Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 23:36, awesome napisał:

Chciałbym żeby ten TDu chodził chociaż w 800x600 i medium.

mój cfg:
Athlon 2000xp+
1GB RAM
Ge Force FX 5200 128/128

Dodam, że NFS Carbon śmiga w 1024x768 w medium i ogólnie jeszcze każda gra mi chodzi.

Karta karta i jeszcze raz karta graficzna :/ miałem to ale 64bitowe czyli jeszcze gorsze i powiem Ci ,że to bardzo "słaba karta"
Jedyna nadzieja to może trochę OC procka i karty ,a jak nie to wymiana na jakiegoś NV 7600 AGP albo ATI 1950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>

Ta ta ta. A pieniądze na to, to niby skąd. Myślałem, że może coś z tego da się jeszcze wymodzić. Upgrade kompa planuję na sierpień (1,5tyś wystaczy?). Wiem, że najlepiej to wymienić zestaw ale moze mi full wersja jednak pójdzie chociaz w 640x480. Aby tylko nie cięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:46, awesome napisał:

>>>

Ta ta ta. A pieniądze na to, to niby skąd. Myślałem, że może coś z tego da się jeszcze wymodzić.
Upgrade kompa planuję na sierpień (1,5tyś wystaczy?). Wiem, że najlepiej to wymienić zestaw
ale moze mi full wersja jednak pójdzie chociaz w 640x480. Aby tylko nie cięło.



To lepiej poczekaj i wymień cały naprawdę będzie to lepiej opłacalne.

Zawsze jeszcze są inne sposoby :
defragmentacja specjalnym programem 0&0 defrag podobno polepsza płynność gry (mało prawdopodobne)
i jest już do pobrania plik ini do TDU Ci co pamiętają Gothica 3 i jego szalone ini to wiedzą co i jak :)
plik polepsza płynność gry kosztem grafiki link na gramie zaraz podam nie u wszystkich to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:51, Łukasz007 napisał:

> >>> .........


To jak to jest że mi wszystko działa tylko to TDU nie chce? No zdenerwować się idzie. Nawet GTA San Andreas w 1024x768 i medium chodzi ładnie. Niech coś zrobią z TDU. Za duże wymagania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:51, Łukasz007 napisał:

> >>>
i jest już do pobrania plik ini do TDU Ci co pamiętają Gothica 3 i jego szalone ini to wiedzą
co i jak :)
plik polepsza płynność gry kosztem grafiki link na gramie zaraz podam nie u wszystkich to działa.



http://files.filefront.com/INI_Hackedzip/;6844652;;/fileinfo.html
to jest plik ini... z forum atari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:54, awesome napisał:

> > >>> .........

To jak to jest że mi wszystko działa tylko to TDU nie chce? No zdenerwować się idzie. Nawet
GTA San Andreas w 1024x768 i medium chodzi ładnie. Niech coś zrobią z TDU. Za duże wymagania.

Poniewaz gry, ktore dobrze Ci chodza nie wymagaja Shaderow 2.0. Wlasnie koszmarna emulacja tych ze jest powodem drastycznego spadku wydajnosci w kiepskich karatch GF z serii 5. Kazda gra, ktora bedzie ich wymagala bedzie chodzic zle. A takich gier bedzie coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:46, awesome napisał:

>>>

Ta ta ta. A pieniądze na to, to niby skąd. Myślałem, że może coś z tego da się jeszcze wymodzić.
Upgrade kompa planuję na sierpień (1,5tyś wystaczy?). Wiem, że najlepiej to wymienić zestaw
ale moze mi full wersja jednak pójdzie chociaz w 640x480. Aby tylko nie cięło.

A nie lepiej na razie kupić jakąś GF 7600 GT albo radeona x1600 PRO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania teraz karty graf. typu X1600Pro czy 7600GT skoro za kilka miesięcy bedzie trzeba znowu wymienić bo wyjdzie Dx10 i te karty będą przeżytkiem. Ja sobie kupić coś z rodziny Geforce 8... bo ma wyjść seria w cenie około 500-600zł no a tyle to uzbieram.

Szkoda, nawet nie mam u kogo w TDU sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:57, awesome napisał:

Jaki jest sens kupowania teraz karty graf. typu X1600Pro czy 7600GT skoro za kilka miesięcy
bedzie trzeba znowu wymienić bo wyjdzie Dx10 i te karty będą przeżytkiem. Ja sobie kupić coś
z rodziny Geforce 8... bo ma wyjść seria w cenie około 500-600zł no a tyle to uzbieram.

Szkoda, nawet nie mam u kogo w TDU sobie pograć.


Jaki tam bezsens? Ja mam GeForce''a 6800GS 256ram i oczekuję gry na medium - jak w Oblivionie. Ja nie marudze, że nie mam 8800GTS, bo jak na razie ta karta sie na nic nie przydaje, a dwa, że trzeba wykorzystywać to, co się ma. W 2004 roku ta karta była potworem, a i teraz 7600GS nie ucieka jej za bardzo naprzód. Zalety to na pewno 256 Ram, a wiec 2x tyle ile jest w 7600, a po drugie ma dosyć wydajne chłodzenie, wiec OC jest jak najbardziej na miejscu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:01, Earthshaker napisał:

Czy TDU mi pójdzie? Moja konfiguracja:
-Celeron D 2,6 ghz
-768 mb RAM
-GeForce FX 5200 128/128
Proszę o odpowiedź



Niestety. Słaba karta graf (mam taką samą) mało ram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:57, awesome napisał:

Jaki jest sens kupowania teraz karty graf. typu X1600Pro czy 7600GT skoro za kilka miesięcy
bedzie trzeba znowu wymienić bo wyjdzie Dx10 i te karty będą przeżytkiem. Ja sobie kupić coś
z rodziny Geforce 8... bo ma wyjść seria w cenie około 500-600zł no a tyle to uzbieram.

Z tym DX10 to mi się śmiać chce, za 5 lat można sobie myśleć o wymianie. Poza tym skoro nie masz kasy na porządny upgrade (w okolicach 3-4 tys.) to skąd masz jeszcze wziąć kasę na Vistę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze definitywna odpowiedz na wasze posty typu"czy mi pójdzie na takim confingu" rozwieje w ten sposób:
Moze ktos z was czyta cd-action,w jednym z nr wakacyjnych była recka Ghost Recon AW> Skarzyli sie tam że trzeba miec 2giga ramu geforca 7600GT(ta karta kosztowała wtedy ponad 1500 złotych) a ja na moim skromnym kompie z celeronem 2,7 768 ramu i radkiem 9600xt gralem w 800 na 600 i na medium bez zadnych zaciachów, dlatego niema sie co sugerowac innymi konfiguracjami trzeba samemu sprobowac, dodam ze podobna sytuacje mam z company of heroes-gram w 1024 i medium detalach i liczba klatek spada poniżej 30 jedynie podczas bardzo ostrej zadymy.Najważniejsze aby karta obslugiwala SM2.0,co niezmienai faktu ze ge force 5200 to slabiutka karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Gram.tv mówili że gra w ma wyjść 16 albo 26 marca ale niewiem dokładnie czy w Polscie czy na swiecie bo brat głośno gadał i niesłyszałem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:43, Łukasz007 napisał:


> Chciałbym żeby ten TDu chodził chociaż w 800x600 i medium.
>
> mój cfg:
> Athlon 2000xp+
> 1GB RAM
> Ge Force FX 5200 128/128
>
> Dodam, że NFS Carbon śmiga w 1024x768 w medium i ogólnie jeszcze każda gra mi chodzi.

>
Karta karta i jeszcze raz karta graficzna :/ miałem to ale 64bitowe czyli jeszcze gorsze i
powiem Ci ,że to bardzo "słaba karta"
Jedyna nadzieja to może trochę OC procka i karty ,a jak nie to wymiana na jakiegoś NV 7600
AGP albo ATI 1950


Hmm na tej karcie graficznej nie ma najmniejszych szans:

Wymagania co do TDU :

OS (Operating System): Windows 2000/XP/Vista

CPU (Processor): Intel P4 @ 2.4Ghz or AMD Athlon 2800+

GPU (Video Cards): ATI Radeon 9800 256MB VRAM or Nvidia 6600 GT with 256 MB of VRAM. Video Cards with vertex/pixel shaders 2.x and above are recommended

SPU (Sound Cards): DirectX 9.0-compatible Sound Card

System Memory (RAM): 512 MB (1 GB recommended)

HDD free space(Hard Disk): 8 GB

DVD drive: 8x minimum

DirectX: DirectX 9.0C (included)

Multiplayer: Internet (TCP/IP) play supported 128 Kbps DSL/Cable Broadband Internet connection required for online play

Input: Keyboard, Mouse




As is noted in the minimum requirements not all video cards have hardware vertex and pixel shader 2.0 support even though they have the required video memory available. Here is a non-exhaustive list of video cards that we have tested and are supported:

ATI Radeon 9800 Pro and XT

ATI Radeon X300 series

ATI Radeon X600 series

ATI Radeon X700 series

ATI Radeon X800 series

ATI Radeon X1300 series

ATI Radeon X1600 series

ATI Radeon X1800 series

ATI Radeon X1900 series



Nvidia GeForce 6600

Nvidia GeForce 6800

Nvidia GeForce 7300

Nvidia GeForce 7600

Nvidia GeForce 7800

Nvidia GeForce 7900

Nvidia GeForce 8800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander miał chodzić na 2gb ramu... Dlaczego więc chodzi mi na 512? Lol :D Tak samo z GRAWem było- 2gb i hula- a jednak na 7600GS i 512 mb ramu grałem w 1024x768 max+AF8. Więc w większości przypadków twórcy przesadzają z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. A możecie mi powiedzieć czy na mojej konfiguracji bedzie TDU działał i mniej więcej na jakich ustawieniach tak zeby gralo sie w miare plynnie?

Procesor: ATHLON 64 3200+
RAM: 1 GB dual
Grafika: Geforce 6600 256 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 18:04, Marcin08 napisał:

Hej. A możecie mi powiedzieć czy na mojej konfiguracji bedzie TDU działał i mniej więcej na
jakich ustawieniach tak zeby gralo sie w miare plynnie?
Procesor: ATHLON 64 3200+
RAM: 1 GB dual
Grafika: Geforce 6600 256 MB


No jak najbardziej będzie chodził ,może nawet na medium choć to chyba nie wersja GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować