze podobienstwo miedzy flatout a TDU; tu i tu sie scigasz samochodami.

Żeś człowieku zaszalał....

No chłopaki, EK raczej nie będziemy mieć :/ Za małe zainteresowanie grą niestety, a to szkoda. Ciekawe kiedy będę miał pierwsze EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:49, citekmaniak napisał:

> > ............To wkurza zwłaszcza, gdy zdamy sobie sprawę z tego, jak dobrą grą jest
TDU.

To cytat jakbys nie umial czytać. nie moje słowa aczkolwiek po części się z nimi zgadzam. Zagrać
i tak zagram bo qmpel bedzie mial po premierze w USA ale wcale sie nią podniecać nie mam zamiaru.
Widze podobienstwo miedzy flatout a TDU; tu i tu sie scigasz samochodami.



LOL.A ja widzę między kangurek kao i TDU też tu się jeździ samochodami tam się pływało skuterami na to samo wychodzi to się rusza i to też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:20, citekmaniak napisał:

Idealnie oddaje moje wrażenia z gry. Dobra gra i tyle.


Zastanawia mnie jedno, przecież jakiś czs temu pisałeś tak:

Dnia 08.02.2007 o 16:20, citekmaniak napisał:

To, że mi nie rusza to już inna sprawa. Mówie przecież 1000 razy, że mogę grać kiedy tylko
zechcę u qmpla na wypas sprzęcie a i tak nei ciągnie mnie do tej gry.


Czyli tak, czy siak grałeś mniej w bete od innych o niej się tutaj wypowiadających, więc ciekawe jak możesz oceniać potencjał gry ukończonej w 80%?
A to, że beta Infernala działa stabilniej o niczym nie świadczy bo przecież beta ma ujawnić błędy gry, a nie pokazać, jaka ona będzie. Co do optymalizacji, to ludzie tu piszący, nie mają jakiś super maszynek, a tylko ty (no i autor tego tekstu) narzekacie, więc chyba to rzecz względna.
PS. Jaki komp ma ten twój kolega, że mu tak super chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować