Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ktoś zna jakiś mod/sposób na szybkie wyszukiwanie samochodów które ma się w garażu? Bo jak wiadomo, twórcy standardowo zaserwowali nam chyba najgłupszy sposób segregowania jaki można było wymyślić - nie alfabetycznie, nie klasami, no kurcze, nawet nie chronologicznie. No właśnie, w związku z tym, czasami mija naprawdę sporo czasu zanim znajdę to czym chcę się przejechać. Zwłaszcza, że sporą część samochodów mam w kilku sztukach z różnymi zestawami upgrade''u osiągów i w różnych kolorach, a chcę się przejechać tym konkretnym.

Zna ktoś lepszy sposób niż wyszukiwanie wyścigów dla konkretnej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, za chwilę zacznę instalację TDU. Od dawna mi po głowie chodził pomysł ponownej instalacji, w końcu się zebrałem i tu zonk - płytka jest tak porysowana (pożyczyłem ją znajomemu :/) że nie da rady odtworzyć. No to nic, uruchomiłem pewne kanały (:3) i za chwilę będę instalował grę. Jeśli mam oryginalny serial, to chyba nie powinno być problemów z grą online? Widzę że serwery też działają, dobry czas wybrałem. No nic, zaraz podłączam swoją kierownicę i zabieram się za ponowną eksplorację Hawajów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 23:13, Assassin93 napisał:

w końcu się zebrałem i tu zonk - płytka jest tak porysowana (pożyczyłem ją znajomemu
:/) że nie da rady odtworzyć. No to nic, uruchomiłem pewne kanały (:3) i za chwilę będę
instalował grę. Jeśli mam oryginalny serial, to chyba nie powinno być problemów z grą
online?

Nie będzie problemów, po prostu użyjesz maxi image do uruchomienia gry po instalacji łatek[1.66A i coś tam jeszcze chyba].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie można Daemon Tools zamontować iso i wklepać seriala gdy gra poprosi? Z tego co pamiętam, gra prosi o serial po zainstalowaniu, w menu głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 23:27, Assassin93 napisał:

A to nie można Daemon Tools zamontować iso i wklepać seriala gdy gra poprosi? Z tego
co pamiętam, gra prosi o serial po zainstalowaniu, w menu głównym.

Możesz i iso całej płytki, a jeśli się nie uruchomi no to maxi image. :)
I tak, serial wpisujesz już w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem wczoraj Test Drive Unlimited. Oczywiscie zachecilo mnie do tego "Emocjonujace wspolzawodnictwo z tysiacami graczy z calego swiata". Niestety po wlazeniu gry i zapoznaniu sie z gra okazalo sie, ze tysiace graczy zmienilo sie w 1-2 osoby jezdzaca po serwerze. To samo jest gry chce rozegrac jakies wyscig z PRAWDZIWYM czowiekiem. Nikogo nie ma. Nie wiem czy cos zle robie, czy poprostu ta gra wymarla, ale czuje sie zawiedziony. Wiem ze gra jest sporo po przemierze, ale chociazby reklamy na pudelku zachcecajace do kupna nic o tym nie wspominaja. Prosze poprawcie mnie jezeli sie myle, ale poki co czuje sie oszukany. No chyba ze naprawde cos zle robie i mozna w gre normalnie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra ma cztery lata, dwójka już wyszła. Grają już tylko prawdziwi fanatycy i kluby. W Wyścigach nawet dwa lata temu trudno było kogolowiek znaleźć. Po wyspie z pewnością ktoś jeszcze jeździ, ale na pewno pełnych roomów po 8 osób nie będzie.
A takich informacji na pudełkach się nie umieszcza. Wystarczyło zapytać na forum przed kupnem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem pełno się kręci na torze obok lotniska lub Ford Island, tylko do dziś nie wiem, czemu tak jest że słyszę jakieś szumy i co chwile jakby ktoś mówił przez mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadza. Gra oferuje zabawę z tysiącami graczy. Jest to możliwe. Kupiłeś grę która na to pozwala.
Nie graczy.
Wystarczyło się zapytać lub spojrzeć trzeźwo "Czy ludzie w to jeszcze grają po czterech latach i premierze dwójki?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kupiłem ostatnio TDU w ExtraKlasyce, zainstalowałem poprawnie i po kilku minutach spędzonych z grą zaczęło mi ją wywalać do pulpitu, zdarza się nawet, że wyskakuje niebieski ekran i trzeba uruchomić komputer ponownie. Miałem jeszcze taką sytuację, że wcięło mi zapis i musiałem grać od nowa.
Mam konto offline, jeśli ma to jakieś znaczenie. Może mógłby ktoś doradzić co począć z taką niesforną grą ? ;)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w to jeszcze gra? Ja właśnie niedawno po długiej przerwie zacząłem w TDU znów grać, ale nie mogę się pogodzić z tym, że wyłączyli serwery. Gra online dawała tyle radochy, ale niestety to już przeszłość... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować