Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 23:50, Łukasz007 napisał:

> .........


Mi niestety beta nie rusza i pozostaje życie w nadziei że full wersja będzie lepiej zoptymalizowana. Premiera już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:15, YahooPL napisał:

/.../

Pójdzie na pewno. Coś koło średnich detali ale powyżej to nie masz co liczyć ...



Dzięki, muszę to kupić jak patrze na filmiki to mi ślinka leci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:43, Kapas napisał:

Tylko czy w Polsce w końcu będzie wydana tego 15 marca, czy się premiera przesunie jednak


W najnowszym Clicku jest reklama Test Drive Unlimited i taki oto napis "Premiera gry 15 marca!*" * Gry komputerowe są wyjątkowo złożonymi produktami, a daty ich wydania są zależne od wielu czynników, często leżących poza CD Projekt. Z tego względu prosimy pamiętać, że data premiery może ulec zmienie. Data premiery zostanie ostatecznie potwierdzona, gdy polska wersja gry trafi do tłoczni.

Czyli wychodzi na to, że nawet CDP nie wiem, kiedy ta gra wyjdzie... Tak przy okazji w nowym Clicku jest plakat Test Drive Unlimited, więc jak ktoś jest ogromnym fanem może przejść się do kiosku ;)

Co do wpisu Domona wydaje mi się, że karta graficzna jest mało wydajna, więc może nie pograsz na średnich. Chociaż wersja finalna gry może mieć lepiej zoptymalizowany kod i może mieć ciut mniejsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:18, Domon napisał:

> Pójdzie na pewno. Coś koło średnich detali ale powyżej to nie masz co liczyć ...

Dnia 11.02.2007 o 08:18, Domon napisał:

Dzięki, muszę to kupić jak patrze na filmiki to mi ślinka leci!!!!!


Ja tez po filmikach napaliłem się na grę , gdy ja włączyłem nie zawiodłem się , bardzo dobry jest tryb tworzenia własnych wyścigów można wyznaczyć start/meta na pustej autostradzie i śmigać rekordy :D

Tylko nie mogę przekroczyć bariery 400km/h moim Keinsem ,wie ktoś czy da się go tuningować ???

20070211102154

20070211102229

20070211102320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:25, Łukasz007 napisał:

Tylko nie mogę przekroczyć bariery 400km/h moim Keinsem ,wie ktoś czy da się go tuningować

W bete nie gram, ale nie ma szans tuningu takiego pojazdu. Nie wiem po co, nie wystarczy ci jazda po hawajskiej wyspie z prędkosćią 50 km/h ? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:45, sir Alfred napisał:

Nie, Hel jest w drugą stronę :)

No bo obrócił kamerę do przodu i dlatego tak wygląda. MówieCi, to jest Hel :PP A tak naserio to podobają mi sie takie ''''nory'''' na wyspie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:48, speedraid napisał:

> Nie, Hel jest w drugą stronę :)
No bo obrócił kamerę do przodu i dlatego tak wygląda. MówieCi, to jest Hel :PP A tak naserio
to podobają mi sie takie ''''nory'''' na wyspie :D


Jest więcej takich miejsc :) ogólnie wyspa jest ogromna na pierwszy raz , potem zna się większość miejsc , najładniej wyglądają wille na skraju morza :D po pracy zapodam kilka fotek Camaro na tle domków za 2 mln:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:25, Idzikowski6 napisał:

Świetnie prezentują się domki w górach, gdzie pare mil drogi masz tylko dla siebie bez samochodów
AI + ewentualnie innych graczy wlascicieli domów, no i widoczki nie wąskie :D

No, ja tam mieszkam w górach i wolę właśnie taki teren. Wąskie uliczki, 420KM drzemiących pod maska mojego XKR... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:46, speedraid napisał:

No, ja tam mieszkam w górach i wolę właśnie taki teren. Wąskie uliczki, 420KM drzemiących pod
maska mojego XKR... :D


Dałeś dobry pomysł na wybranie domku. Jak to w grze wyglada ??? Podjeżdżasz i kupujesz czy gra ci przydziela chatę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:26, YahooPL napisał:

> No, ja tam mieszkam w górach i wolę właśnie taki teren. Wąskie uliczki, 420KM drzemiących
pod
> maska mojego XKR... :D

Dałeś dobry pomysł na wybranie domku. Jak to w grze wyglada ??? Podjeżdżasz i kupujesz czy
gra ci przydziela chatę ???


Podjeżdżasz i kupujesz ... wszystko zależy tylko od tego na co cię stać :)

Ja wole domek w górach + mój Lotus ... tani bo 82 000 chyba kosztuje + trochę za tuning. Moc nie duża, waga też, ok. 4s do 100km/h albo McLaren GT, już nie pamiętam ile tam koni jest, ale ogrom - chyba ok. 2.4-2.6 s do 100. Tylko, że duża moc w tej grze źle współgra z serpentynami bo są nierówne i nie ma trakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:26, YahooPL napisał:

> No, ja tam mieszkam w górach i wolę właśnie taki teren. Wąskie uliczki, 420KM drzemiących
pod
> maska mojego XKR... :D

Dałeś dobry pomysł na wybranie domku. Jak to w grze wyglada ??? Podjeżdżasz i kupujesz czy
gra ci przydziela chatę ???



Są jeszcze firmy które mają kilka domków do wyboru.....Ja osobiscie wolę w garażu motory-KAWASAKI NINJA i Augusta Brutale, ale Lotusa też mam, no i oczywiście Ferrari 430 Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:41, Domon napisał:

Juz niemogę się doczekać Premiery TDU , oby CDP nieprzesuneło jej.

Mi to tam lotto, ważne, żeby błędów nie było i została wydana w jak najnowszej wersji z wszelkimi poprawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:48, speedraid napisał:

> Juz niemogę się doczekać Premiery TDU , oby CDP nieprzesuneło jej.
Mi to tam lotto, ważne, żeby błędów nie było i została wydana w jak najnowszej wersji z wszelkimi
poprawkami :)


I zeby była zoptymalizowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:50, Domon napisał:

I zeby była zoptymalizowa!

Oczywiście, ale to głównie zależy od Eden Studios i ATARI :) Jak dla mnie premiera mogła by być w maju, ważne, żeby błędów nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować