Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Po prostu szczena na podłodze.. Oni w to grają :O

A tak w ogóle to wersja EK nie zależy od Atari ;) tylko od CDP ;) Jeśli to zdjęcie to z wersji zwykłej naprawdę, to... fajna mapka :D Rozwiesić na ścianie czy patrzeć na nią podczas gry "jak tam dojechać..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:06, Kropek13 napisał:

A tak w ogóle to wersja EK nie zależy od Atari ;) tylko od CDP ;)

Cos ci sie pomyliło, migem pisał ''''Mapa wyspy świetny pomysł, mam nadzieję tylko że mają w Atari coś gotowego, bo jak trezba będzie robić ją od zera to marnie to widzę'''', z czego wynika, że jeżeli ATARI nei zrobi CDP nie będzie odpowiadało za te bajery. Co prawda mapa już jest, ale inne dodatki jak katalog z samochodami moze okazać się klopotem, gdyż CDP chce jak najszybciej oddać polska wersje TDU w nasze ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie speedraid dlatego mozemy sie obawiac o wersje kolekcjonerska tym bardziej, ze sklepy na zachodzie wycofuja ja ze swojej oferty I to nie zalezy od CDP jak przedmowca napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że OFICJALNE wymagania co do ilości pamięci na karcie graficznej to 256MB?
Jeśli tak, to czy będzie się dało pograć na 128?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:53, gienio0000 napisał:

Powiadam wam jeszcze pare dni i bedziemy pomykac po OHAU



Mysle, ze moge sie z Toba zgodzic i sadze ze CDP dotrzyma terminu 16 marzec... jezeli gra jest gdzieniegdzie w sprzedazy to CDP musial dostac kopie do tlumaczenia. Kinowka to nie jest duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloze suie ze kopie do tlumaczenia to oni juz kawalek temu otrzymali.Najbardziej wkurzajace jest to czekanie;pierwsze info o TDU na pc przeczytalem chyba z rok temu 27.01.07 kupilem pre ordera w gram.pl i nadal czekam,pocieszajce jest to ze za tydzien zaczynam jazdy na kursie na prawko bede mial namiastke tdu w oplu corsie 1.2l i mocy 55KM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:01, Ballonik napisał:

Czy to prawda, że OFICJALNE wymagania co do ilości pamięci na karcie graficznej to 256MB?
Jeśli tak, to czy będzie się dało pograć na 128?

Nic o czyms takim nie slyszalem a poza tym to ilosc pamieci na grafie niema takiego znaczenia jak ilosc bit i taktowanie procka na karcie i pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thread edited following confirmation:

Operating System : Windows 2000/XP/Vista

CPU : Intel P4 @ 2.4Ghz or AMD Athlon 2800+.

GPU (Video Cards) : ATI Radeon 9800 256MB VRAM or Nvidia 6600 GT with 256 MB of VRAM.

Video Cards with vertex/pixel shaders 2.x and above are recommended.

SPU (Sound Cards) : DirectX 9.0 compatible Sound Card.

System Memory : 512 MB, 1 GB recommended

Hard Disk free space: 8 GB

DVD drive: 8x minimum

DirectX 9.0C (included)
__________________
oficjalne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne wyglądają na małe. Ja jednak liczę zagrać na maxymalnych. :)

PS Następnym razem staraj się nie pisać trzech postów pod rząd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:38, gienio0000 napisał:

oficjalne wymagania

A mógłbyś nie nabijać postów w prosty sposób ?? Wymagania nieoficjalne były podawane conajmniej 5 razy, nie mówiąc o oficjalnych, które ciągle się tu pojawiały, więc kolejny post tego typu jest zbędny. Po drugei nei da sie napisać całości w jednym poście??

Dnia 01.03.2007 o 21:38, gienio0000 napisał:

pierwsze info o TDU na pc przeczytalem chyba z rok temu

...a ja dwa bez kilku dni...

Dnia 01.03.2007 o 21:38, gienio0000 napisał:

Powiadam wam jeszcze pare dni i bedziemy pomykac po OHAU

Chyba O''ahu. A ja powiadam, że pogramy jeszcze w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:23, gienio0000 napisał:

Zaloze suie ze kopie do tlumaczenia to oni juz kawalek temu otrzymali.Najbardziej wkurzajace
jest to czekanie;pierwsze info o TDU na pc przeczytalem chyba z rok temu 27.01.07 kupilem
pre ordera w gram.pl i nadal czekam,pocieszajce jest to ze za tydzien zaczynam jazdy na kursie
na prawko bede mial namiastke tdu w oplu corsie 1.2l i mocy 55KM:)


Gwoli ścisłości to nie ma takiego silnika w corsie 1.2 o mocy 55km. Jest 1.2 o mocy 80KM i na takim będziesz robił prawko. Wiem, bo sam 2 miesiące temu zdałem egzamin więc dobrze pamiętam.

Co do TDU to z deka wysokie te wymagania. Moze coś zmienia? Niechby ci co juz tam za granica maja zrobili jakąś fotkę z pudełkiem gdzie sa napisane wymagania. To by rozwiało moje złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie po upgrade sprzętu :-)))))
Teraz mam:
-c2d e6400
-gf 8800 gts 640mb
-2gb ramu ddr2 667mhz (dual channel)

Jak myslicie pójdzie mi na max detalach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:24, gienio0000 napisał:

Nic o czyms takim nie slyszalem a poza tym to ilosc pamieci na grafie niema takiego znaczenia
jak ilosc bit i taktowanie procka na karcie i pamieci.


Może nie, ale gra nie pójdzie bez odpowiedniej ilości pamięci na karcie graficznej.

Więc pytam jeszcze raz: czy będę w stanie pograć w TD:U na kracie graficznej z 128MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:31, Ballonik napisał:

> Nic o czyms takim nie slyszalem a poza tym to ilosc pamieci na grafie niema takiego znaczenia

> jak ilosc bit i taktowanie procka na karcie i pamieci.

Może nie, ale gra nie pójdzie bez odpowiedniej ilości pamięci na karcie graficznej.

Więc pytam jeszcze raz: czy będę w stanie pograć w TD:U na kracie graficznej z 128MB?



A czemu nie ?
gra doczytuje się ciągle , to nie jest Gothic 3 tutaj masz określony obszar który jest doczytywany spokojnie Ci to wystarczy tylko trzeba zmniejszyć ustawienia grafiki i rozdzielczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować