Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 20:00, gienio0000 napisał:

To zdjecie jest z tego samego forum i masz racje ze to sa kraje beneluksu i skandynawi ale
goscie tam pisza ze w anglii tez ma byc w piatek i nie moga w to uwierzyc ze szczescia


No no no, no to mała neispodzianka bo moze i w Polsce szybciej premiera będzie. Oby tylko dobrze się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinniśmy się spodziewać premiery równoległej do zagranicznych bo w Polsce będzie sprzedawana wersja spolonizowana więc jeżeli CDP nie dostał gry do tłumaczenia wcześniej to jeszcze trochę sobie poczekamy. Oczywiście żywie nadzieje jak pewnie większość z Was, że gra będzie dostępna w najbliższy piątek.

Pozdro Swirol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no w piatek niemma szans ale 16 tak jak bylo zakladane wczesniej to mysle ze spokojnie.Bo przecierz cd projekt chyba nie podal info o przesunieciu premiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raven ta notka ona jest sprzed 8 dni. Kiedy to za granica bylo mowione również, że premiera odbędzie się w połowie marca. Także moim zdaniem nie powinnismy się zbytnio kierować notką bo ona jest... stara. Poczekałbym na stanowisko CDP na chwile obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:24, pawlo131 napisał:

Czy TDU będzie mi działał płynnie? Czy ktośma podobny sprzęt? MóJ jest w stopce.


Ja mam podobny tylko że mam 3ghz na procu, 2gb ramu i tą samą kartę graficzną.
Będzie mi chodzić fajnie. Przynajmniej tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Atari piszą że gra wyjdzie 16 marca a na forum że 15, 16, 20, i 23.
Myślę że polska wersja wyjdzie gdzieś około 20-30 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master nie wiem czy czytasz forum atari. w krajach Beneluxu, Szwecji, gra jest w niektorych sklepach dostepna dzis, a w telefonie do sklepów można dostać informacje, że gre sprzedają od 2.03 czyli od najbliższego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a to oznacza że i w Polsce chyba się przyspieszy data premiery. Oby tak było. Ciekawe co sie stało że już tak ni stąd ni zowąd ma być od piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:57, MaZZeo napisał:

A ja mam takie informacje, ze TDU juz wyszło w krajach beneluksu

Jak widać jest mapa wypsy Oahu <jupi> i plakat <jupi> ale czy to wszystko?? Możliwe, że to zwykła wersja (plakat i mapa w zwykłej wersji to już coś), a EK będzie z katalogiem i jakimis dodatkami. Opakowanie takie jak na Xbox360, a ogladałem je 5 minut, wiec mnei ono juz nei obchodzi, chociaż to nei metalowy box ;/ Jedyne co mnei drażni to te oceny na okładce z przodu. Lecz z drugiej strony TDU na PC doastał juz oceny m.in. 87 % i 90%. Wynik bardzo dobry, lecz szkoda, że nie znakomity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie najciekawsze jest to, że pracownicy Atari na forach Belgii, Holandii, Szwecji na ten temat sie nie wypowiadają. Najbardziej rozgorzała dyskusja jest na forum UK, gdzie Anglicy napalili się na grę w najbliższy weekend, a gdzie pracownik Atari dementuje wszystko i mówi, że premiera 16 marca. Ale zdjecia posiadaczy TDU są dowodami na to, że w niektorych zakątkach świata TDU jest dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:31, speedraid napisał:

> A ja mam takie informacje, ze TDU juz wyszło w krajach beneluksu
Jak widać jest mapa wypsy Oahu <jupi> i plakat <jupi> ale czy to wszystko?? Możliwe,
że to zwykła wersja (plakat i mapa w zwykłej wersji to już coś), a EK będzie z katalogiem i
jakimis dodatkami. Opakowanie takie jak na Xbox360, a ogladałem je 5 minut, wiec mnei ono juz
nei obchodzi, chociaż to nei metalowy box ;/ Jedyne co mnei drażni to te oceny na okładce z
przodu. Lecz z drugiej strony TDU na PC doastał juz oceny m.in. 87 % i 90%. Wynik bardzo
dobry, lecz szkoda, że nie znakomity :D


A co, wiadomo już że będzie EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:33, wojfry napisał:

wlasnie najciekawsze jest to, że pracownicy Atari na forach Belgii, Holandii, Szwecji na ten
temat sie nie wypowiadają. Najbardziej rozgorzała dyskusja jest na forum UK, gdzie Anglicy
napalili się na grę w najbliższy weekend, a gdzie pracownik Atari dementuje wszystko i mówi,
że premiera 16 marca. Ale zdjecia posiadaczy TDU są dowodami na to, że w niektorych zakątkach
świata TDU jest dostępne...


Co do tych wymagań to 1GB Ramu w zupełności wystarczy do gry na maxa , GPU odgrywa tu szczególną rolę tak jak to przystało już na nowe produkcje.

Ha właśnie to jest dziwne jakaś cicha premiera :/ ???
Ja to bym już to zamówił , bo polska wersja mnie nie urządza jakoś :D
A na Oaho nie powinni mieć najprędzej :D ?
Może jakieś oficjalne info ATARI by podało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:40, awesome napisał:

A co, wiadomo już że będzie EK?

Nie, pisałem, że jest to możliwe. CDP milczy jak to zawsze, nic, juz kiedyś wspominałem ''''odezwijcie sie nawet, gdyby informacja o powstaniu EK była przecząca, dajcie po prostu znak''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 13:09, speedraid napisał:

> A co, wiadomo już że będzie EK?
Nie, pisałem, że jest to możliwe. CDP milczy jak to zawsze, nic, juz kiedyś wspominałem ''''odezwijcie
sie nawet, gdyby informacja o powstaniu EK była przecząca, dajcie po prostu znak''''.


Na forum Atari ktoś napisał, że wersja kolekcjonerska została wycofana ze szweckiego sklepu internetowego. Wiec wydaje mi się, że wszystko wskazuje na to, że takowej wersji i w Polsce nie będzie. Chodz z pewnoscią byłaby świetnie przygotowana (jak zawsze CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować