Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

no własnie nie... to była interaktywna mapa. Nie obrazek tylko działająca interaktywana mapa z zaznaczeniem tego co wybiorę, a pod spodem można było użyć tabeli porównawczej samochodów, która miała wszystkie dane o nich i można było ją dowolnie posortować. Bardziej zależy mi na tej tabeli, bo ona kiedyś pozwalała mi dobrać samochód według upodobań i ułatwiała mi podjęcie decyzji zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, niedawno na gram.pl pojawiła się informacja, że serwery TDU mają
zostać zamknięte (szkoda), więc nie polecam kupować pierwszej części, tym bardziej,
ze dwójka ma wyjść już w 4 kwartale tego roku.

EDIT: To nie miała być odpowiedź do Ciebie, sorry. Ktoś wyżej pisał, że chce kupić TDU. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 01:10, maggit napisał:

Ogólnie, niedawno na gram.pl pojawiła się informacja, że serwery TDU mają
zostać zamknięte (szkoda)


Tylko dzień później pojawiła się informacja, że Atari nie zamknie serwerów TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 00:18, Arachnos napisał:

no własnie nie... to była interaktywna mapa. Nie obrazek tylko działająca interaktywana
mapa z zaznaczeniem tego co wybiorę, a pod spodem można było użyć tabeli porównawczej
samochodów, która miała wszystkie dane o nich i można było ją dowolnie posortować. Bardziej
zależy mi na tej tabeli, bo ona kiedyś pozwalała mi dobrać samochód według upodobań i
ułatwiała mi podjęcie decyzji zakupu.


To nie pamietam takiej mapy. Liste masz tutaj, mozna ja dowolnie sortować, tylko brakuje kilku samochodów z megapacka...

http://tdu.gram.pl/lista/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 01:10, maggit napisał:

Ogólnie, niedawno na gram.pl pojawiła się informacja, że serwery TDU mają
zostać zamknięte (szkoda), więc nie polecam kupować pierwszej części, tym bardziej,
ze dwójka ma wyjść już w 4 kwartale tego roku.

EDIT: To nie miała być odpowiedź do Ciebie, sorry. Ktoś wyżej pisał, że chce kupić TDU.
:(


Chyba coś Ci się pomyliło. Atari wyraźnie napisało, że NIE ZAMKNIE SERVERÓW. TDU 2 nie kupię bo ogólnie to mam 18 lat, jestem już za stary na gry, musiałbym ogólnikowo kupić cały komputer żebym w ogóle miał szansę pograć w TDU 2 a i tak gram tylko w dwie gry na kompie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 10:04, Chlorofil napisał:

kupię bo ogólnie to mam 18 lat, jestem już za stary na gry, musiałbym ogólnikowo kupić
cały komputer żebym w ogóle miał szansę pograć w TDU 2 a i tak gram tylko w dwie gry
na kompie. Pozdro.


A ja ogólnie to mam lat 19, dostałem się na wymarzone studia na polibudę, komputer złożyłem gdzieś 3 lata temu i spokojnie gram we wszystkie nowe gry na wysokich detalach i nie jest za stary na gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze bobrze, lecz ja wyszedlem z podobnego zalozenia, nie tyle, zem za stary, ale kase wole na co innego przeznaczac i wiecej brac z zycia, niz kisic sie w domu przed komputerem. ten etap mam juz za soba i ogolnie ciesze sie, ze udalo mi sie oden wyrwac, elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 01:10, Zauri napisał:

dobrze bobrze, lecz ja wyszedlem z podobnego zalozenia, nie tyle, zem za stary, ale kase
wole na co innego przeznaczac i wiecej brac z zycia, niz kisic sie w domu przed komputerem.
ten etap mam juz za soba i ogolnie ciesze sie, ze udalo mi sie oden wyrwac, elo!


To jest co innego, ja również nie wydaje tyle kasy co kiedyś na sprzęt i na gry ale to nie znaczy że jestem za stary na gry. Jakby nie patrzeć statystyczny gracz ma między 25 a 35 rokiem życia a to tylko statystyka zaniżona przez nastolatków, więc Chlorofil mówiąc że ma 18 lat i jest na stary na gry po prostu jeszcze do nich nie dojrzał.

Koniec Oftopa, to jest teamt o TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Eh, TDU2 nie będzie w tym roku :(
Aby wytrwać do wydania, proponuję : "przeżyjmy to jeszcze raz" czyli serial z życia graczy na Oahu :)
Od początku, aż do chwili bieżącej, bo jeszcze trwa.
Mamy w nim wyścigi, drift, przejażdżki towarzyskie, bugi, nawet wątki : miłosny i kryminalny :)
Pierwsze odcinki powstały prawie niechcący i tak zostało do dziś. Jest obecnie 89 odcinków 10 min. Powstał przy udziale wielu graczy.
Poświęciłem wiele godzin na nagrania i montaż. Początki były trudne, dopiero uczyłem się montażu. Z czasem człowiek nabiera wprawy, gdy ma chęci i trochę umiejętności. Powstają lepsze odcinki. Nawet mini serial w serialu.
Proszę o odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości przy oglądaniu pierwszy odcinków. Dziękuję :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój gramsajt, adres poniżej.

http://ja.gram.pl/agopol

><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 10:04, Chlorofil napisał:

bo ogólnie to mam 18 lat, jestem już za stary na gry,


haah haah imba - rozwaliłeś mnie :)

no tak w sumie dorosły jesteś XD ...

sorki za off...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2010 o 10:04, Chlorofil napisał:

bo ogólnie to mam 18 lat, jestem już za stary na gry

Czyli za rok, dwa nie będziesz już grać wcale, tylko zapalisz fajkę przy kominku, usiądziesz na bujanym krześle i będziesz czytać gazetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Coś ostatnio mało widać polskich graczy na Oahu. Na pewno część już dawno rzuciła grę w kosz. Ci co jeszcze wytrwali do chwili obecnej, pojawiają się od czasu do czasu. Część z nich załapała się na betę TDU2. Na różnych forach rozpisują się o swoich wrażeniach.
Lata nie mają znaczenia co do gier. Spotykam graczy w różnym wieku, od 12 do 50 lat :) Przynajmniej tak jest w TDU. Wszystko zależy jak podchodzimy do tej rozrywki.
Dla wytrwałych graczy w TDU, są jeszcze dodatkowe atrakcje. Jest sporo modów aut, roślinności, trafficków, nawierzchni asfaltowych. Pojawił się mod na ostrość szczegółów w oddali. Jeśli chcemy, możemy mieć zimę na Oahu, mgłę, o różnej sile wiatry, no i nockę. Niestety deszczu jak do tej pory nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić TDU. Czy wystarczy kupić podstawke, czy też trzeba kupić dodatek. Czy Megapack dodaje coś innego, niż nowe fury? Chodzi mi o kwestie techniczne (szybkość gry, jakieś patche).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Warto kupić dodatek z autami. Większość graczy je ma. Widziałbyś zamiast oryginalnych aut, tzw randomcar, czyli jedno "dziwne" auto, zastępujące wszystkie z dodatku. Aut w dodatku jest sporo, można wybierać :)

><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować