Zaloguj się, aby obserwować  
JOSEMITESAM

QUAKE 1, 2 i 3

127 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2005 o 14:23, Seqiu napisał:

Jeżeli w dwójkę ci się tak dobrze grało po singlu to zagraj sobie po sieci, wtedy zobaczysz jaką przyjemność można
czerpać z tej gry.


Grałem w multi i sądze że jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam Quake 3 i chciałbym abyście podali darmowe stronkio z kąd można pobrac dodadkowe mapki jakies mody itd, itp thx tylko żeby byly darmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Quake 1 demko przycinałem na moim starym, dobrym, wysłużonym Pentium 75MHz ;( Gra super, ta grafa i w ogóle.
W Quake 2 do dziś przycinam z kumplami po necie, a kiedyś na LANie po nocach - co za sieczka. Mapa EDGE1 tutaj rządzi. Q2 w singlu jest boski. Muzyka w grze pasuje tu jak ulał - metalowe kawałki przy takiej sieczce są w sam raz.
Do Quake 3 nigdy nie mogłem się przekonać, ale może coś się zmieni w niedalekiej przyszłości :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeś odkopał...

Ale do rzeczy. Mnie Quake ]I[ nie przekonał, jako, że by grą bardziej multi. A w singlu boty były przewidywalne. Za to Quake I + dodatki są dla mnie nadal niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o klimat w FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:44, capral napisał:

Skąd można wziąć pierwszego Quaka?


Nie wiem czy to legalne (ale chyba tak), ale wystarczy wpisać w google "Quake I download"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tylko zobaczyć, jak wyglądał Quake, to wystarczy, jak ściągniesz wersję shareware z jakiegokolwiek serwisu typu Fileplanet - wersja ta zawiera cały jeden epizod (8 poziomów) czyli prawie 1/4 gry (nie to co dzisiejsze dema - pograsz 15 minut i koniec ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:04, asior34 napisał:

znacie jakąś stronke poświęconom quake 2

No ba kumpel ;)
http://q2tdpm.pl
Nie wiem czy nie łamię regulaminu forum, ale mam nadzieję, że nie. Jeśli łamię to przepraszam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:07, Pilnick2 napisał:

Moge zagrać w counter-strike w 1.4 lub 1.5 Quake 2 jest już stary i mi się znudził

Buehehehehe CS to dopiero nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:18, hans olo napisał:

> Moge zagrać w counter-strike w 1.4 lub 1.5 Quake 2 jest już stary i mi się znudził
Buehehehehe CS to dopiero nowość.


Nowsze od Quake 2 Gdyby było multi do Hitmana Blood Money to mugł bym grać a counter strike source będe miał za tydzieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować