Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 07:59, speedraid napisał:

> Weź wytłumacz mi w czym ta różnica i o co Ci chodzi bo nie kapuje, jak dla mnie to powtórzyłeś

> to co ja napisalem, tylko bez tekstu w nawiasie.
Już, już tłumaczę.. nie zauważyłem, ale po wklejeniu urywku twojego zdania zapomniałem czegos
dopisać, zdanei powinno wyglądać tak: ''''szykuje sie najlepsza na świecie gra wyścigowa na
PC'''' . Jest to wielka różnica :) Teraz jest :P


No fakt, teraz różnica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:30, citekmaniak napisał:

Nie mam tyle kasy zeby wydawac na jakieś dodatki które i tak nie zmienią jakości samej rozgrywki.


Więc jeśli wyjdzie Edycja Kolekcjonerska to jej nie kupuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:30, citekmaniak napisał:

No dla mnie 150 za gre to za duzo conajmniej o 50zł


Ale przecież Ty nie przepadasz za TDU więc w jakim celu mialbys kupowac wersje kolekcjonerską? Chyba znowu czegos nie rozumiem. Zawsze mi sie wydawalo ze takie wersje powstaja z mysla o fanach danej gry a Ty do nich raczej nie nalezysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:06, Jester napisał:

Ale przecież Ty nie przepadasz za TDU więc w jakim celu mialbys kupowac wersje kolekcjonerską?
Chyba znowu czegos nie rozumiem. Zawsze mi sie wydawalo ze takie wersje powstaja z mysla o
fanach danej gry a Ty do nich raczej nie nalezysz.


Mylisz się, zapoznaj się z tym wpisem - http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=159460&n=26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:27, sir Alfred napisał:

> Ale przecież Ty nie przepadasz za TDU więc w jakim celu mialbys kupowac wersje kolekcjonerską?

> Chyba znowu czegos nie rozumiem. Zawsze mi sie wydawalo ze takie wersje powstaja z mysla
o
> fanach danej gry a Ty do nich raczej nie nalezysz.

Mylisz się, zapoznaj się z tym wpisem - http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=159460&n=26


No i?

Chyba nie czytasz tego forum. Poczytaj a ukaze sie Tobie obraz zgola odmienny a juz napewno nie wskazujacy na to aby citekmaniak nalezal do fanow TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:35, Łukasz007 napisał:

Dokładnie te WPLny zalegają i nie ma co robić , fajnie jakby za nie można było kupić dodatkowe
samochody ,
jeśli ma być prawdziwy wypas to gra osiągnie cenę około 199zl za EK do tego minus WPlny


W sumie świetny pomysł, ale pewnie nie wykonanylny ... chyba, że gram.pl wprowadziło by takie boxy dodatkowo płatne z samochodami ... coś na wzór tego dodatkowego zestawu co był dla GW:Nightfall z dodatkowym chyba miejscem na postać (sorki nie pamiętam dokładnie co tam było, ale zalega tego dużo w niektórych marketach nadal :D ) ... i oby można było to nabyć za WPLN''y (wiem wiem, marzenie ściętej głowy).

Dnia 10.02.2007 o 12:35, Łukasz007 napisał:

No dla mnie 150 za gre to za duzo conajmniej o 50zł a w sklepach int. TDu zwykła kosztuje 89.90zł. Nie mam > tyle kasy zeby wydawac na jakieś dodatki które i tak nie zmienią jakości samej rozgrywki.


Dobra zwykła TDU kosztuje 90zł w necie, EK niech kosztuje standardowo np. 150-160zł - 10-20 WPLN''ów i już. Jeżeli taka ilość dodatków miałaby tam być (co raczej jest mało wykonalne) to cena byłaby wtedy naprawdę dobra. A przecież nie trzeba odrazu mówić, że nie jest to warte takich pieniędzy, szczególnie jeżeli jest się raczej nastawionym anty do tej gry. A co do rozgrywki ... gdyby doszły np. tak zamiast dupereli dodatkowe samochody to myślę, że wtedy już rozgrywka zyskuje na tym mocno :) Szczególnie dla fanów samochodówek/samochodów. Ale wiadomo, co kto lubi.

Dnia 10.02.2007 o 12:35, Łukasz007 napisał:

Ek to edycja dla ludzi co juz nie mają co z kasą robić raczej albo mają jej dużooo.


Tiaaaa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią i taka będzie gra jak na screnach to możliwe że kupię pierwszą w moim życiu samochodówkę ^^ No ale to trzeba pracować jak gra pojawi się na jesień to już będę miał nowego kompa więc nie będę miał problemu z wymaganiami. W końcu będzie widać kierowcę a nie jak w NFS tylko było widać samochód :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:06, Jester napisał:

> No dla mnie 150 za gre to za duzo conajmniej o 50zł

Ale przecież Ty nie przepadasz za TDU więc w jakim celu mialbys kupowac wersje kolekcjonerską?
Chyba znowu czegos nie rozumiem. Zawsze mi sie wydawalo ze takie wersje powstaja z mysla o
fanach danej gry a Ty do nich raczej nie nalezysz.


Ja też przestaje już to łapać, straszny chaos się zrobił :D Jedni się zachwycają grą, a potem piszą, że jest BE i są zdecydowanie przeciw wydaniu EK ;/ ... a potem znowu jest cool :D

Dziwne, ale w końcu tak jak napisałeś Ty i sir Alfred ... nikt nie zmusza nikogo do kupna EK, wydana jest dla fanów danej gry i to oni ją kupią, po co więc się sprzeciwiać ? Sensu brak ... no, ale zrobił się nam znowu offtop (jakieś 10 stron temu:PP). Czas zmienić tapete na ekranie bo Mercedes SLR się już opatrzył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:51, Domon napisał:

Gdzie mogę (legalnie) sćiągnąć Demo Test Drive Unlimited??


Nie ma dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:51, Domon napisał:

Gdzie mogę (legalnie) sćiągnąć Demo Test Drive Unlimited??


Sorry ale jak można nielegalnie ściągnąć demo ??? :D
Niestety jak do tej pory demka nie ma, ale po premierze może się ukazać w co osobiście wątpię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:52, Jester napisał:

> Gdzie mogę (legalnie) sćiągnąć Demo Test Drive Unlimited??

Nie ma dema.



To skąd mogę bete ściągnąć , i szczegółowo proszę to wyjaśnić :) <pliska>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 15:54, Domon napisał:

To skąd mogę bete ściągnąć , i szczegółowo proszę to wyjaśnić :) <pliska>


Legalnie czy nie? -> Żart ;-)

Beta zakończyła się i nie ma ani bety, ani kluczy do niej, chyba, że ktoś kto ma ją na dysku nagra ci ją i wyśle, ale bez klucza beta nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:38, sir Alfred napisał:

> bez klucza beta nie ruszy.

Za drobną opłatą mogę Ci odstąpić mój klucz do bety... powiedzmy 666$ ;)


Iście szatańska propozycja :DD Ale ja akurat mam i betę i klucz, więc szatana zostawie dla kogoś innego :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili to radze juz czekac na premiere , gra jest bardzo dobra ma co prawda kilka bledow ale gra sie naprawde bajerancko :D czekam tylko na momo i jazda camaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już zamówiłem swojego pre ordera (Więc w sumie edycja kolekcjonerska jest mi obojętna :P). Tylko czy w Polsce w końcu będzie wydana tego 15 marca, czy się premiera przesunie jednak, bo już trochę mnie te daty premiery zdezorintowały. Co do samej gry to zapowiada się jak najlepiej = szczególnie Audi TT i Lotus Elice i jeszcze motocykle mmmm :] Już z kumplem zacieramy ręce na grę po sieci. Do tego jeszcze organizujemy już powoli FA-TEAM więc będzie gdzie i z kim jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:43, Kapas napisał:

No ja już zamówiłem swojego pre ordera (Więc w sumie edycja kolekcjonerska jest mi obojętna
:P)


Zawsze można jak się pojawi EK zmienić zamówienie, istnieje taka opcja jeśli zamówiłeś w pre-orderze edycję zwykłą a pojawi się EK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:43, Kapas napisał:

No ja już zamówiłem swojego pre ordera (Więc w sumie edycja kolekcjonerska jest mi obojętna
:P). Tylko czy w Polsce w końcu będzie wydana tego 15 marca, czy się premiera przesunie jednak,
bo już trochę mnie te daty premiery zdezorintowały. Co do samej gry to zapowiada się jak najlepiej
= szczególnie Audi TT i Lotus Elice i jeszcze motocykle mmmm :] Już z kumplem zacieramy ręce
na grę po sieci. Do tego jeszcze organizujemy już powoli FA-TEAM więc będzie gdzie i z kim
jeździć :D


Ja po ciaglej jezdzie ~300Km/h przerzucam sie na klasyki camaro pontiac cobra to sa furyyyy i ten dzwiek silnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować