Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ja nie wiem o co wam chodzi z tymi "kosmicznymi" wymaganiami. Gralem sporo w bete i nie mialem zadnych problemow z plynnoscia gry przy ustawieniach na HIGH, Anix2 i bez HDR. A moj sprzet zdecydowanie do swiezych nie nalezy. Przeciez Sempron 2.8, 1GB Ramu i GF 6600GT to juz raczej niska polka na dzien dzisiejszy. TDU nie ma kosmicznych wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:01, Jester napisał:

Ja nie wiem o co wam chodzi z tymi "kosmicznymi" wymaganiami. Gralem sporo w bete i nie mialem
zadnych problemow z plynnoscia gry przy ustawieniach na HIGH, Anix2 i bez HDR. A moj sprzet
zdecydowanie do swiezych nie nalezy. Przeciez Sempron 2.8, 1GB Ramu i GF 6600GT to juz raczej
niska polka na dzien dzisiejszy. TDU nie ma kosmicznych wymagan.

Mam taki sam sprzęt jak ty.Twierdzisz że na takim kompie TDU powinien chodzić na detalach HIGH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:14, Przemoo08 napisał:

Mam taki sam sprzęt jak ty.Twierdzisz że na takim kompie TDU powinien chodzić na detalach
HIGH?


A co napisalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Test Drive: Unlimited pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550 256mb/128bit, przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:35, Kraju92 napisał:

Czy Test Drive: Unlimited pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550 256mb/128bit,
przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?


Nie pojdzie. A na przyszlosc moglbys przeczytac o wymaganiach na stronie oficjalnej TDU zamiast zasmiecac forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zaśmiecanie forum, bo jest to wątek o TDU a pytania dotyczące czy komuś pójdą też są związane z tematem. Fakt, że są wymagania, ale ,niektórzy chcą usłyszeć opinię kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:59, maciekujek napisał:

To nie jest zaśmiecanie forum, bo jest to wątek o TDU a pytania dotyczące czy komuś pójdą też
są związane z tematem. Fakt, że są wymagania, ale ,niektórzy chcą usłyszeć opinię kogoś innego.


Jesli pytanie pojawia sie po raz tysieczny a o wymaganiach mozna poczytac na oficjalnej stronie TDU to oficjalnie jest to uznawane za zasmiecanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:09, Jester napisał:

Jesli pytanie pojawia sie po raz tysieczny a o wymaganiach mozna poczytac na oficjalnej stronie
TDU to oficjalnie jest to uznawane za zasmiecanie.

No już nie przesadzajmy, po to jest forum żeby pytać i odpowiadać. Nie każdy umie używać googla :D No i jak tak bardzo palisz się do poprawiania innych to zgłoś się na modka, wtedy z urzędu wszyscy będą musieli przyznać ci rację, w tej chwili tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:35, Kraju92 napisał:

Czy Test Drive: Unlimited pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550 256mb/128bit,
przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?



Zdecydowanie nie będziesz mógł grać na takim sprzęcie , może i gra nie ma kosmicznych wymagań ale jednak prezentuje dobry poziom jeśli chodzi o grafikę ,a zmiana między High, a Low nie daje prawie nic.
Popatrz na zalecane wymagania Stalkera , grafika nie jest wypasiona ale wymagania ma .....no powiem ,że wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:58, Łukasz007 napisał:

> Czy Test Drive: Unlimited pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550
256mb/128bit,
> przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?


Zdecydowanie nie będziesz mógł grać na takim sprzęcie , może i gra nie ma kosmicznych wymagań
ale jednak prezentuje dobry poziom jeśli chodzi o grafikę ,a zmiana między High, a Low nie
daje prawie nic.
Popatrz na zalecane wymagania Stalkera , grafika nie jest wypasiona ale wymagania ma .....no
powiem ,że wysok


STalker ma mieć podobno niskie i nawet 800mhz pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 11:48, DamianPL napisał:

STalker ma mieć podobno niskie i nawet 800mhz pociągnie...


Ale pisałem o zalecanych ;) pewnie widziałeś jakie są
Sory ale to jest raczej bujda :) i co zobaczę na tych swoich 800Mhz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 12:51, Łukasz007 napisał:


> STalker ma mieć podobno niskie i nawet 800mhz pociągnie...
>

Ale pisałem o zalecanych ;) pewnie widziałeś jakie są
Sory ale to jest raczej bujda :) i co zobaczę na tych swoich 800Mhz ?

Według założeń wymagania minimalne to takie, na których gra się włącza. A jak chodzi, to już zależy od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh pamiętam jak zagrywałem się w Test Drive :) Moja pierwsza ścigałka :) To była gra ;) TDU to grzech nie kupić, niestety nie pojdzie na moim kompie. Muszę kupić lepszą kartę graficzną... Ehh szkoda bo gra zapowiada się extra... A jaką kartę byście polecili ?? Tak do 500-600 zł, żeby starczyłą na jakieś 3-4 lata :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:07, Steven8 napisał:

Ehh pamiętam jak zagrywałem się w Test Drive :) Moja pierwsza ścigałka :) To była gra ;) TDU
to grzech nie kupić, niestety nie pojdzie na moim kompie. Muszę kupić lepszą kartę graficzną...
Ehh szkoda bo gra zapowiada się extra... A jaką kartę byście polecili ?? Tak do 500-600 zł,
żeby starczyłą na jakieś 3-4 lata :) ??


Na 3-4 lata to raczej żadna nie starczy ja osobiście polecał bym coś z rodziny ati idzie znaleźć w takiej cenie jak bym szukał cos z X1650 na allegro idzie znaleźć rosądne propozycje a warto sie rozejrzeć na mocniejszymi modelami X1900 z mniejsza ilością Vramu mianowicie 256 są dość tanie nie polecam ci kupowania taniego sprzętu bo pewno jak większość normalnych ludzi nie masz kasy żeby zmieniać go co 4 miesiące tak wiec polecam kupienie czegoś ciut droższego a co starczy na dłużej ja sam zbieram obecnie na crossfire sapphira. Ale i tak polecam wstrzymanie sie jakiś czas aż ATI wypuści nowy chip stare stanieją normalana rzecz tylko wtedy pozostaje pytanie czy sie opłaci kupować kartę bez obsługi directX 10. Już teraz warto sie nad tym zastanowić za rok dwa może będzie już sie mówiło o D11 to jest właśnei błędne koło:/ i co tu wymyślić a jak chcesz kopić kartę żeby pograć w TDU to kup jakaś z tańszych żeby tylko ruszyła grafa na detalach jakie cię interesują powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować