Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Błędy jakieś bedą, to normalne. Nie ma rzeczy idealnych. Ale od czego są patche. No a co do premiery to lepiej niech nie przekładają. Dłużej czekać mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle aż zamówię z ciekawości :) ale najbardziej mnie raduje tryb multi, coś pięknego nie będę się sam kisił na wyspie i zawsze to można po ścigać się z w miarę dobrymi graczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi w CD Action wynika, że to będzie naprawdę genialna gra w singlu a leszcze lepsza w multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:24, Iosis napisał:

Z zapowiedzi w CD Action wynika, że to będzie naprawdę genialna gra w singlu a leszcze lepsza
w multi. :)


Wszystko wygląda tak pięknie jednak wrażenia po wersji beta były średnie. Mam nadzieję też że nie trzeba będzie płacić abonamentu za grę w sieci. To by zabiło tę grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:04, YahooPL napisał:

Wszystko wygląda tak pięknie jednak wrażenia po wersji beta były średnie. Mam nadzieję też
że nie trzeba będzie płacić abonamentu za grę w sieci. To by zabiło tę grę ...

Szok!! ATARI mordercą TDU :P A tak an serio to Eden Studios dobrze sobie zdaje sprawę z tego co robi, wiec nei powinno popełnić żadnego głupstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:19, speedraid napisał:

Szok!! ATARI mordercą TDU :P A tak an serio to Eden Studios dobrze sobie zdaje sprawę z tego
co robi, wiec nei powinno popełnić żadnego głupstwa :)


Oczywiście jestem pozytywnej myśli jednak nic nigdy nie wiadomo. Ale w singla oczywiście też bym sobie pograł, ale dla wyścigu ze speedraidem byłbym w stanie zapłacić te 50 dych na miesiąc ... :P Pozdro dla Wielkiej trójki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:24, YahooPL napisał:

ale dla wyścigu ze speedraidem byłbym w stanie zapłacić te 50 dych na miesiąc

Aż sie wzruszyłem :D No, ale fajnie by było. Jeszcze nigdy przez internet nie grałem poza demem TCRD3 :D

Dnia 11.02.2007 o 21:24, YahooPL napisał:

... :P Pozdro dla Wielkiej trójki :D

I nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:04, YahooPL napisał:

> Z zapowiedzi w CD Action wynika, że to będzie naprawdę genialna gra w singlu a leszcze
lepsza
> w multi. :)
Wszystko wygląda tak pięknie jednak wrażenia po wersji beta były średnie. Mam nadzieję też
że nie trzeba będzie płacić abonamentu za grę w sieci. To by zabiło tę grę ...


Wspólna gra to naprawdę wspaniała zabawa :) mam nadzieje ,że poprawią tryb multi u mnie czasami mam straszne lagi i nie wiem od czego to. Abonamentowi mówimy N.I.E choć 50zl na miesiąc mogę zapłacić gra jest naprawdę świetna. Sama jazda to poezja Gallardo cabrio i jego wnętrze

20070211234549

20070211234639

20070211234844

20070211235105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:24, YahooPL napisał:

> Szok!! ATARI mordercą TDU :P A tak an serio to Eden Studios dobrze sobie zdaje sprawę
z tego
> co robi, wiec nei powinno popełnić żadnego głupstwa :)

Oczywiście jestem pozytywnej myśli jednak nic nigdy nie wiadomo. Ale w singla oczywiście też
bym sobie pograł, ale dla wyścigu ze speedraidem byłbym w stanie zapłacić te 50 dych na miesiąc
... :P Pozdro dla Wielkiej trójki :D


5 dych na miesiąc za granie przez neta? Nie masz co z pieniędzmi robić? O jacie... niektórzy to albo mają tyle kasy że mogą sobie nimi ściany tapetować albo coś z nimi nie tam.
ABONAMENT NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 00:48, Łukasz007 napisał:

Znalazłem tuning Keininga za 3 stopień trzeba zapłacić 200K :) teraz granica 400km/h to żaden
problem

Mam rozumieć że nalazłeś odpowiedni garaż czy jak ?? Hmm, tuning w TDU...niech bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest również atrakcyjna kiedy gra się w trybie dla pojedynczego gracza? Bo mam zamiar sobie ja zakupić, a z podłączeniem mojego internet radiowego do konsoli może być problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 09:36, sferis napisał:

Hmmmm. Zastanawiam się czy wypróbować tą grę ;>

Pozdrawiam,
sferis


No juz teraz nie wypróbujesz, zeby zagrac bedziesz musiał ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 10:19, SpeeDTraP napisał:

> Hmmmm. Zastanawiam się czy wypróbować tą grę ;>
>
> Pozdrawiam,
> sferis

No juz teraz nie wypróbujesz, zeby zagrac bedziesz musiał ją kupić.


A nie ma jakiegoś dema?

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 08:36, speedraid napisał:

Mam rozumieć że nalazłeś odpowiedni garaż czy jak ?? Hmm, tuning w TDU...niech bedzie :D


Centrum tuningu coś jak salon czy wypożyczalnia aut , na razie odkryłem dla europejskich i japońskich marek w tym dla Kawasaki , tuning dodaje znacznie do osiągów ale mojego Keiniego teraz ciężko się prowadzi do 4 biegu bez pomocy AID.

lukas1144 ja zaczynałem właśnie na singli i było bardzo dobrze , potem przeniosłem się na multi
polecam filmiki na tubie można mniej więcej zobaczyć jak gra wygląda ...... najlepszy plus gry to chyba sama jazda i wrażenia z niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jak gra będzie działać na 6600 256mb, Sempronie 3000+ i 512mb ram?? Prosze i pomoc, ponieważ nie wiem na co kase wydać, mam wybór: Jade Empire albo TDU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

Mam pytanie: Jak gra będzie działać na 6600 256mb, Sempronie 3000+ i 512mb ram?? Prosze i pomoc,
ponieważ nie wiem na co kase wydać, mam wybór: Jade Empire albo TDU...


Jak wyłączysz HDR/AA to będzie super śmigać !

Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

ja zaczynałem właśnie na singli i było bardzo dobrze , potem przeniosłem się na multi


Tzn przenosić się nie trzeba, odrazu po włączeniu gry jest się na multi tak naprawdę tylko, że są oddzielne misje dla singla gdzie ściagasz się z czase lub AI oraz są misje dla MULTI gdzie ścigasz się z innymi ludźmi.

Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

A nie ma jakiegoś dema?


Póki co dema nie ma i w tej chwili nic nie wskazuje na to, by miało się ono pojawić w najbliższym czasie. Choć na XBox''a dostali aż dwa dema, więc myślę, że zrobienie tego samego na PC nie byłoby dla Atari problemem ... chyba, że finansowym :D

Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

Mam rozumieć że nalazłeś odpowiedni garaż czy jak ?? Hmm, tuning w TDU...niech bedzie :D
Centrum tuningu coś jak salon czy wypożyczalnia aut , na razie odkryłem dla europejskich i japońskich marek > w tym dla Kawasaki


Warsztaty tuningowe są chyba dla każdej marki dostępne, jest na mapie całe mnustwo, potem trzeba aż filtry uruchamiać bo na mapie wszędzie widać tylko warsztaty :D Także nie ma problemu z ich dostępnością.

Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

Znalazłem tuning Keininga za 3 stopień trzeba zapłacić 200K :) teraz granica 400km/h to żaden problem


Keni jest fajny, tylko mógłby jednak lepiej przyspieszać do 100km/h. Ile wyciąga do 100 ten po tuningu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:56, rob300i napisał:

Mam pytanie: Jak gra będzie działać na 6600 256mb, Sempronie 3000+ i 512mb ram?? Prosze i pomoc,
ponieważ nie wiem na co kase wydać, mam wybór: Jade Empire albo TDU...

Przydałoby się jeszcze 1024 MB RAM''u to pójdzie ci bez problemu na 1024x768 z średnimi detalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:22, Idzikowski6 napisał:

Keni jest fajny, tylko mógłby jednak lepiej przyspieszać do 100km/h. Ile wyciąga do 100 ten
po tuningu???

Nienawidze takich tekstów, 3 s do 100 i dla ciebie to słabo?? To kup se Trackmanie i nie bedziesz narzekał, bo tam bez problemu wyciśniesz 200km/h w ciagu 6 sek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować