Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Cities XL 2012

7 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2011 o 23:24, Ozi_GT napisał:

Ja i tak wolę proste simcity4 ;) .

Według mnie Cities jest lepsze choćby z tego względu, że duże miasto można zrobić o wiele szybciej niż w Sim City. Na plus też wychodzi system budowania dzielnic handlowych,mieszkaniowych i przemysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:33, Eff3ctiv3 napisał:

> Ja i tak wolę proste simcity4 ;) .
Według mnie Cities jest lepsze choćby z tego względu, że duże miasto można zrobić o wiele
szybciej niż w Sim City. Na plus też wychodzi system budowania dzielnic handlowych,mieszkaniowych
i przemysłowych.


Akurat w Sim City 4 system budowania dzielnic był dużo lepszy, bo można było bezproblemowo zmienić domki na wieżowce bez wyburzania niczego, a w CitiesXL się tak nie da (no chyba, że czegoś nie zauważyłem). Jedyną przewagą w tym zakresie jest większa dowolność w kształcie dzielnicy, ale też czasami ciężko jest przez to drogę poprowadzić, bo np. postawiliśmy dzielnicę minimalnie obok. Poza tym nie wiem, czy możliwość szybkiego zrobienia dużego miasta jest zaletą...

a Sim City 4 bym prostym nie nazwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. W Sim City 4 żeby zrobić miasto 1mln trzeba było sporej ilości czasu co mogło nużyć i mnie akurat nużyło.
Cities robi się to szybciej, choć zależy kto ile czasu siedzi dziennie przy grze. Tak czy siak dla mnie to ogromny plus, ale powtarzam to kwestia gustu poszczególnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie się zastanawiałem nad zakupem wersji 2011 jednak poczekam na 2012, w sumie mogę zakupić 2011 i później to rozszerzenie jednak coś mam wrażenie, że taniej wyjdzie kupić standardowe wydanie a mnie się nie śpieszy bo na razie wychodzi za dużo gier ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować