Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 12:27, speedraid napisał:

> Keni jest fajny, tylko mógłby jednak lepiej przyspieszać do 100km/h. Ile wyciąga do 100
ten
> po tuningu???
Nienawidze takich tekstów, 3 s do 100 i dla ciebie to słabo?? To kup se Trackmanie i nie bedziesz
narzekał, bo tam bez problemu wyciśniesz 200km/h w ciagu 6 sek!!


hah, to niezły realizm :D Co się nie pokoisz, stwierdzam, że Keni wolniej przyspiesza od niektórych wozów w tej grze i tyle ... stwierdziłem tzw fakt ;-)
Ps. Gdzie powiedziałem, że 3s do 100 to słabo bo jakoś sobie nie przypominam takiego niesamowicie fascynującego stwierdzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:43, Idzikowski6 napisał:

Ps. Gdzie powiedziałem, że 3s do 100 to słabo bo jakoś sobie nie przypominam takiego niesamowicie
fascynującego stwierdzenia ?

To widocznie gra jest niedopracowana i nie oddaje rzeczywistych osiagów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko....Chcę kupić koledze na urodziny TDU (urodziny ma 20marca), ale nie wiem czy mu pójdzie...Jego "sprzęt" to:

AMD Athlon XP 2000+,
512 MB RAM,
GeForce 5200 128 MB.

Jeśli możecie, to powiedzcie mi również, ile FPS max może wyciągnąc na jego kompie.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:31, Mikex napisał:

Mam pytanko....Chcę kupić koledze na urodziny TDU (urodziny ma 20marca), ale nie wiem czy mu
pójdzie...Jego "sprzęt" to:

AMD Athlon XP 2000+,
512 MB RAM,
GeForce 5200 128 MB.

Jeśli możecie, to powiedzcie mi również, ile FPS max może wyciągnąc na jego kompie.

Pozdro.



Wiesz co fajny z Ciebie kolega;)Ale do rzeczy nie pójdzie mu wymagania minimalne to Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:31, Mikex napisał:

Mam pytanko....Chcę kupić koledze na urodziny TDU (urodziny ma 20marca)

O, a mi też kupisz, bo mam 19 marca ?? :)

Dnia 12.02.2007 o 13:31, Mikex napisał:

AMD Athlon XP 2000+,
512 MB RAM,
GeForce 5200 128 MB.

Ja bym poszukał innego tytułu, bo moze być na tym sprzęcie marnie. TDU mozesz zostawić dla mnei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:22, Idzikowski6 napisał:

Keni jest fajny, tylko mógłby jednak lepiej przyspieszać do 100km/h. Ile wyciąga do 100 ten
po tuningu???


Do 100km/h ?? a kogo to obchodzi :D tak naprawdę to 3 stopień przyśpieszenia nie daje prawie nic to zależy od Twoich umiejętności czasami będzie to 4s a czasami 3.2 (katalogowo 3 stopień to 3.0sec) ja maksymalnie jechałem 432km/h droga się skończyła. Trzeba pobić rekord

Mam nowe MoMo jazda na kierownicy to zupełnie inna rzecz , teraz muszę się nauczyć to coś prowadzić
Plus tego jest taki ,że mogę sobie utrzymać prędkość i nie wpadam w poślizgi przy zmianie biegu :D

20070212140219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że z moim internetem nie będzie mi się zacinać w multi ... Bo ostatnio niektóre gry mi bardzo się lagowały nie wiem dlaczego . A internet mam 1mb/s eh.. A o płynnośąć ogólnei gry chyba nie mam się co martwić ...
Semphron 3000 = 1024 mb ram ddr 333 mhz GF 7600 GS 256 mg ddr2/128 bit - takiego mam kompa. Myślę ze na średnich/maksymalnych pogram spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:41, Kapas napisał:

Semphron 3000 = 1024 mb ram ddr 333 mhz GF 7600 GS 256 mg ddr2/128 bit - takiego mam kompa.
Myślę ze na średnich/maksymalnych pogram spokojnie :)


Raczej na mocno średnich nie podchodzących pod maksymalne. Chociaż jeszcze nie wiemy wszystkiego więc Atari może nas zaskoczyć. Do do wymagań łącza to nie będą one raczej zbyt duże. Ja na 256 łaczu gram spokojnie we wszystko w sieci. Możesz miec złą konfigurację jeśli Ci gry lagują albo złe serwery trafiasz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:20, goldeneagle napisał:

Obawiam się, że z grafiką nie najlepiej wypadam. Pomóżcie!


Mogę powiedzieć że na minimalnych pograsz spokojnie. Reszta kompa dość dobra więc gra będzie płynna. Polecam jednak wymienić kartę bo możesz wyciągnąć znacznie więcej na tym kompie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam:
-Sempron 2600+ (Socket A) 32-bit
-Radeon 9550 128mb/128bit @ 9600 PRO
-1gb ram

Kumpel sobie zamówił a jego konfig jest podobny więc zobaczę czy u niego będzie chodzić jeśli tak to zamówię a jeżeli nie to upgrade sprzętu mnie czeka :(((

P.S. Jednak szczerzę wątpię w to że na takim sprzęcie będzie chodzić, ale nie wolno tracić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy było poruszane już na forum, że minimalne wymagania sprzętowe dotyczące gry Test Drive Unlimited są takie:
Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli EK chyba nie będize. zawsze CD Projekt trąbiło o swoich EK na cały regulator, i dobrze, bo mam CoH. A teraz ni słówka na ten temam. Niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:00, goldeneagle napisał:

Czyli EK chyba nie będize. zawsze CD Projekt trąbiło o swoich EK na cały regulator, i dobrze,
bo mam CoH. A teraz ni słówka na ten temam. Niedobrze


Nie możemy powiedzieć nic na pewno, ale coś mi się wydaje, że nie bedzie. Do normalnej dorzucą mapkę obszaru, jakąś dodatkową płytę i wszystko. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować